Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Real Madrid CF

Opgericht  1902
Stadion  Estadio Santiago Bernabéu
Capacity  85,454
Manager  S. Solari

Official Merchandise

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Luca Zinedine ZidaneL. Zidane
Keylor Navas GamboaK. Navas
Sidelined: Hamstring
Thibaut CourtoisT. Courtois
Verdedigers
ReguilónReguilón
Assists: 1
Fran GarcíaFran García
R. VaraneR. Varane
Doelpunten: 1
NachoNacho
Daniel CarvajalDaniel Carvajal
Doelpunten: 1, Assists: 1
Javier SánchezJavier Sánchez
Adrián De la FuenteAdrián De la Fuente
Marcelo Vieira da Silva JúniorMarcelo
Doelpunten: 2
Sergio Ramos GarcíaSergio Ramos
Doelpunten: 4, Assists: 1
Jesús VallejoJesús Vallejo
Sidelined: Hamstring
Álvaro OdriozolaÁlvaro Odriozola
Assists: 1
Middenvelders
Jaume Grau CiscarJaume Grau
Álvaro FidalgoÁlvaro Fidalgo
IscoIsco
Doelpunten: 1, Assists: 2
Marcos LlorenteMarcos Llorente
Sidelined: Hamstring
Marco AsensioMarco Asensio
Doelpunten: 1, Assists: 1
Sidelined: Hamstring
Dani CeballosDani Ceballos
Doelpunten: 2
T. KroosT. Kroos
Assists: 1
Sidelined: Hamstring
(Until 22 januari 2019)
Lucas VázquezLucas Vázquez
Doelpunten: 1, Assists: 2
Brahim DíazBrahim Díaz
F. FeuillassierF. Feuillassier
CasemiroCasemiro
Doelpunten: 1
F. ValverdeF. Valverde
Luka ModrićL. Modrić
Doelpunten: 2, Assists: 2
Aanvallers
M. DíazM. Díaz
Sidelined: Sciatica
Vinícius JúniorVinícius Júnior
Doelpunten: 1
Cristo GonzálezCristo González
Karim BenzemaK. Benzema
Doelpunten: 7, Assists: 2
Gareth Frank BaleG. Bale
Doelpunten: 4, Assists: 2
Sidelined: Calf Muscle Strain
(Until 24 januari 2019)
#NaamAgeA
Keepers
30L. Zidane 2000000100000
1K. Navas 3227033001500000
25T. Courtois 261530171700200000
Verdedigers
23Reguilón 224026512501100
37Fran García 1900000000000
5R. Varane 251426171611210000
6Nacho 29850101002600300
2Daniel Carvajal 271116131210111400
31Javier Sánchez 21451010500100
26Adrián De la Fuente 1900000000000
12Marcelo 30939111103320300
4Sergio Ramos 321800202000041300
3Jesús Vallejo 2200000300000
19Álvaro Odriozola 235507702501000
Middenvelders
39Jaume Grau 2100000000000
36Álvaro Fidalgo 2100000000000
22Isco 26606145941212100
18Marcos Llorente 232814310600000
20Marco Asensio 22997161155511100
24Dani Ceballos 22808168861220300
8T. Kroos 291246141402101100
17Lucas Vázquez 27843178911112310
21Brahim Díaz 1981010200000
34F. Feuillassier 2000000000000
14Casemiro 261170161424210300
15F. Valverde 2016161511100100
10L. Modrić 331471201829222400
Aanvallers
7M. Díaz 252035140800100
28Vinícius Júnior 1833193601110000
27Cristo González 21441010200000
9K. Benzema 311577201916172100
11G. Bale 2910971514111242300
NaamDateFromFee
Transfers In
J. Rodríguez 01 juli 2019Bayern München-
M. Kovačić 01 juli 2019Chelsea-
Raúl de Tomás 01 juli 2019Vallecano-
Lucas Silva 01 juli 2019Cruzeiro-
M. Ødegaard 01 juli 2019Vitesse-
Borja Mayoral 01 juli 2019Levante-
T. Hernández 01 juli 2019Real Sociedad-
Brahim Díaz 07 januari 2019Man City15M €
A. Lunin 01 juli 2019Leganés-
Diego Hernández 01 juli 2019Unionistas-
Transfers Out
Kiko Casilla 17 januari 2019Leeds-

Video's


RODRYGO GOES amazing goals for Brazil U-20s
6 uur geleden

La decepción que acercaría a Mbappé al Real Madrid | Te…
21 uur geleden

REAL MADRID | "Marcelo no está jugando con COJ…
3 dagen geleden

Real Madrid vs. Sevilla | Pre-match build up
3 dagen geleden

Real Madrid vs Sevilla | 2 - 0
3 dagen geleden

La insólita petición de Neymar para llegar al Real Madr…
4 dagen geleden

Machín: "Si no nos sacrificamos no podremos ganar…
4 dagen geleden

Último entrenamiento antes del encuentro ante el Real M…
4 dagen geleden

Avance - Machín: "Si no nos sacrificamos no podrem…
4 dagen geleden

[HIGHLIGHTS] LaLiga 1993/94: FC Barcelona - Real Madrid…
Dinsdag, 1 jan

FINAL Media Gol Cup (Alevín): FC Barcelona - Real Madri…
Dinsdag, 1 jan

Torneo de Arona: Sevilla FC - Real Madrid
Zaterdag, 14 dec

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Bayern Münchenjan 27
9:30
Stuttgart
Gironajan 27
10:15
Barcelona
Espanyoljan 27
14:45
Real Madrid
Arsenaljan 29
14:45
Cardiff City
Manchester Unitedjan 29
15:00
Burnley
AFC Bournemouthjan 30
14:45
Chelsea
Liverpooljan 30
15:00
Leicester City
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android