Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Pumas de la Universidad Nacional Autonoma de Mexico

Kuruluş  1954
Stadyum  Estadio Olímpico de Universitario
Capacity  72,449

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Haberler

Pumas: a pelear por el título
TelevisaDeportes.com (2 hours ago)
Necaxa, campeón de la Supercopa MX
El Sol del Centro (16 hours ago)
Pumas cae frente al Atlético San Luis en amistoso
TelevisaDeportes.com (1 week ago)

Videolar


#PretemporadaAP2018 | Los canteranos v2
Pazartesi, 9 Tem

#PretemporadaAP2018 | Spot Celaya vs Pumas UNAM
Cuma, 8 Haz

#PretemporadaAP2018 | Los canteranos
Perşembe, 7 Haz

PretemporadaAP2018 | Conferencia | Ignacio Malcorra
Salı, 12 Haz

PretemporadaAP2018 | Llegaron los Chilenos
Pazartesi, 11 Haz

PretemporadaAP2018 | RESUMEN
Pazar, 10 Haz

Pretemporada AP2018 | Porteros
Pazar, 10 Haz

PretemporadaAP2018 | D.T. David Patiño
Cuma, 8 Haz

PretemporadaAP2018 | Entrenamiento | Acapulco
Perşembe, 7 Haz

PretemporadaAP2018 | Marcelo Díaz
Perşembe, 7 Haz

PretemporadaAP2018 | Día 1 Acapulco | Preparación Física
Çarşamba, 6 Haz

PretemporadaAP2018 | Día 1 | Acapulco
Salı, 12 Haz

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan