Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

SD Eibar

Kuruluş  1940
Stadyum  Estadio Municipal de Ipurúa
Capacity  7,083
Manager  Mendilibar

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Asier Riesgo UnamunoAsier Riesgo
Yoel Rodríguez OterinoYoel
Markel Areitio CedrúnMarkel Areitio
Marko DmitrovićM. Dmitrović
Defans
Ander Capa RodríguezAnder Capa
Assists: 1
Vukašin JovanovićV. Jovanović
Iván Ramis BarriosRamis
Gol: 3
David Rodríguez LombánLombán
Gol: 1
Julen López SalasJulen López
Paulo André Rodrigues de OliveiraPaulo Oliveira
Ángel López PérezÁngel López
Anaitz Arbilla ZabalaArbilla
Gol: 2, Assists: 1
David Juncà ReñéJuncà
Assists: 2
José Ángel Valdés DíazJosé Ángel
Assists: 8
Orta Saha
Iván Alejo PeraltaIvi
Gol: 1, Assists: 3
Joan Jordán MorenoJoan Jordán
Gol: 6, Assists: 4
Papa Kouly DiopP. Diop
Sidelined: Knee Injury
(Until 10 Temmuz 2018)
Francisco Manuel Rico CastroFran Rico
Sidelined: Knee Injury
Julen Azkue UnzuetaJulen Azkue
Fabián Ariel Orellana ValenzuelaF. Orellana
Gol: 3, Assists: 2
Gonzalo EscalanteG. Escalante
Gol: 1
Daniel García CarrilloDani García
Assists: 1
Imanol Sarriegi IsasaImanol Sarriegi
Takashi InuiT. Inui
Gol: 5, Assists: 2
Pedro León Sánchez GilPedro León
Assists: 3
Sidelined: Plantaris Injury
(Until 07 Haziran 2018)
Rubén Peña JiménezRubén Peña
Gol: 1
Forvetler
Francesc Regis CrespíXesc Regis
Charles  Días Barbosa de OliveiraCharles
Gol: 8, Assists: 1
Enrique García MartínezKike
Gol: 8, Assists: 1
Sergio Enrich AmetllerSergi Enrich
Gol: 3, Assists: 1
#İsimAgeA
Kaleciler
13Asier Riesgo 349011002800000
1Yoel 29901100600000
27Markel Areitio 2100000200000
25M. Dmitrović 263240363600200100
Defans
7Ander Capa 2622463325851101400
6V. Jovanović 2200000200000
4Ramis 331304161513530400
22Lombán 309951311221810300
31Julen López 2200000000000
12Paulo Oliveira 262215262512800300
35Ángel López 2100000100000
18Arbilla 312411292630421800
23Juncà 249001510541702300
15José Ángel 282431302827708400
Orta Saha
20Ivi 23110822148141413500
24Joan Jordán 23242335251041264210
3P. Diop 32943151236700500
16Fran Rico 3000000000000
32Julen Azkue 2300000000000
2F. Orellana 321181171344432510
5G. Escalante 25156128161271910300
14Dani García 2827813232063011400
26Imanol Sarriegi 23373030500100
8T. Inui 2926403431312452400
21Pedro León 31929121022303100
11Rubén Peña 26172828181062010100
Forvetler
41Xesc Regis 2101010300000
19Charles 341579301812101581501
17Kike 2824653528711881500
9Sergi Enrich 281331191456631200
İsimDateFromFee
Transfers In
P. Diop 01 Ocak 2018EspanyolFree
F. Orellana 01 Ocak 2018ValenciaLoan
Pablo Hervías 01 Temmuz 2018Valladolid-
Pere Milla 01 Temmuz 2018Numancia-
Jordi Calavera 01 Temmuz 2018Gijón-
Unai Elgezabal 01 Temmuz 2018Numancia-
Transfers Out
Fran Rico 01 Temmuz 2018Granada-
Ander Capa 01 Temmuz 2018Athletic Club3M €

Haberler

CANLI | Sırbistan - İsviçre
Sabah (2 hours ago)
La hora de Hervías
BeSoccer (3 days ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

İngiltereHaz 24
8:00
Panama
JaponyaHaz 24
11:00
Senegal
PolonyaHaz 24
14:00
Kolombiya
UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Suudi ArabistanHaz 25
10:00
Mısır
İranHaz 25
14:00
Portekiz
İspanyaHaz 25
14:00
Fas
DanimarkaHaz 26
10:00
Fransa
AvustralyaHaz 26
10:00
Peru
NijeryaHaz 26
14:00
Arjantin
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya 2 - 0 İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018