Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Toronto FC

Opgericht  2006
Stadion  BMO Field
Capacity  36,045
Manager  G. Vanney

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
C. Patterson-SewellC. Patterson-Sewell
A. BonoA. Bono
C. IrwinC. Irwin
Verdedigers
G. van der WielG. van der Wiel
Assists: 4
N. HagglundN. Hagglund
Doelpunten: 3
E. ZavaletaE. Zavaleta
J. Dunn-JohnsonJ. Dunn-Johnson
J. HernándezJ. Hernández
J. MorrowJ. Morrow
Doelpunten: 1, Assists: 3
A. MorganA. Morgan
Assists: 1
C. MavingaC. Mavinga
Sidelined: Knock
K. BjornethunK. Bjornethun
D. MoorD. Moor
Middenvelders
A. DanielsA. Daniels
J. OsorioJ. Osorio
Doelpunten: 10, Assists: 6
M. BradleyM. Bradley
Assists: 2
J. ChapmanJ. Chapman
Doelpunten: 3, Assists: 1
M. DelgadoM. Delgado
Doelpunten: 2, Assists: 2
M. JohnsonM. Johnson
Víctor VázquezVíctor Vázquez
Doelpunten: 8, Assists: 4
L. FraserL. Fraser
Aanvallers
A. AkinolaA. Akinola
Assists: 1
AuroAuro
Assists: 3
L. JansonL. Janson
Doelpunten: 4, Assists: 2
J. HamiltonJ. Hamilton
Doelpunten: 2, Assists: 1
B. SpencerB. Spencer
T. RickettsT. Ricketts
Doelpunten: 3
J. AltidoreJ. Altidore
Doelpunten: 7
s
G. VanneyG. Vanney
Aanvallers
T. EndohT. Endoh
S. GiovincoS. Giovinco
Doelpunten: 13, Assists: 7
R. TelferR. Telfer
Doelpunten: 1, Assists: 1
Jon BakeroJon Bakero
#NaamAgeA
Keepers
28C. Patterson-Sewell 3100000300000
25A. Bono 242430272700400200
1C. Irwin 2963077002700000
Verdedigers
9G. van der Wiel 302295272520204110
6N. Hagglund 2614292015521030100
15E. Zavaleta 261487211655900400
52J. Dunn-Johnson 181052110100000
12J. Hernández 35534107331200200
2J. Morrow 311790212012113300
5A. Morgan 2710111811761401300
23C. Mavinga 27936121113200301
K. Bjornethun 2300000000000
3D. Moor 345688621300000
Middenvelders
55A. Daniels 20121010200000
21J. Osorio 2626043030050106600
4M. Bradley 312857323201102600
14J. Chapman 2498122101262131200
18M. Delgado 231983282177722300
M. Johnson 2000000000000
7Víctor Vázquez 3114412119213284000
63L. Fraser 20614107331600200
Aanvallers
20A. Akinola 184540401001000
96Auro 221425181623303300
16L. Janson 2481811833342000
22J. Hamilton 22862141044921100
19B. Spencer 23822111100000
87T. Ricketts 316001841432430100
17J. Altidore 28877131216270301
s
G. Vanney g-vanney
Aanvallers
T. Endoh 2500000000000
10S. Giovinco 3123852826212137501
54R. Telfer 24813159641811100
11Jon Bakero 211493212800000
NaamDateFromFee
Transfers In
G. van der Wiel 01 februari 2018Cagliari-
C. Patterson-Sewell 14 februari 2018Jacksonville-
L. Janson 09 augustus 2018TigreLoan
Auro 13 februari 2018São Paulo-
K. Bjornethun 15 maart 2018Portland Timbers-
M. Hamilton 06 maart 2018West Ham-
Transfers Out
A. Cooper 01 januari 2018Univ ChileFree
S. Beitashour 07 februari 2018Los Angeles FCFree
N. Hasler 20 juli 2018Chicago-
Q. Roberts 22 mei 2018Los Angeles FC-
Ø. Alseth 09 februari 2018RanheimFree
M. Pais 31 augustus 2018Fresno FCFree
M. Miño 27 juli 2018Villa DálmineFree
B. Aubrey 07 februari 2018BethlehemFree

Nieuws

Zlatan kaapt Amerikaanse award weg voor neus Rooney
Voetbal International (1 week ago)

Video's


All For One: Bittersweet (S06E14) presented by Bell
Vrijdag, 16 nov

TFC HQ: End of Season
Dinsdag, 16 okt

Thank you, fans! (2018
Dinsdag, 16 okt

TFC x Degree Made For Movement Challenge 3 - Connect an…
Maandag, 15 okt

Toronto FC vs. Atlanta United FC | 2018 MLS Highlights
Maandag, 15 okt

After 90: Atlanta United FC at Toronto FC
Zondag, 14 okt

Giovinco adds to Toronto FC lead with solid volley | 20…
Zondag, 14 okt

Match Highlights: Atlanta United FC at Toronto FC - Oct…
Zondag, 14 okt

HIGHLIGHTS: Toronto FC vs. Atlanta United FC | October…
Zondag, 14 okt

Sebastian Giovinco Goal - October 28, 2018
Zondag, 14 okt

Lucas Janson Scores Brace - October 28, 2018
Zondag, 14 okt

Marky Delgado Goal - October 28, 2018
Zondag, 14 okt

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Eibarnov 24
7:00
Real Madrid
Bayern Münchennov 24
9:30
Fortuna Düsseldorf
Manchester Unitednov 24
10:00
Crystal Palace
Watfordnov 24
10:00
Liverpool
Tottenham Hotspurnov 24
12:30
Chelsea
Atlético Madridnov 24
14:45
Barcelona
AFC Bournemouthnov 25
8:30
Arsenal
Bayern Münchennov 27
15:00
Benfica
Romanov 27
15:00
Real Madrid
Manchester Unitednov 27
15:00
Young Boys
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android