Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

FC Zorya Luhansk

Kuruluş  1923
Stadyum  Slavutych-Arena
Capacity  12,000
Manager  Y. Vernydub

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
O. Chuvaev 3000000000000
Luis Philippe 2100000000000
Defans
O. Tymchyk 2100000000000
V. Checher 3700000000000
D. Lytvyn 2100000000000
V. Pryyma 2700000000000
E. Opanasenko 2700000000000
T. Sukhar 1900000000000
A. Gordienko 2700000000000
S. Mayboroda 2000000000000
O. Svatok 2300000000000
M. El Bouazzati 2100000000000
Orta Saha
L. Arveladze 2500000000000
A. Kaĉavenda 1900000000000
Y. Cheberko 2000000000000
V. Kochergin 2200000000000
Silas 2200000000000
Z. Ljubenovic 3600000000000
O. Karavaev 2600000000000
Y. Shalfieiev 1900000000000
M. Kamenyuka 3300000000000
R. Babenko 2500000000000
I. Kharatin 2300000000000
A. Gromov 2800000000000
Forvetler
M. Lunyov 2000000000000
V. Kabaiev 2200000000000
Iury 2200000000000
D. Faupala 2100000000000
A. Novikov 1900000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
Z. Makharadze 02 Temmuz 2018Olimpik DFree
L. Arveladze 01 Temmuz 2018DesnaFree
O. Tymchyk 31 Ocak 2018Dynamo KyivLoan
D. Lytvyn 31 Ocak 2018Benfica-
T. Sukhar 16 Şubat 2018Dnipro-1-
A. Novikov 15 Şubat 2018Volyn-
Transfers Out
A. Sukhotskiy 04 Ocak 2018SlovanFree
D. Grechyshkin 01 Ocak 2018Shakhtar D-
A. Pylyavsky 01 Ocak 2018Rubin-
O. Andrievsky 01 Temmuz 2018Dynamo Kyiv-
Paulinho 01 Şubat 2018Levski-
Leonidas 16 Şubat 2018Olimpik D-
A. Lunin 02 Temmuz 2018Real Madrid8.5M €

Haberler

'ADL pulled plug on Lunin to Napoli'
Football Italia (3 weeks ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan