Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Real Madrid CF

Opgericht  1902
Stadion  Estadio Santiago Bernabéu
Capacity  85,454
Manager  Lopetegui

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Keylor Navas GamboaK. Navas
Francisco Casilla CortésKiko Casilla
Thibaut CourtoisT. Courtois
Verdedigers
Sergio Reguilón RodríguezReguilón
Raphaël VaraneR. Varane
José Ignacio Fernández IglesiasNacho
Daniel Carvajal RamosDaniel Carvajal
Doelpunten: 1, Assists: 1
Marcelo Vieira da Silva JúniorMarcelo
Sergio Ramos GarcíaSergio Ramos
Doelpunten: 2
Jesús Vallejo LázaroJesús Vallejo
Álvaro Odriozola ArzallusÁlvaro Odriozola
Middenvelders
Francisco Román Alarcón SuárezIsco
Doelpunten: 1, Assists: 1
Marcos Llorente MorenoMarcos Llorente
Marco Asensio WillemsenMarco Asensio
Assists: 1
Daniel Ceballos FernándezDani Ceballos
Toni KroosT. Kroos
Lucas Vázquez IglesiasLucas Vázquez
Carlos Henrique CasimiroCasemiro
Federico Santiago Valverde DipettaF. Valverde
Luka ModrićL. Modrić
Assists: 1
Aanvallers
Mariano Díaz MejíaM. Díaz
Vinícius José Paixão de Oliveira JúniorVinícius Júnior
Karim BenzemaK. Benzema
Doelpunten: 4
Gareth Frank BaleG. Bale
Doelpunten: 3, Assists: 2
#NaamAgeA
Keepers
1K. Navas 311802200200000
13Kiko Casilla 3100000000000
25T. Courtois 261802200200000
Verdedigers
23Reguilón 2100000000000
5R. Varane 252103210200000
6Nacho 281802200200000
2Daniel Carvajal 263604400011200
12Marcelo 303304401000100
4Sergio Ramos 323604400020000
3Jesús Vallejo 2100000000000
19Álvaro Odriozola 2200000100000
Middenvelders
22Isco 261924222211000
18Marcos Llorente 2300000200000
20Marco Asensio 223484401001000
24Dani Ceballos 221293212200000
8T. Kroos 283604400000000
17Lucas Vázquez 27364040400200
14Casemiro 262564220200000
15F. Valverde 2000000000000
10L. Modrić 331554222201100
Aanvallers
7M. Díaz 2500000200000
28Vinícius Júnior 1800000100000
9K. Benzema 303604400040100
11G. Bale 293244404032000
NaamDateFromFee
Transfers In
Fábio Coentrão 01 juli 2018Sporting CP-
T. Courtois 08 augustus 2018Chelsea35M €
M. Díaz 29 augustus 2018Lyon20M €
Álvaro Odriozola 05 juli 2018Real Sociedad40M €
F. Valverde 02 juli 2018La Coruña-
Jorge De Frutos 03 juli 2018Majadahonda100K €
Vinícius Júnior 12 juli 2018Flamengo45M €
Transfers Out
Cristiano Ronaldo 10 juli 2018Juventus100M €
M. Kovačić 09 augustus 2018ChelseaLoan
P. Lienhart 01 juli 2018Freiburg2M €
Francisco Tena 30 augustus 2018Istra-
Arturo Molina 01 juli 2018Levante-
Borja Sánchez 13 juli 2018Real OviedoFree
Borja Mayoral 31 augustus 2018LevanteLoan
T. Hernández 10 augustus 2018Real SociedadLoan
M. Peeters 28 januari 2018AlmereLoan
Adrián Mance 15 juli 2018Leonesa-
Víctor Campuzano 13 juli 2018Espanyol-
Darío 09 juli 2018AlbaceteLoan
A. Hakimi 11 juli 2018DortmundLoan
Sotillos 19 juli 2018FuenlabradaLoan
Javi Hernández 13 juli 2018Real OviedoLoan
Bravo 23 augustus 2018MirandésLoan
Mario 23 juli 2018AdarveLoan
More 25 juli 2018ConquenseLoan
Diego Hernández 25 juli 2018UnionistasLoan
Elliot 18 juli 2018BurgosLoan
Joaquín 20 juli 2018Ponferradina-

Nieuws

PSG waarschuwt Real Madrid na Neymar-flirt
Voetbal International (1 week ago)

Video's


The new Santiago Bernabéu Stadium
5 uur geleden

Las rotaciones de Lopetegui en el regreso a la Liga del…
2 dagen geleden

Real Madrid 3-0 Roma | BEHIND THE SCENES
2 dagen geleden

Real Madrid vs Roma | 3 - 0 | ALL GOALS & HIGHLIGHTS
2 dagen geleden

In the heart of LA DECIMOTERCERA | Real Madrid’s FILM …
3 dagen geleden

Totti, el romano que anhelaba llegar al Real Madrid | I…
3 dagen geleden

El nuevo récord histórico para el Real Madrid | UEFA Ch…
4 dagen geleden

Real Madrid To Spend €327M On New Galactico Signing! …
Vrijdag, 14 sep

Behind the scenes at Arsenal legends v Real Madrid | Ar…
Dinsdag, 11 sep

Lehmann scores the winning penalty?! | Arsenal legends…
Zaterdag, 15 sep

How Real Madrid replaced Cristiano Ronaldo
Vrijdag, 14 sep

TARİHTE BUGÜN | Süper Kupa Finali | Galatasaray 2-1 Rea…
Zaterdag, 11 aug

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Bayern Münchensep 25
14:30
Augsburg
Leganéssep 26
14:00
Barcelona
Sevillasep 26
16:00
Real Madrid
Hertha BSCsep 28
14:30
Bayern München
West Ham Unitedsep 29
7:30
Manchester United
Arsenalsep 29
10:00
Watford
Barcelonasep 29
10:15
Athletic Club
Chelseasep 29
12:30
Liverpool
Real Madridsep 29
14:45
Atlético Madrid
Juventusokt 2
12:55
Young Boys
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android