Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

New York City FC

Opgericht  2013
Stadion  Yankee Stadium
Capacity  54,251
Manager  Domènec Torrent

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Sean  JohnsonS. Johnson
Brad StuverB. Stuver
Jeff CaldwellJ. Caldwell
Verdedigers
Sebastien Uchechukwu IbeaghaS. Ibeagha
Alexander Martín Marquinho Callens AsínA. Callens
Doelpunten: 1
Ronald Alberto Matarrita UlateR. Matarrita
Doelpunten: 2, Assists: 1
Joseph ScallyJ. Scally
Ben SweatB. Sweat
Assists: 1
Cédric HountondjiC. Hountondji
Maxime ChanotM. Chanot
Anton TinnerholmA. Tinnerholm
Doelpunten: 4, Assists: 4
Middenvelders
Ebenezer OforiE. Ofori
Doelpunten: 1
Daniel BedoyaD. Bedoya
Jesús Manuel Medina MaldonadoJ. Medina
Doelpunten: 6, Assists: 4
Kwame AwuahK. Awuah
Maximiliano Nicol MoralezM. Moralez
Doelpunten: 8, Assists: 7
Alexander RingA. Ring
Doelpunten: 1
Ismael Tajouri-ShradiIsmael Tajouri
Doelpunten: 10, Assists: 1
Eloi Amagat ArimanyEloi Amagat
Rodney WallaceR. Wallace
Assists: 1
Yangel Clemente Herrera RaveloY. Herrera
Assists: 1
Thomas McNamaraT. McNamara
Aanvallers
Jonathan LewisJ. Lewis
Doelpunten: 1, Assists: 2
Jo Inge BergetJ. Berget
Doelpunten: 4, Assists: 3
Valentín Mariano José Castellanos GiménezV. Castellanos
Doelpunten: 1
David Villa SánchezDavid Villa
Doelpunten: 10, Assists: 4
#NaamAgeA
Keepers
1S. Johnson 292160242400000300
41B. Stuver 2718022002400000
18J. Caldwell 2200000200000
Verdedigers
33S. Ibeagha 2612602013701200000
6A. Callens 262210252502010400
22R. Matarrita 2475116884921201
25J. Scally 1500000000000
2B. Sweat 261617211833701200
5C. Hountondji 2401010800000
4M. Chanot 281214141401700101
3A. Tinnerholm 271978232303244400
Middenvelders
12E. Ofori 231623221844610301
D. Bedoya 2400000100000
19J. Medina 211819251969664100
14K. Awuah 2214261511600000
10M. Moralez 312321262605087400
8A. Ring 271995232211110700
29Ismael Tajouri 24123621156126101100
Eloi Amagat 33401100100001
23R. Wallace 30744158761201100
30Y. Herrera 201003131212101400
15T. McNamara 2730293632300400
Aanvallers
17J. Lewis 211841101101412000
9J. Berget 271406201738343100
11V. Castellanos 19882111110000
7David Villa 3611241613393104300
NaamDateFromFee
Transfers In
Eloi Amagat 25 juli 2018GironaFree
J. Berget 19 januari 2018MalmöFree
A. Tinnerholm 08 februari 2018MalmöFree
S. Ibeagha 14 februari 2018San Antonio-
C. Hountondji 11 januari 2018GazélecFree
Ismael Tajouri 07 februari 2018Austria-
J. Medina 01 januari 2018Libertad-
E. Ofori 21 februari 2018StuttgartLoan
D. Bedoya 09 augustus 2018Rough Riders-
V. Castellanos 13 juli 2018TorqueLoan
Transfers Out
Andraž Struna 31 januari 2018Anorthosis-
E. Johansen 01 januari 2018SandefjordFree
M. Camargo 01 januari 2018Chorrillo-
M. Lopez 26 januari 2018San Antonio-
S. Okoli 27 maart 2018LandskronaFree
J. Harrison 29 januari 2018Man City4.5M €

Nieuws

New horse for Simon Delestre
Equnews International (2 days ago)
MLS Highlights: David Villa kan het nog steeds
Eurosport (persbericht) (3 weeks ago)
De toegevoegde waarde van Frenkie de Jong
Voetbal International (1 week ago)

Video's


HIGHLIGHTS: New York City FC vs. D.C. United | Septembe…
Zaterdag, 15 sep

HIGHLIGHTS: New England Revolution 1, New York City FC…
Donderdag, 13 sep

HIGHLIGHTS: New York City FC vs. New England Revolution…
Woensdag, 12 sep

Bande-annonce | IMFC v New York City FC | Samedi 22 sep…
Woensdag, 12 sep

Columbus Crew SC contra New York City FC // Audio en Vi…
Zondag, 9 sep

Columbus Crew SC vs New York City FC | Live Audio in En…
Zondag, 9 sep

HIGHLIGHTS: Columbus Crew SC vs. New York City FC | Sep…
Zaterdag, 15 sep

Man City eSports Cup | New York City Qualifiers
Dinsdag, 14 aug

HIGHLIGHTS: New York City FC vs. New York Red Bulls | A…
Vrijdag, 10 aug

MATCHDAY: New York City FC vs. New York Red Bulls
Vrijdag, 10 aug

HIGHLIGHTS: New York City FC vs. New York Red Bulls
Woensdag, 8 aug

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Liverpoolsep 22
10:00
Southampton
Manchester Unitedsep 22
10:00
Wolverhampton Wanderers
Schalke 04sep 22
12:30
Bayern München
Real Madridsep 22
14:45
Espanyol
Portland Thornssep 22
16:30
North Carolina Courage
West Ham Unitedsep 23
8:30
Chelsea
Arsenalsep 23
11:00
Everton
Barcelonasep 23
14:45
Girona
Bayern Münchensep 25
14:30
Augsburg
Leganéssep 26
14:00
Barcelona
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android