Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

En Avant Guingamp

Kuruluş  1912
Stadyum  Stade du Roudourou
Capacity  18,363
Manager  A. Kombouare

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
D. Petrić 3000000000000
M. Caillard 2400000000000
K. Johnsson 2800000000000
Defans
C. Kerbrat 3100000000000
B. Angoua 3100000000000
F. Eboa Eboa 2100000000000
Pedro Rebocho 2300000000000
J. Ikoko 2400000000000
J. Sorbon 3400000000000
F. Tabanou 2900000000000
Orta Saha
C. Grenier 2700000000000
Y. N'Gbakoto 2600000000000
M. Coco 2200000000000
É. Didot 3400000000000
L. Blas 2000000000000
N. Benezet 2700000000000
M. Ahlinvi 1900000000000
L. Phiri 2300000000000
L. Deaux 2900000000000
Forvetler
M. Thuram 2000000000000
K. Achahbar 2200000000000
N. Roux 3000000000000
J. Briand 3200000000000
Y. Salibur 2700000000000
Abdoul Camara 2800000000000
N. Julan 2100000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
C. Grenier 31 Ocak 2018Lyon-
B. Angoua 01 Ocak 2018New England-
M. Jourdan 03 Ocak 2018Bastia-BorgoFree
N. Julan 31 Ocak 2018Le Havre-
K. Parthiot 31 Ocak 2018Maubeuge-
Transfers Out
J. Martins-Pereira 01 Temmuz 2018LorientFree
M. Diallo 11 Temmuz 2018NîmesFree
R. Lemaître 01 Ocak 2018Dragon-
S. Privat 31 Ocak 2018ValenciennesFree
I. Inzoudine 18 Ocak 2018Messina-

Haberler

Fenerbahçe'de Grenier sürprizi
Milliyet (2 weeks ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan