Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Athletic Club Bilbao

Kuruluş  1898
Stadyum  San Mamés Barria
Capacity  53,289
Manager  E. Berizzo

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
Kepa 2300000000000
Iago Herrerín 3000000000000
Álex Remiro 2300000000000
Defans
C. Ganea 2600000000000
Ander Capa 2600000000000
Balenziaga 3000000000000
Íñigo Martínez 2700000000000
De Marcos 2900000000000
Etxeita 3000000000000
Unai Núñez 2100000000000
Yuri 2800000000000
Yeray Álvarez 2300000000000
Lekue 2500000000000
Orta Saha
Susaeta 3000000000000
Raúl García 3200000000000
Beñat 3100000000000
Dani García 2800000000000
Iturraspe 2900000000000
Mikel Rico 3300000000000
San José 2900000000000
Unai López 2200000000000
Iñigo Córdoba 2100000000000
Forvetler
Iñaki Williams 2400000000000
Muniain 2500000000000
Sabin Merino 2600000000000
Aduriz 3700000000000
Asier Villalibre 2000000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
Yuri 02 Temmuz 2018PSG24M €
Íñigo Martínez 30 Ocak 2018Real Sociedad32M €
Dani García 02 Temmuz 2018EibarFree
Ander Capa 02 Temmuz 2018Eibar3M €
Jurgi Oteo 03 Temmuz 2018Barakaldo-
Unai López 01 Temmuz 2018Vallecano-
Álex Remiro 01 Temmuz 2018Huesca-
C. Ganea 02 Temmuz 2018Viitorul1M €
Oier Luengo 01 Temmuz 2018Amorebieta-
Transfers Out
Bóveda 20 Ocak 2018La Coruña-
Saborit 01 Temmuz 2018Maccabi TA-
A. Laporte 30 Ocak 2018Man City65M €
Ager Aketxe 23 Şubat 2018TorontoFree
Jon Aguirrezabala 03 Temmuz 2018BarakaldoFree
Mikel Vesga 04 Temmuz 2018LeganésLoan
Oli Fernández 05 Temmuz 2018AmorebietaFree
Markel Lozano 05 Temmuz 2018Arenas GetxoFree

Haberler

Yuri swaps PSG for Athletic Bilbao
beIN SPORTS MENA Breaking News (2 weeks ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan