Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

AFC Bournemouth

Kuruluş  1899
Stadyum  Vitality Stadium
Capacity  12,000
Manager  E. Howe

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
A. Begović 3100000000000
A. Ramsdale 2000000000000
A. Boruc 3800000000000
Defans
A. Smith 2700000000000
S. Francis 3300000000000
N. Aké 2300000000000
S. Cook 2700000000000
C. Daniels 3100000000000
J. Simpson 2100000000000
B. Smith 2400000000000
T. Mings 2500000000000
Orta Saha
A. Surman 3100000000000
B. Whitfield 2200000000000
H. Arter 2800000000000
J. Ibe 2200000000000
R. Fraser 2400000000000
E. Hyndman 2200000000000
D. Gosling 2800000000000
L. Cook 2100000000000
J. Stanislas 2800000000000
M. Pugh 3100000000000
Forvetler
J. Defoe 3500000000000
C. Wilson 2600000000000
D. Brooks 2100000000000
L. Mousset 2200000000000
J. King 2600000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
B. Whitfield 01 Temmuz 2018Port Vale-
D. Brooks 01 Temmuz 2018Sheff Utd-
Transfers Out
A. Federici 03 Temmuz 2018Stoke-
B. Afobe 31 Ocak 2018WolverhamptonLoan
S. Matthews 01 Temmuz 2018Bristol RoversFree
C. Mahoney 31 Ocak 2018BarnsleyLoan
O. Harfield 01 Ocak 2018Boreham WoodLoan
S. Hobson 31 Ocak 2018ChesterLoan
M. Ndjoli 04 Temmuz 2018KilmarnockLoan

Haberler

Football rumours from the media
Bournemouth Echo (1 week ago)
Luis Enrique reigns in Spain
Bournemouth Echo (1 week ago)
El refuerzo más querido
Ovación (6 hours ago)

Videolar


Resumen AFC Bournemouth 1 - 1 Sevilla FC
Cumartesi, 7 Tem

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan