Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
UEFA Europa League

UEFA Europa League

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
Groep A
1 Bayer Leverkusen 1 1 0 0 3 2 +1 3 W
2 Zürich 1 1 0 0 1 0 +1 3 W
3 AEK Larnaca 1 0 0 1 0 1 -1 0 V
4 Ludogorets 1 0 0 1 2 3 -1 0 V
Groep B
1 Salzburg 1 1 0 0 3 2 +1 3 W
2 Celtic 1 1 0 0 1 0 +1 3 W
3 Rosenborg 1 0 0 1 0 1 -1 0 V
4 RB Leipzig 1 0 0 1 2 3 -1 0 V
Groep C
1 Slavia Praha 1 1 0 0 1 0 +1 3 W
2 København 1 0 1 0 1 1 0 1 G
3 Zenit 1 0 1 0 1 1 0 1 G
4 Bordeaux 1 0 0 1 0 1 -1 0 V
Groep D
1 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 4 1 +3 3 W
2 Spartak Trnava 1 1 0 0 1 0 +1 3 W
3 Anderlecht 1 0 0 1 0 1 -1 0 V
4 Fenerbahçe 1 0 0 1 1 4 -3 0 V
Groep E
1 Arsenal 1 1 0 0 4 2 +2 3 W
2 Sporting CP 1 1 0 0 2 0 +2 3 W
3 Vorskla 1 0 0 1 2 4 -2 0 V
4 Qarabağ 1 0 0 1 0 2 -2 0 V
Groep F
1 Milan 1 1 0 0 1 0 +1 3 W
2 Real Betis 1 0 1 0 0 0 0 1 G
3 Olympiakos Piraeus 1 0 1 0 0 0 0 1 G
4 F91 Dudelange 1 0 0 1 0 1 -1 0 V
Groep G
1 Rapid Wien 1 1 0 0 2 0 +2 3 W
2 Rangers 1 0 1 0 2 2 0 1 G
3 Villarreal 1 0 1 0 2 2 0 1 G
4 Spartak Moskva 1 0 0 1 0 2 -2 0 V
Groep H
1 Eintracht Frankfurt 1 1 0 0 2 1 +1 3 W
2 Lazio 1 1 0 0 2 1 +1 3 W
3 Olympique Marseille 1 0 0 1 1 2 -1 0 V
4 Apollon 1 0 0 1 1 2 -1 0 V
Group I
1 Genk 1 1 0 0 2 0 +2 3 W
2 Beşiktaş 1 1 0 0 3 1 +2 3 W
3 Malmö FF 1 0 0 1 0 2 -2 0 V
4 Sarpsborg 08 1 0 0 1 1 3 -2 0 V
Group J
1 Sevilla 1 1 0 0 5 1 +4 3 W
2 Krasnodar 1 1 0 0 1 0 +1 3 W
3 Akhisar Belediyespor 1 0 0 1 0 1 -1 0 V
4 Standard Liège 1 0 0 1 1 5 -4 0 V
Group K
1 Rennes 1 1 0 0 2 1 +1 3 W
2 Dynamo Kyiv 1 0 1 0 2 2 0 1 G
3 Astana 1 0 1 0 2 2 0 1 G
4 Jablonec 1 0 0 1 1 2 -1 0 V
Group L
1 BATE 1 1 0 0 2 0 +2 3 W
2 Chelsea 1 1 0 0 1 0 +1 3 W
3 PAOK 1 0 0 1 0 1 -1 0 V
4 Videoton 1 0 0 1 0 2 -2 0 V
Add UEFA Europa League table to your website
Europa League (play-offs)

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
UEFA Europa League: 1st Kwalificatieronde
A. AkinyemiVentspils 6 1
M. EppelKairat 5 0
E. HestadMolde 4 0
S. MallanHibernian 4 0
Mohammed RharsallaSlovan Bratislava 4 0
K. OlsenNSÍ 3 0
V. BayoDAC 3 0
F. KamberiHibernian 3 1
A. ŠporarSlovan Bratislava 3 0
M. AggerSarpsborg 08 2 0
M. AhmetovicSarajevo 2 0
V. AmbrosPetrocub 2 1
L. AntalŽalgiris 2 0
E. AtarMaccabi Tel Aviv 2 0
E. BakajShakhtyor 2 1
UEFA Europa League: 2nd Kwalificatieronde
KenanKøbenhavn 4 0
M. BarrowAtalanta 3 0
D. DrăguşViitorul 3 0
T. GoigingerLASK 3 0
C. GytkjærLech Poznan 3 0
C. LarinBesiktas 3 0
U. NikolićDinamo Minsk 3 0
F. PapoulisApollon 3 1
MauridesCSKA Sofia 3 1
Pablo SarabiaSevilla 3 0
P. SavitskiyDinamo Brest 3 1
A. SmithSpartaks Jurmala 3 0
P. AzangoTrencín 2 0
A. BadjiDjurgården 2 0
K. BoatengOlimpija 2 0
UEFA Europa League: 3rd Kwalificatieronde
L. ChristodoulopoulosOlympiakos Piraeus 4 0
A. ManceTrencín 4 0
I. TrichkovskiAEK Larnaca 4 0
I. AbassOlimpija 3 0
A. DzyubaZenit 3 1
GuerreroOlympiakos Piraeus 3 0
C. KnasmüllnerRapid Wien 3 0
NolitoSevilla 2 0
Z. BadibangaSheriff 2 0
J. DavidGent 2 0
ReginaldoKukësi 2 2
H. GnohéréFCSB 2 1
E. HålandMolde 2 0
Ricardo HortaSporting Braga 2 0
D. KaiserBrøndby 2 0
UEFA Europa League: Play-offs
M. SamattaGenk 4 0
D. SinaniF91 Dudelange 3 0
M. AntonssonMalmö FF 2 0
AcoránAEK Larnaca 2 0
Gustavo CampanharoLudogorets 2 0
WandersonLudogorets 2 0
K. FortounisOlympiakos Piraeus 2 1
A. GiannouAEK Larnaca 2 0
H. GnohéréFCSB 2 0
E. HestadMolde 2 0
PepeBesiktas 2 0
M. RosenbergMalmö FF 2 0
M. SonnleitnerRapid Wien 2 0
L. TrossardGenk 2 1
D. TurpelF91 Dudelange 2 0
UEFA Europa League: Group Stage
P. AubameyangArsenal 2 0
É. BanegaSevilla 2 1
W. Ben YedderSevilla 2 0
I. HajrovićDinamo Zagreb 2 0
K. HavertzBayer Leverkusen 2 0
M. AničićAstana 1 0
S. ArfieldRangers 1 0
R. BabelBesiktas 1 0
C. BaccaVillarreal 1 0
H. Ben ArfaRennes 1 1
Jovane CabralSporting CP 1 0
WillianChelsea 1 0
V. ChesnakovVorskla 1 0
V. ClaessonKrasnodar 1 0
M. DabourSalzburg 1 0
UEFA Europa League: Laatste fase
A. GriezmannAtlético Madrid 2 0
GabiAtlético Madrid 1 0
UEFA Europa League: Preliminary Round
L. CieslewiczB36 2 2
A. DallkuPrishtina 2 0
D. Pavlović 2 0
A. SambGzira United 2 2
BoroSt Joseph's 1 1
E. ZarateGzira United 1 0
D. BilyaletdinovTrakai 1 1
N. BurkeBala Town 1 0
Enrique CarreñoEuropa 1 1
C. CellayEngordany 1 0
J. DaviesCefn Druids 1 0
Miguel RuizEngordany 1 0
MarcelinhoBirkirkara 1 0
A. JanuziPrishtina 1 0

Kanalen met uitzendrechten in Verenigde Staten

Turner Broadcasting System Inc.
Turner Broadcasting System Inc. » Seasons 2018-2021
Available on:

 

Nieuws

Beşiktaş beat Sarpsborg at UEFA Europa League
Hurriyet Daily News (3 days ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Leganéssep 26
14:00
Barcelona
Sevillasep 26
16:00
Real Madrid
Hertha BSCsep 28
14:30
Bayern München
West Ham Unitedsep 29
7:30
Manchester United
Arsenalsep 29
10:00
Watford
Barcelonasep 29
10:15
Athletic Club
Chelseasep 29
12:30
Liverpool
Real Madridsep 29
14:45
Atlético Madrid
Juventusokt 2
12:55
Young Boys
Manchester Unitedokt 2
15:00
Valencia
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android