Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Girona FC

Kuruluş  1930
Stadyum  Estadi Municipal de Montilivi
Capacity  9,282
Manager  Eusebio Sacristán

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
Iraizoz 3700000000000
Y. Bounou 2700000000000
Defans
B. Espinosa 2900000000000
Sebas Coris 2500000000000
Planas 2700000000000
Alcalá 2900000000000
Ramalho 2500000000000
J. Mojica 2500000000000
Muniesa 2600000000000
Juanpe 2700000000000
Orta Saha
Timor 2800000000000
Granell 2900000000000
Rubén Alcaraz 2700000000000
Portu 2600000000000
Borja García 2700000000000
Aday 3000000000000
Pere Pons 2500000000000
Forvetler
A. Lozano 2500000000000
C. Stuani 3100000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
Muniesa 02 Temmuz 2018Stoke-
Rubén Alcaraz 01 Temmuz 2018Almería-
J. Mojica 02 Temmuz 2018Vallecano5M €
Sebas Coris 01 Temmuz 2018Osasuna-
Transfers Out
F. Boulaya 19 Ocak 2018MetzLoan
M. Olunga 01 Temmuz 2018Zhicheng-
Ayub El Harrak 02 Ocak 2018GuijueloFree
K. Haug 01 Ocak 2018Man City-

Haberler

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan