Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Real Sociedad de Fútbol

Kuruluş  1909
Stadyum  Estadio Municipal de Anoeta
Capacity  32,076
Manager  Asier Garitano

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
Moyà 3400000000000
G. Rulli 2600000000000
Defans
Kévin Rodrigues 2400000000000
Diego Llorente 2400000000000
Raúl Navas 3000000000000
Litri 2700000000000
Joseba Zaldúa 2600000000000
De La Bella 3200000000000
H. Moreno 3000000000000
Aritz Elustondo 2400000000000
Álvaro Odriozola Arzallus 2200000000000
Orta Saha
A. Januzaj 2300000000000
Rubén Pardo 2500000000000
Bergara 3200000000000
Igor Zubeldía 2100000000000
Jon Guridi 2300000000000
Illarramendi 2800000000000
Zurutuza 3100000000000
David Concha 2100000000000
Forvetler
Agirretxe 3100000000000
Jon Bautista 2300000000000
Juanmi 2500000000000
Willian José 2600000000000
Mikel Oyarzabal 2100000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
Moyà 27 Şubat 2018Atlético-
H. Moreno 31 Ocak 2018Roma6M €
Bergara 01 Temmuz 2018Getafe-
Joseba Zaldúa 01 Temmuz 2018Leganés-
Litri 01 Temmuz 2018Alavés-
David Concha 31 Ocak 2018Barcelona II-
Transfers Out
C. Vela 01 Ocak 2018Los Angeles FC5M €
Íñigo Martínez 30 Ocak 2018Athletic Club32M €
Eneko Jauregi 29 Ocak 2018Cádiz-
Ekaitz Jiménez 01 Şubat 2018GernikaLoan

Haberler

La Real Sociedad 'recontrata' a Moreno
ESPN Deportes (3 days ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan