ADVERTISEMENT

Live Soccer on TV and Online: Friday Mar. 10, 2023

Mar 9

Friday, Mar. 10, 2023

Mar 11
  • Wed
    Mar 8
  • Thu
    Mar 9
  • Fri
    Mar 10
  • Sat
    Mar 11
  • Sun
    Mar 12
  • Mon
    Mar 13
  • Tue
    Mar 14
  •  
?  
  Spain - La Liga
Live
+
3:00pm
Cádiz 2 - 2 Getafe
  Italy - Serie A
Live
+
2:45pm
Spezia 2 - 1 Internazionale
  Germany - Bundesliga
Live
+
2:30pm
Köln 0 - 2 Bochum
  Portugal - Primeira Liga
Live
+
3:15pm
Porto 3 - 2 Estoril
  France - Ligue 1
Live
+
3:00pm
Lille 3 - 3 Olympique Lyonnais
  Mexico - Liga MX
Live
+
8:05pm
Atlético San Luis 2 - 0 Querétaro
Live
+
10:05pm
Puebla 1 - 0 Guadalajara
  Argentina - Primera División
Live
+
3:00pm
Barracas Central 1 - 1 Independiente
Live
+
7:00pm
Instituto 1 - 1 Atlético Tucumán
Live
+
7:00pm
Argentinos Juniors 1 - 1 Arsenal
  Belgium - Pro League
Live
+
2:45pm
Sporting Charleroi 0 - 1 OH Leuven
  Brazil - Campeonato Paulista A1
Live
6:00pm
Guarani 2 - 1 Portuguesa
  Colombia - Primera A
Live
+
7:40pm
Jaguares de Córdoba 1 - 2 Atlético Huila
  England - Championship
Live
+
3:00pm
Stoke City 3 - 2 Blackburn Rovers
  France - D1 Féminine
Live
+
12:30pm
Paris 2 - 0 Montpellier
Live
+
3:00pm
Fleury 91 1 - 2 Olympique Lyonnais
  Germany - Bundesliga 2
Live
+
12:30pm
Nürnberg 2 - 0 Eintracht Braunschweig
Live
+
12:30pm
Kaiserslautern 2 - 2 Sandhausen
  Germany - Frauen-Bundesliga
Live
+
1:15pm
Bayern München 4 - 0 Duisburg
  Africa - Africa U-20 Cup of Nations
Live
+
9:00am
Tunisia U20 0 - 4 Nigeria U20
  Mexico - Liga MX Femenil
Live
+
6:05pm
Querétaro 0 - 1 Guadalajara
Live
+
8:06pm
Tijuana 2 - 0 Tigres UANL
  Peru - Primera Division
Live
+
3:30pm
ADT 1 - 0 Sport Boys
  Scotland - Scottish Cup
Live
+
2:45pm
Inverness CT 2 - 1 Kilmarnock
  United States - Major Arena Soccer League
Live
7:30pm
Harrisburg Heat vs Utica City FC
Live
9:00pm
Chihuahua Savage vs Tacoma Stars
 
Albania - Superliga
 
Algeria - Ligue 1 Algérie
 
Argentina - Primera Nacional
 
Argentina - Primera B Metropolitana
 
Argentina - Primera C Metropolitana
 
Argentina - Torneo Federal A
 
Armenia - Armenian Premier League
 
Australia - A-League
 
Australia - A-League Women
 
Australia - NPL NSW
 
Australia - NPL Victoria
 
Australia - NPL SA
 
Australia - NPL Northern NSW
 
Austria - 2. Liga
 
Austria - Regionalliga
 
Austria - Landesliga
 
Azerbaijan - Premier Liqa
 
Belgium - Challenger Pro League
 
Bolivia - Liga de Futbol
 
Bulgaria - Parva Liga
 
Bulgaria - Second League
 
Chile - Primera Division
 
Chile - Copa Chile
 
Chile - Primera B
 
Congo - Congo Ligue 1
 
Côte d'Ivoire - Côte d'Ivoire Premier Division
 
Croatia - 1. HNL
 
Croatia - Druga NL
 
Cyprus - First Division
 
Cyprus - 2. Division
 
Czech Republic - Národní liga
 
Czech Republic - 3. Liga
 
Denmark - Super Liga
 
El Salvador - Primera Division
 
England - League Two
 
England - Non League Division One
 
Eswatini - Premier League
 
Ethiopia - Premier League
 
Finland - Suomen Cup
 
France - National 1
 
Germany - 3. Liga
 
Germany - Regionalliga
 
Germany - Oberliga
 
Greece - Super League 2
 
Indonesia - Liga 1
 
Iran - Azadegan League
 
Ireland Republic - Premier Division
 
Ireland Republic - First Division
 
Israel - Liga Leumit
 
Italy - Serie B
 
Japan - J2 League
 
Japan - J3 League
 
Kazakhstan - Kazakhstan Premier League
 
Korea Republic - K League 2
 
Kuwait - Premier League
 
Lebanon - Premier League
 
Libya - Libyan Premier League
 
Lithuania - A Lyga
 
Malta - Premier League
 
Mauritius - Mauritian League
 
Moldova - Divizia Nationala
 
Morocco - Botola Pro
 
Myanmar - Myanmar National League
 
Netherlands - Eredivisie
 
Netherlands - Eerste Divisie
 
Netherlands - Eredivisie Women
 
Nicaragua - Primera División
 
Niger - Super Ligue
 
Oceania - OFC Champions League
 
Oman - Omani League
 
Panama - Liga Panameña de Fútbol
 
Paraguay - Primera Division
 
Poland - Ekstraklasa
 
Poland - I Liga
 
Portugal - Segunda liga
 
Romania - Liga I
 
Romania - Liga III
 
Russia - Premier League
 
Russia - FNL 2
 
Russia - Women's Football Championship
 
Rwanda - Primus National Football League
 
Saudi Arabia - Pro League
 
Scotland - Scottish Championship
 
Singapore - Singapore Premier League
 
Slovakia - Niké liga
 
Slovenia - Prva Liga
 
Slovenia - Druga Liga
 
South Africa - Nedbank Cup
 
Spain - Segunda Division
 
Spain - Tercera Federación
 
Switzerland - Swiss Challenge League
 
Switzerland - 1. Liga Classic
 
Syria - Premier League
 
Tanzania - Tanzania Premier League
 
Thailand - Thai League 1
 
Thailand - Thai League 2
 
Trinidad and Tobago - T & T Pro League
 
Turkey - Super Lig
 
United Arab Emirates - UAE Pro League
 
Uruguay - Segunda División
 
Uruguay - Primera Division
 
Uzbekistan - Uzbekistan Super League
 
Venezuela - Primera División
 
Wales - Premier League
 
World - Club Friendly
 
World - Women's Club Friendly

Newsletter Signup »

Email:
Why Signup?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
TV Schedules and Live Streaming Listings
Live Soccer TV App
Download the Live Soccer TV App for
iPhone and Android
Live Soccer TV App for iOSLive Soccer TV App for Android

UEFAUEFA Euro Live Streaming and TV Listings  ·  Germany  ·  June 14 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any UEFA European Championship live streaming or videos on this website. We provide Euro TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. If you wish to see which TV channels broadcast and/or stream the Euro in your country, please visit the UEFA Euro page for full details.
Group stage

Group A
Jun 14, 3:00pm Germany vs Scotland
Jun 15, 9:00am Hungary vs Switzerland
Jun 19, 12:00pm Germany vs Hungary
Jun 19, 3:00pm Scotland vs Switzerland
Jun 23, 3:00pm Scotland vs Hungary
Jun 23, 3:00pm Switzerland vs Germany
Group B
Jun 15, 12:00pm Spain vs Croatia
Jun 15, 3:00pm Italy vs Albania
Jun 19, 9:00am Croatia vs Albania
Jun 20, 3:00pm Spain vs Italy
Jun 24, 3:00pm Albania vs Spain
Jun 24, 3:00pm Croatia vs Italy
Group C
Jun 16, 12:00pm Slovenia vs Denmark
Jun 16, 3:00pm Serbia vs England
Jun 20, 9:00am Slovenia vs Serbia
Jun 20, 12:00pm Denmark vs England
Jun 25, 3:00pm Denmark vs Serbia
Jun 25, 3:00pm England vs Slovenia
Group D
Jun 16, 9:00am Poland vs Netherlands
Jun 17, 3:00pm Austria vs France
Jun 21, 12:00pm Poland vs Austria
Jun 21, 3:00pm Netherlands vs France
Jun 25, 12:00pm France vs Poland
Jun 25, 12:00pm Netherlands vs Austria
Group E
Jun 17, 9:00am Romania vs Ukraine
Jun 17, 12:00pm Belgium vs Slovakia
Jun 21, 9:00am Slovakia vs Ukraine
Jun 22, 3:00pm Belgium vs Romania
Jun 26, 12:00pm Slovakia vs Romania
Jun 26, 12:00pm Ukraine vs Belgium
Group F
Jun 18, 12:00pm Turkey vs Georgia
Jun 18, 3:00pm Portugal vs Czech Republic
Jun 22, 9:00am Georgia vs Czech Republic
Jun 22, 12:00pm Turkey vs Portugal
Jun 26, 3:00pm Czech Republic vs Turkey
Jun 26, 3:00pm Georgia vs Portugal
Knockout Stage

