ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
Córdoba

Córdoba CF

Spanje
Wedstrijden
Kijken
Spelers
Statistieken
Transfers
Over
*Please note that we do not provide live streaming of Córdoba CF directly. We publish Córdoba CF TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Córdoba CF matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Waar te kijken Córdoba CF

Tv- en streamingdekking per competitie

Córdoba CF komt uit in Copa del Rey, Segunda División en Vriendschappelijke wedstrijd (clubniveau). De tv-uitzendingen in United States staan hieronder.

Spelers

Córdoba CF - Team

Keepers

Alejandro Arevalo

Spanje

18 jaar

Fernandes Guilherme

Portugal

25 jaar

Iker Alvarez

Andorra

25 jaar · 178.6 lb · 6 ft 2 in

Verdedigers

Nelson Monte
# 20 N. Monte

Portugal

31 jaar · 169.8 lb · 6 ft 1 in

Martin Alex
# 4 M. Alex

Spanje

28 jaar · 174.2 lb · 5 ft 11 in

Ruben Alves
# 16 R. Alves

Spanje

32 jaar · 169.8 lb · 6 ft 0 in

Egoitz Munoz
# 27 E. Munoz

Spanje

22 jaar

Daniel Budesca

Spanje

20 jaar · 6 ft 0 in

Carlos Albarran

Spanje

32 jaar · 163.1 lb · 6 ft 0 in

Diego Bri
# 11 D. Bri

Spanje

24 jaar · 147.7 lb · 5 ft 9 in

Dani Tasende

Spanje

26 jaar · 141.1 lb · 5 ft 7 in

Middenvelders

Rubio Jacobo
# 20 R. Jacobo

Spanje

22 jaar

Isma Ruiz
# 8 I. Ruiz

Spanje

25 jaar · 147.7 lb · 5 ft 10 in

Yussi Diarra
# 22 Y. Diarra

Mali

28 jaar · 156.5 lb · 5 ft 8 in

Theo Zidane

Frankrijk

24 jaar · 163.1 lb · 6 ft 5 in

Damian Caceres

Spanje

23 jaar

Aanvallers

Victor Sanchez

Spanje

24 jaar

Adnane Ghailan

Spanje

26 jaar

Eder Garcia
# 28 E. Garcia

Spanje

22 jaar

Enol Rodriguez

Spanje

25 jaar · 160.9 lb · 6 ft 1 in

Salim El Jebari

Marokko

22 jaar · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Kevin Medina
# 10 K. Medina

Spanje

25 jaar · 143.3 lb · 5 ft 8 in

Percan
# 9 Percan

Spanje

24 jaar · 5 ft 10 in

Cristian Carracedo

Spanje

30 jaar · 165.3 lb · 5 ft 10 in

Spelers

Ibai Sanz
# 19 I. Sanz

Spanje

23 jaar

Juan Gutierrez

Spanje

26 jaar · 180.8 lb · 6 ft 2 in

Statistieken

Córdoba CF Player Statistics

NaamA
Keepers
A. Arevalo
F. Guilherme 450550000
I. Alvarez 450550000
Verdedigers
N. Monte 180220010
M. Alex 494770020
R. Alves 7659901020
E. Munoz
D. Budesca 591871130
C. Albarran 177651000
D. Bri 6039901220
D. Tasende 713990120
Middenvelders
R. Jacobo
I. Ruiz 900101002020
Y. Diarra 5697701020
T. Zidane 44431000
Damian Caceres 71422010
Aanvallers
Victor Sanchez 1614311020
A. Ghailan
E. Garcia 6179903120
E. Rodriguez 2889541110
S. El Jebari 24220000
K. Medina 227844010
Percan 65610913120
C. Carracedo 821101001330
Spelers
I. Sanz
J. Gutierrez 370651020

Transfers

Córdoba CF Transfers

NaamDatumVanTransfersom
Inkomende transfers
N. Monte
31 augustus 2026
31 augustus 2026AlmeriaUitgeleend
Y. Diarra
09 juli 2026
09 juli 2026Cadiz CFUitgeleend
D. Tasende
30 juni 2026
30 juni 2026ZaragozaTransfervrij
E. Rodriguez
30 juni 2026
30 juni 2026HuescaTransfervrij
S. El Jebari
03 juli 2026
03 juli 2026Atl. MadridTransfer
D. Budesca
18 augustus 2026
18 augustus 2026VillarrealUitgeleend
F. Guilherme
19 juli 2026
19 juli 2026BetisTransfer
R. Jacobo
30 juni 2026
30 juni 2026AD MeridaTransfervrij
E. Garcia
07 juli 2026
07 juli 2026Ath BilbaoUitgeleend
I. Sanz
06 juli 2026
06 juli 2026Ath BilbaoUitgeleend
A. Ghailan
30 juni 2026
30 juni 2026CE EuropaTransfervrij
E. Munoz
30 juni 2026
30 juni 2026AlavesUitgeleend
Damian Caceres
04 juli 2026
04 juli 2026GetafeTransfervrij
Uitgaande transfers
C. Marin
24 juli 2026
24 juli 2026AlbaceteTransfer
N. Obolskiy
29 juni 2026
29 juni 2026SabadellTransfervrij
I. Vilarrasa
02 augustus 2026
02 augustus 2026Burgos CFTransfer
D. de Almeida
30 juni 2026
30 juni 2026Hajduk SplitUitgeleend
M. Goti Lopez
29 juni 2026
29 juni 2026Real SociedadTerug van verhuur
Trilli
29 juni 2026
29 juni 2026ValladolidTerug van verhuur
D. Requena
29 juni 2026
29 juni 2026VillarrealTerug van verhuur
N. Tounkara
22 juli 2026
22 juli 2026PonferradinaTransfervrij
M. Barboza
08 juli 2026
08 juli 2026TorremolinosTransfervrij
G. Andrews
07 juli 2026
07 juli 2026Andrews GeorgeTransfervrij
M. Carmona
07 juli 2026
07 juli 2026EldenseUitgeleend
Mario Peregrina
27 juli 2026
27 juli 2026Xerez CDTransfervrij

Over Córdoba CF

Opgericht  1954
Stadion  Estadio Nuevo Arcángel
Capaciteit  21,822
Trainer  Ivan Ania

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android