Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Real Madrid CF

Opgericht  1902
Stadion  Estadio Santiago Bernabéu
Capacity  85,454
Manager  S. Solari

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
K. NavasK. Navas
Kiko CasillaKiko Casilla
T. CourtoisT. Courtois
Verdedigers
ReguilónReguilón
R. VaraneR. Varane
NachoNacho
Daniel CarvajalDaniel Carvajal
Doelpunten: 1, Assists: 1
Javier SánchezJavier Sánchez
Adrián De la FuenteAdrián De la Fuente
MarceloMarcelo
Doelpunten: 2
Sergio RamosSergio Ramos
Doelpunten: 4, Assists: 1
Jesús VallejoJesús Vallejo
Sidelined: Hamstring
Álvaro OdriozolaÁlvaro Odriozola
Middenvelders
IscoIsco
Doelpunten: 1, Assists: 2
Marcos LlorenteMarcos Llorente
Marco AsensioMarco Asensio
Doelpunten: 1, Assists: 1
Dani CeballosDani Ceballos
Doelpunten: 1
T. KroosT. Kroos
Lucas VázquezLucas Vázquez
F. FeuillassierF. Feuillassier
CasemiroCasemiro
F. ValverdeF. Valverde
L. ModrićL. Modrić
Assists: 2
Aanvallers
M. DíazM. Díaz
Sidelined: Hamstring
(Until 21 november 2018)
Vinícius JúniorVinícius Júnior
Doelpunten: 1
Cristo GonzálezCristo González
K. BenzemaK. Benzema
Doelpunten: 5, Assists: 1
G. BaleG. Bale
Doelpunten: 3, Assists: 2
#NaamAgeA
Keepers
1K. Navas 3118022001000000
13Kiko Casilla 3200000000000
25T. Courtois 26900101000200000
Verdedigers
23Reguilón 211352201300100
5R. Varane 257069811200000
6Nacho 287609902300300
2Daniel Carvajal 264505500011300
31Javier Sánchez 21451010200100
26Adrián De la Fuente 1900000000000
12Marcelo 305927702120200
4Sergio Ramos 321080121200041100
3Jesús Vallejo 2100000100000
19Álvaro Odriozola 224065501200000
Middenvelders
22Isco 264558534412000
18Marcos Llorente 23111010600000
20Marco Asensio 2281112933311100
24Dani Ceballos 224479453810000
8T. Kroos 28900101000100100
17Lucas Vázquez 27345112901000200
34F. Feuillassier 2000000000000
14Casemiro 26843121023200100
15F. Valverde 2000000400000
10L. Modrić 33847121024202200
Aanvallers
7M. Díaz 252035140700100
28Vinícius Júnior 18293030610000
27Cristo González 2100000000000
9K. Benzema 30913121114151100
11G. Bale 29822111018232200
NaamDateFromFee
Transfers In
T. Courtois 08 augustus 2018Chelsea35M €
M. Díaz 29 augustus 2018Lyon20M €
Álvaro Odriozola 05 juli 2018Real Sociedad40M €
F. Valverde 02 juli 2018La Coruña-
Jorge De Frutos 03 juli 2018Majadahonda100K €
Vinícius Júnior 12 juli 2018Flamengo45M €
Transfers Out
Cristiano Ronaldo 10 juli 2018Juventus100M €
M. Kovačić 09 augustus 2018ChelseaLoan
P. Lienhart 01 juli 2018Freiburg2M €
Francisco Tena 30 augustus 2018Istra-
Arturo Molina 01 juli 2018Levante-
Borja Sánchez 13 juli 2018Real OviedoFree
Borja Mayoral 31 augustus 2018LevanteLoan
T. Hernández 10 augustus 2018Real SociedadLoan
Mink Martin Peeters 28 januari 2018AlmereLoan
Adrián Mance 15 juli 2018Leonesa-
Víctor Campuzano 13 juli 2018Espanyol-
Darío 09 juli 2018AlbaceteLoan
A. Hakimi 11 juli 2018DortmundLoan
Lin Liangming 29 juli 2018AlmeríaLoan
Sotillos 19 juli 2018FuenlabradaLoan
Javi Hernández 13 juli 2018Real OviedoLoan
Bravo 23 augustus 2018MirandésLoan
Mario 23 juli 2018AdarveLoan
More 25 juli 2018ConquenseLoan
Diego Hernández 25 juli 2018UnionistasLoan
Elliot 18 juli 2018BurgosLoan
Joaquín 20 juli 2018Ponferradina-

Nieuws

Dit is de nieuwe trainer van Real Madrid
Voetbal International (2 weeks ago)

Video's


NEDERLANDS ELFTAL, JONG ORANJE EN NIEUWE COACHES BIJ FU…
2 dagen geleden

He scored goals even vs Real Madrid and Dynamo Kyiv: De…
3 dagen geleden

Juventus To Target Isco After Being Dropped By Real Mad…
Woensdag, 14 nov

6 Ways To Fix Real Madrid
Vrijdag, 16 nov

Viktoria Plzen vs Real Madrid (5-0) UEFA Champions Leag…
Woensdag, 14 nov

Viktoria Plzen vs Real Madrid - Game Highlights
Woensdag, 14 nov

Will Spurs Be FORCED To Sell Harry Kane To Real Madrid…
Zondag, 11 nov

Will Pochettino Leave Spurs for Real Madrid?! | Comment…
Vrijdag, 16 nov

"Thibaut Courtois Is Real Madrid's WORST Playe…
Donderdag, 15 nov

Barcelona & Real Madrid To Raid Manchester City For…
Woensdag, 10 okt

Real Madrid vs. Barcelona: Luis Suarez Gets Lopetegui F…
Maandag, 15 okt

Barcelona v Real Madrid (5-1) La Liga highlights
Maandag, 15 okt

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Brazilinov 20
14:30
Kameroen
Italinov 20
14:45
Verenigde Staten
Portugalnov 20
14:45
Polen
Frankrijknov 20
15:00
Uruguay
Argentininov 20
19:00
Mexico
Perunov 20
19:30
Costa Rica
Eibarnov 24
7:00
Real Madrid
Bayern Münchennov 24
9:30
Fortuna Düsseldorf
Manchester Unitednov 24
10:00
Crystal Palace
Watfordnov 24
10:00
Liverpool
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android