Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Tottenham Hotspur FC

Opgericht  1882
Stadion  Tottenham Hotspur Stadium
Capacity  62,062
Manager  M. Pochettino

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
P. GazzanigaP. Gazzaniga
M. VormM. Vorm
H. LlorisH. Lloris
A. WhitemanA. Whiteman
Verdedigers
J. VertonghenJ. Vertonghen
Doelpunten: 1
J. FoythJ. Foyth
Doelpunten: 1
D. RoseD. Rose
Assists: 2
B. DaviesB. Davies
Sidelined: Groin Strain
D. SánchezD. Sánchez
Doelpunten: 1, Assists: 1
S. AurierS. Aurier
Assists: 2
K. TrippierK. Trippier
Doelpunten: 1, Assists: 3
K. Walker-PetersK. Walker-Peters
Assists: 3
T. EyomaT. Eyoma
T. AlderweireldT. Alderweireld
Middenvelders
H. WinksH. Winks
Doelpunten: 1
G. MarshG. Marsh
O. SkippO. Skipp
D. AlliD. Alli
Doelpunten: 5, Assists: 1
Sidelined: Hamstring
(Until 03 maart 2019)
L. AmosL. Amos
Victor WanyamaV. Wanyama
Lucas MouraLucas Moura
Doelpunten: 6
E. DierE. Dier
Doelpunten: 2
Moussa SissokoM. Sissoko
Assists: 2
E. LamelaE. Lamela
Doelpunten: 4, Assists: 2
C. EriksenC. Eriksen
Doelpunten: 5, Assists: 9
Aanvallers
H. KaneH. Kane
Doelpunten: 14, Assists: 4
Sidelined: Ankle/Foot Injury
(Until 24 februari 2019)
LlorenteLlorente
Doelpunten: 1, Assists: 3
Heung-Min SonSon Heung-Min
Doelpunten: 11, Assists: 5
#NaamAgeA
Keepers
22P. Gazzaniga 2718022002100000
13M. Vorm 351802200300000
1H. Lloris 321980222200000000
41A. Whiteman 2000000200000
Verdedigers
5J. Vertonghen 311200141402110210
21J. Foyth 215406600710100
3D. Rose 281089151233802400
33B. Davies 251267171432800200
6D. Sánchez 221244151411611200
24S. Aurier 2647475221002100
2K. Trippier 281738212013213200
16K. Walker-Peters 2110431201503000
53T. Eyoma 1900000100000
4T. Alderweireld 292080242311300200
Middenvelders
8H. Winks 2314182315821010400
G. Marsh 2000000000000
52O. Skipp 1818762421100000
20D. Alli 221201171437351200
40L. Amos 2121010200000
12V. Wanyama 271565140700000
27Lucas Moura 261447211749760200
15E. Dier 251133151324520300
17M. Sissoko 291555201825302000
11E. Lamela 26779157851042000
23C. Eriksen 271692231852659200
Aanvallers
10H. Kane 2518872221141144400
18Llorente 33326103711613000
7Son Heung-Min 26135620155117115200
NaamDateFromFee
Transfers In
Transfers Out
M. Dembélé 17 januari 2019Guangzhou R&F12.5M €
K. Sterling 31 januari 2019SunderlandLoan
A. Georgiou 31 januari 2019LevanteLoan

Nieuws

Joachim Andersen comments on his future amidst strong Tottenham links - HITC
Tottenham Hotspur are reportedly interested in signing the Sampdoria centre-back.
HITC (13 hours ago)
"Very nice to hear" - As Tottenham transfer claims rise, player can't hide pleasure at links - Sport Witness
Joachim Andersen to Tottenham is a rumour which has been around for a while, but it's really built in the past week or so.
Sport Witness (16 hours ago)
Manchester City leading the race for De Ligt - Football-Oranje
According to Voetbal International, Manchester City are currently the favourites to sign Ajax centre-back Matthijs de Ligt .
Football-Oranje (3 weeks ago)
Martin Jol reveals how Dimitar Berbatov cost him a £10k fine at Fulham - Football.London
Fulham news includes Martin Jol revealing how his star striker made him pay the biggest fine he'd ever dished out.
Football.London (2 months ago)

Video's


HEUNG-MIN SON V DORTMUND
22 uur geleden

HIGHLIGHTS | SPURS 3-0 BORUSSIA DORTMUND (UEFA Champion…
2 dagen geleden

SONNY ON DORTMUND WIN | Spurs 3-0 Dortmund
Donderdag, 7 feb

SUPER JAN VERTONGHEN ON DORTMUND GOAL | Spurs 3-0 Dortm…
Woensdag, 6 feb

Tottenham Hotspur vs Borussia Dortmund (3-0) UEFA Champ…
Woensdag, 6 feb

Tottenham Hotspur vs Borussia Dortmund (3-0) UEFA Champ…
Woensdag, 6 feb

HIGHLIGHTS | Spurs 3-1 Leicester City
Woensdag, 6 feb

WINKSY'S SKILL AND SISSOKO MUSCLES THROUGH | Moment…
Woensdag, 6 feb

TRAINING | Spurs prepare for Dortmund Champions League…
Dinsdag, 5 feb

MAURICIO PREVIEWS DORTMUND CHAMPIONS LEAGUE TIE | MAURI…
Dinsdag, 5 feb

JAN VERTONGHEN PRESS CONFERENCE | Spurs v Dortmund
Dinsdag, 5 feb

SPURS' CHAMPIONS LEAGUE GROUP STAGE REVIEW
Maandag, 4 feb

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Atlético Madridfeb 20
15:00
Juventus
Arsenalfeb 21
12:55
BATE
Chelseafeb 21
15:00
Malmö FF
Bayern Münchenfeb 23
9:30
Hertha BSC
Sevillafeb 23
10:15
Barcelona
Chelseafeb 24
Uitgest.
Brighton & Hove Albion
Arsenalfeb 24
9:05
Southampton
Manchester Unitedfeb 24
9:05
Liverpool
Levantefeb 24
14:45
Real Madrid
Arsenalfeb 27
14:45
AFC Bournemouth
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android