Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Toronto FC

Opgericht  2006
Stadion  BMO Field
Capacity  36,045
Manager  G. Vanney

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Caleb Patterson-SewellC. Patterson-Sewell
Alexander BonoA. Bono
Clinton IrwinC. Irwin
Verdedigers
Gregory van der WielG. van der Wiel
Assists: 2
Nick HagglundN. Hagglund
Doelpunten: 3
Eriq  ZavaletaE. Zavaleta
Julian Dunn-JohnsonJ. Dunn-Johnson
Jason HernándezJ. Hernández
Justin MorrowJ. Morrow
Doelpunten: 1, Assists: 3
Greg VanneyG. Vanney
Ashtone MorganA. Morgan
Assists: 1
Chris MavingaC. Mavinga
Sidelined: Knock
Kyle BjornethunK. Bjornethun
Drew MoorD. Moor
Middenvelders
Aidan DanielsA. Daniels
Jonathan OsorioJ. Osorio
Doelpunten: 9, Assists: 4
Michael BradleyM. Bradley
Assists: 2
Jay ChapmanJ. Chapman
Doelpunten: 2
Marky DelgadoM. Delgado
Assists: 1
Malik JohnsonM. Johnson
Víctor Vázquez SolsonaVíctor Vázquez
Doelpunten: 6, Assists: 3
Liam FraserL. Fraser
Aanvallers
Ayomide AkinolaA. Akinola
Assists: 1
Auro Alvaro da Cruz JuniorAuro
Assists: 3
Lucas Ezequiel JansonL. Janson
Doelpunten: 1, Assists: 1
Jordan Patrick Dear HamiltonJ. Hamilton
Doelpunten: 2, Assists: 1
Ben SpencerB. Spencer
Tosaint RickettsT. Ricketts
Doelpunten: 3
Jozy AltidoreJ. Altidore
Doelpunten: 3
Tsubasa EndohT. Endoh
Sebastian GiovincoS. Giovinco
Doelpunten: 10, Assists: 5
Ryan TelferR. Telfer
Doelpunten: 1, Assists: 1
Jon BakeroJon Bakero
#NaamAgeA
Keepers
28C. Patterson-Sewell 3100000300000
25A. Bono 241800202000300200
1C. Irwin 2954066002000000
Verdedigers
9G. van der Wiel 301689201820202000
6N. Hagglund 251059151141630000
15E. Zavaleta 261203161334500300
52J. Dunn-Johnson 181052110100000
12J. Hernández 355349723800200
2J. Morrow 301160141312113100
G. Vanney g-vanney
5A. Morgan 2783014954801200
23C. Mavinga 275017612200201
K. Bjornethun 2300000000000
3D. Moor 343886421300000
Middenvelders
55A. Daniels 19121010200000
21J. Osorio 261983232303094300
4M. Bradley 312137242401102500
14J. Chapman 24815159651420200
18M. Delgado 231394211474701200
M. Johnson 2000000000000
7Víctor Vázquez 3110981614210263000
63L. Fraser 2052496331400200
Aanvallers
20A. Akinola 18243030901000
96Auro 221065141223203200
L. Janson 242343302011000
22J. Hamilton 2280313943821100
19B. Spencer 23822111100000
87T. Ricketts 315531641231930100
17J. Altidore 286098803130101
T. Endoh 2500000000000
10S. Giovinco 3118452220212105501
54R. Telfer 24800149541411100
Jon Bakero 21802111300000
NaamDateFromFee
Transfers In
G. van der Wiel 01 februari 2018Cagliari-
C. Patterson-Sewell 14 februari 2018Jacksonville-
L. Janson 09 augustus 2018TigreLoan
Auro 13 februari 2018São Paulo-
K. Bjornethun 15 maart 2018Portland Timbers-
M. Hamilton 06 maart 2018West Ham-
Transfers Out
A. Cooper 01 januari 2018Univ ChileFree
S. Beitashour 07 februari 2018Los Angeles FCFree
N. Hasler 20 juli 2018Chicago-
Q. Roberts 22 mei 2018Los Angeles FC-
Ø. Alseth 09 februari 2018RanheimFree
M. Miño 27 juli 2018Villa DálmineFree
B. Aubrey 07 februari 2018BethlehemFree

Nieuws

MLS Highlights: Portland Timbers te sterk voor Toronto FC
Eurosport (persbericht) (3 weeks ago)
Zo speelde Ajax de grote rondo
Voetbal International (2 weeks ago)

Video's


Lucas Janson Goal - September 19, 2018
9 uur geleden

Campeones Cup Highlights: Tigres UANL at Toronto FC - S…
9 uur geleden

TFC x Degree Made For Movement Challenge 1 - Speed &…
16 uur geleden

Red Alert - Season 2, Ep. 28
22 uur geleden

Match Preview: Campeones Cup - September 18, 2018
2 dagen geleden

Zlatan Ibrahimovic speaks after scoring 500th career go…
4 dagen geleden

After 90: LA Galaxy at Toronto FC
4 dagen geleden

Match Highlights: Los Angeles Galaxy at Toronto FC - Se…
Zaterdag, 15 sep

LA Galaxy vs Toronto FC | Radio Live Stream
Zaterdag, 15 sep

HIGHLIGHTS: Toronto FC vs. LA Galaxy | September 15, 2018
Zaterdag, 15 sep

Jonathan Osorio Goal - September 15, 2018
Zaterdag, 15 sep

Jay Chapman Goal - September 15, 2018
Zaterdag, 15 sep

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Liverpoolsep 22
10:00
Southampton
Manchester Unitedsep 22
10:00
Wolverhampton Wanderers
Schalke 04sep 22
12:30
Bayern München
Real Madridsep 22
14:45
Espanyol
Portland Thornssep 22
16:30
North Carolina Courage
West Ham Unitedsep 23
8:30
Chelsea
Arsenalsep 23
11:00
Everton
Barcelonasep 23
14:45
Girona
Bayern Münchensep 25
14:30
Augsburg
Leganéssep 26
14:00
Barcelona
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android