Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Rosenborg BK

Kuruluş  1917
Stadyum  Lerkendal Stadion
Capacity  21,850
Manager  K. Ingebrigtsen

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
A. Østbø 27000001400000
André Hansen 281260141400000000
Defans
B. Šerbečić 203220201200000
T. Heggem 1900000000000
E. Hovland 29990111100000000
B. Meling 231260141400005000
T. Reginiussen 321260141400020100
21E. Reitan 208740401000000
J. Rasmussen 215379630702110
M. Amundsen 2000000400000
V. Hedenstad 271179141403005100
Orta Saha
M. Jensen 301260141400010100
A. Trondsen 231005121205012000
R. Williams 1800000000000
M. Konradsen 2231010900000
M. Stamnestrø 2600000100000
36O. Skarsem 1900000000000
A. Konradsen 27904111103040100
M. Lundemo 241283121500000
Forvetler
E. Botheim 1801010700000
J. Levi 2230772511100000
P. Helland 28989131308031000
N. Bendtner 301005131216142000
A. Søderlund 3083014863660300
M. Vilhjálmsson 3100000000000
Y. de Lanlay 264789634310000
S. Adegbenro 221802200010000
İsimDateFromFee
Transfers In
E. Hovland 04 Nisan 2018Sogndal-
A. Søderlund 01 Şubat 2018Saint-Étienne500K €
B. Šerbečić 23 Ocak 2018Radnik-
E. Reitan 01 Ocak 2018Bodø/Glimt-
M. Amundsen 23 Ocak 2018HB Køge-
Transfers Out
J. Bjørdal 24 Ocak 2018ZWFree
J. Skjelvik 01 Ocak 2018GalaxyFree
M. Jevtović 01 Ocak 2018Antalyaspor-
A. Helmersen 20 Şubat 2018RanheimLoan
G. Walker 12 Ocak 2018Ranheim-
S. Nordskag 06 Şubat 2018Stjørdals-
E. Nordengen 12 Ocak 2018Elverum-
S. Solli 12 Ocak 2018RanheimFree
O. Solbakken 12 Ocak 2018RanheimFree

Haberler

Champions
AS English (4 days ago)
Valur Reykjavík
AS Colombia (4 days ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan