Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

CF Monterrey

Kuruluş  1945
Stadyum  Estadio BBVA Bancomer
Capacity  53,500

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Juan Pablo CarrizoJ. Carrizo
Edson Alan Reséndez SánchezE. Reséndez
Hugo Alfonso González DuránH. González
Assists: 1
Defans
Nicolás Gabriel SánchezN. Sánchez
Gol: 5, Assists: 2
César Jasib Montes CastroC. Montes
Assists: 1
Germán Camacho PachecoG. Camacho
Daniel Alexis Parra DuránD. Parra
Jhon Stefan Medina RamírezS. Medina
Assists: 1
Leonel Ezequiel VangioniL. Vangioni
Gol: 1, Assists: 2
Efraín Velarde CalvilloE. Velarde
José María BasantaJ. Basanta
Gol: 1, Assists: 2
Orta Saha
Josué Misael Domínguez GonzálezJ. Domínguez
Assists: 1
Javier Eduardo Ibarra De La RosaJ. Ibarra
Jonathan Alexander González MendozaJ. Gónzalez
Carlos Andrés Sánchez ArcosaC. Sánchez
Gol: 5, Assists: 5
Jesús Eduardo Zavala CastañedaJ. Zavala
Juan Antonio Portales VillarrealJ. Portales
Eric David Cantú GuerreroE. Cantú
Jonathan Matías Urretaviscaya da LuzJ. Urretaviscaya
Gol: 1, Assists: 3
Arturo Alfonso González GonzálezAlfonso González
Gol: 6
Jesús Antonio Molina GranadosJ. Molina
Gol: 2
Juan Manuel Álvarez HernándezJ. Álvarez
Celso Fabián Ortiz GamarraC. Ortiz
Gol: 2, Assists: 2
Forvetler
Jorge Daniel Benítez GuillénJorge Benítez
Gol: 1
Lucas Gabriel AlbertengoL. Albertengo
Gol: 1, Assists: 1
José Alfonso Alvarado PérezJ. Alvarado
Julio César Cruz GonzálezJ. Cruz
Juan José Machado SiqueirosJ. Machado
Daniel Lajud MartínezD. Lajud
Avilés Hurtado HerreraA. Hurtado
Gol: 18, Assists: 7
Rogelio Gabriel Funes MoriRogelio Funes Mori
Gol: 17, Assists: 5
#İsimAgeA
Kaleciler
22J. Carrizo 344305410300000
24E. Reséndez 22000003700000
1H. González 273350383801301200
Defans
4N. Sánchez 322591302821352601
3C. Montes 2118692720721301800
82G. Camacho 2200000000000
293D. Parra 1800000100000
33S. Medina 2531773938161011000
11L. Vangioni 312216262602012610
32E. Velarde 3239054121500000
15J. Basanta 343041353502012901
Orta Saha
295J. Domínguez 184870701301000
301J. Ibarra 2000000000000
25J. Gónzalez 1925373731611900400
13C. Sánchez 33254738271181155800
17J. Zavala 30244040900000
23J. Portales 22000001300000
282E. Cantú 191243121900000
10J. Urretaviscaya 2859813674713100
14Alfonso González 231654341816122160100
21J. Molina 30173532161632120701
20J. Álvarez 2101010700000
16C. Ortiz 2924533130114122200
Forvetler
27Jorge Benítez 257072251721910200
9L. Albertengo 274218350511100
335J. Alvarado 1800000100000
30J. Cruz 223130301000000
285J. Machado 1900000000000
302D. Lajud 1900000100000
18A. Hurtado 31290537361201187710
7Rogelio Funes Mori 2727083231172175500
İsimDateFromFee
Transfers In
E. Velarde 01 Ocak 2018Toluca-
A. Domínguez 01 Temmuz 2018Colón-
J. Urretaviscaya 01 Ocak 2018Pachuca-
E. Cardona 01 Temmuz 2018Boca-
L. Albertengo 01 Şubat 2018IndependienteLoan
J. Cruz 01 Ocak 2018Herediano-
Transfers Out
N. Cardozo 09 Ocak 2018Racing-
E. Castillo 01 Ocak 2018ColoradoLoan
L. Fuentes 01 Ocak 2018Pumas-
E. Juárez 09 Ocak 2018Whitecaps-
A. Elis 01 Ocak 2018Houston-
Á. López 01 Ocak 2018Veracruz-

Haberler

El que se va es el 'Pato'
Multimedios (17 hours ago)
Monterrey se despide de Televisa
El Universal (3 weeks ago)

Videolar


Pretemporada Playa - Día 2
2 gün önce

Pretemporada Rayada - Día 9
2 gün önce

Firma de Autografos
Cuma, 8 Haz

Día de Medios Rayados
Cuma, 8 Haz

ESR - Convivencia en el Parque Río la Silla
Cuma, 8 Haz

Rayando la Capital - Jornada 15 Liga MX
Cuma, 8 Haz

En La Raya con Jonathan González
Cuma, 8 Haz

#EnLaRaya con nuestro Guardameta Marcelo Barovero
Çarşamba, 9 May

#EnLaRaya con nuestro Director Técnico Diego Alonso
Çarşamba, 9 May

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

NijeryaHaz 22
11:00
İzlanda
SırbistanHaz 22
14:00
İsviçre
BelçikaHaz 23
8:00
Tunus
Kore CumhuriyetiHaz 23
11:00
Meksika
AlmanyaHaz 23
14:00
İsve
İngiltereHaz 24
8:00
Panama
JaponyaHaz 24
11:00
Senegal
PolonyaHaz 24
14:00
Kolombiya
UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Suudi ArabistanHaz 25
10:00
Mısır
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018