Round of 16
Jun 29, 12:00pm Berlin
2nd Group A vs 2nd Group B
Jun 29, 3:00pm Dortmund
1st Group A vs 2nd Group C
Jun 30, 12:00pm Gelsenkirchen
1st Group C vs 3rd Group D/E/F
Jun 30, 3:00pm Cologne
1st Group B vs 3rd Group A/D/E/F
Round of 16
Jul 1, 12:00pm Düsseldorf
2nd Group D vs 2nd Group E
Jul 1, 3:00pm Frankfurt
1st Group F vs 3rd Group A/B/C
Jul 2, 12:00pm Munich
1st Group E vs 3rd Group A/B/C/D
Jul 2, 3:00pm Leipzig
1st Group D vs 2nd Group F
Quarter-final
Jul 5, 12:00pm Stuttgart
Winner M39 vs Winner M37
Jul 5, 3:00pm Hamburg
Winner M41 vs Winner M42
Jul 6, 12:00pm Düsseldorf
Winner M40 vs Winner M38
Jul 6, 3:00pm Berlin
Winner M43 vs Winner M44
Semi-final
Jul 9, 3:00pm Munich
Winner M45 vs Winner M46
Jul 10, 3:00pm Dortmund
Winner M47 vs Winner M48
Final
Jul 14, 3:00pm Berlin
Winner M49 vs Winner M50


CopaCopa América Live Streaming and TV Listings  ·  United States  ·  June 20 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any Copa América live streaming or videos on this website. We publish Copa América TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. For further details on TV broadcast and Copa América streaming in your country, please visit our Copa América page.
Group stage

Group A
Jun 20, 8:00pm Atlanta, GA
Argentina vs Canada
Jun 21, 8:00pm Arlington TX
Peru vs Chile
Jun 25, 6:00pm Kansas City, KS
Peru vs Canada
Jun 25, 9:00pm East Rutherford, NJ
Chile vs Argentina
Jun 29, 8:00pm Miami Gardens, FL
Argentina vs Peru
Jun 29, 8:00pm Orlando, FL
Canada vs Chile
Group B
Jun 22, 6:00pm Santa Clara, CA
Ecuador vs Venezuela
Jun 22, 9:00pm Houston, TX
Mexico vs Jamaica
Jun 26, 6:00pm Las Vegas, NV
Ecuador vs Jamaica
Jun 26, 9:00pm Inglewood, CA
Venezuela vs Mexico
Jun 30, 8:00pm Austin, TX
Jamaica vs Venezuela
Jun 30, 8:00pm Glendale, AZ
Mexico vs Ecuador
Group C
Jun 23, 6:00pm Arlington, TX
USA vs Bolivia
Jun 23, 9:00pm Miami Gardens, FL
Uruguay vs Panama
Jun 27, 6:00pm Atlanta, GA
Panama vs USA
Jun 27, 9:00pm
Uruguay vs Bolivia
Jul 1, 9:00pm Orlando, FL
Bolivia vs Panama
Jul 1, 9:00pm Kansas City, MO
USA vs Uruguay
Group D
Jun 24, 6:00pm Houston, TX
Colombia vs Paraguay
Jun 24, 9:00pm Inglewood, CA
Brazil vs Costa Rica
Jun 28, 6:00pm Glendale, AZ
Colombia vs Costa Rica
Jun 28, 9:00pm Las Vegas, NV
Paraguay vs Brazil
Jul 2, 9:00pm Santa Clara, CA
Brazil vs Colombia
Jul 2, 9:00pm Austin, TX
Costa Rica vs Paraguay
Knockout Stage

Quarter-final
Jul 4, 9:00pm Houston, TX
1st Group A vs 2nd Group B
Jul 5, 9:00pm Arlington, TX
1st Group B vs 2nd Group A
Quarter-final
Jul 6, 6:00pm Las Vegas, NV
1st Group C vs 2nd Group D
Jul 6, 9:00pm Glendale, AZ
1st Group D vs 2nd Group C
Semi-final
Jul 9, 8:00pm East Rutherford, NJ
Winner M25 vs Winner M26
Jul 10, 8:00pm Charlotte, NC
Winner M27 vs Winner M28
3rd place match
Jul 13, 8:00pm Charlotte, NC
Loser M29 vs Loser M30
Final
Jul 14, 8:00pm Miami Gardens, FL
Winner M29 vs Winner M30