Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

İstanbul Başakşehir FK

Kuruluş  1990
Stadyum  Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
Capacity  17,319
Manager  A. Avcı

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
V. Babacan 2900000000000
F. Çakır 2300000000000
M. Günok 2900000000000
Defans
J. Attamah 2400000000000
G. Clichy 3200000000000
U. Uçar 3100000000000
A. Chedjou 3200000000000
Júnior Caiçara 2900000000000
M. da Costa 3200000000000
A. Epureanu 3100000000000
Orta Saha
E. Višća 2800000000000
Marcio Mossoró 3400000000000
G. İnler 3300000000000
S. Aydoğdu 2700000000000
A. Turan 3100000000000
T. Torun 2800000000000
K. Frei 2400000000000
E. Belözoğlu 3700000000000
C. Yıldız 2300000000000
E. Elia 3100000000000
M. Tekdemir 3000000000000
İ. Kahveci 2200000000000
Forvetler
R. Bajić 2400000000000
S. Napoleoni 3100000000000
M. Erdinç 3100000000000
E. Adebayor 3400000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
A. Turan 13 Ocak 2018BarcelonaLoan
S. Aydoğdu 08 Haziran 2018AkhisarsporFree
A. Çiçek 30 Haziran 2018Demirspor-
M. Muhammed 01 Temmuz 2018Lok Plovdiv-
H. Erkan 18 Ocak 2018Karabükspor-
Transfers Out
H. Özmert 26 Ocak 2018Antalya-
E. Subaşı 19 Ocak 2018DarıcaLoan
O. Saraçoğlu 19 Ocak 2018AdliyesporLoan
M. Vurak 19 Ocak 2018DarıcaLoan
O. Bala 19 Ocak 2018DarıcaLoan

Haberler

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan