Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Tottenham Hotspur FC

Opgericht  1882
Stadion  Tottenham Hotspur Stadium
Capacity  62,062
Manager  M. Pochettino

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
P. GazzanigaP. Gazzaniga
M. VormM. Vorm
H. LlorisH. Lloris
A. WhitemanA. Whiteman
Verdedigers
J. VertonghenJ. Vertonghen
Doelpunten: 1
J. FoythJ. Foyth
Doelpunten: 1
Sidelined: Hamstring
D. RoseD. Rose
Assists: 1
B. DaviesB. Davies
D. SánchezD. Sánchez
Assists: 1
Sidelined: Hamstring
(Until 30 december 2018)
S. AurierS. Aurier
Assists: 2
K. TrippierK. Trippier
Doelpunten: 1, Assists: 3
Sidelined: Groin/Pelvis Injury
K. Walker-PetersK. Walker-Peters
T. EyomaT. Eyoma
T. AlderweireldT. Alderweireld
Middenvelders
H. WinksH. Winks
G. MarshG. Marsh
Oliver SkippO. Skipp
D. AlliD. Alli
Doelpunten: 3, Assists: 1
M. DembéléM. Dembélé
Sidelined: Knee Injury
(Until 14 januari 2019)
L. AmosL. Amos
V. WanyamaV. Wanyama
Sidelined: Knee Injury
Lucas MouraLucas Moura
Doelpunten: 5
E. DierE. Dier
Doelpunten: 2
M. SissokoM. Sissoko
Assists: 1
E. LamelaE. Lamela
Doelpunten: 4, Assists: 1
Sidelined: Thigh Muscle Strain
(Until 16 december 2018)
G. N'KoudouG. N'Koudou
C. EriksenC. Eriksen
Assists: 6
Aanvallers
H. KaneH. Kane
Doelpunten: 9, Assists: 2
LlorenteLlorente
Son Heung-MinSon Heung-Min
Doelpunten: 3, Assists: 2
V. JanssenV. Janssen
Sidelined: Foot Injury
#NaamAgeA
Keepers
22P. Gazzaniga 2618022001100000
13M. Vorm 351802200300000
1H. Lloris 311080121200000000
41A. Whiteman 2000000200000
Verdedigers
5J. Vertonghen 317619901110110
21J. Foyth 204505500010100
3D. Rose 285398622401200
33B. Davies 25901121022500100
6D. Sánchez 226148711401100
24S. Aurier 254286421902100
2K. Trippier 28997121203013100
16K. Walker-Peters 21121010800000
T. Eyoma 1800000000000
4T. Alderweireld 291251141401200100
Middenvelders
8H. Winks 2261714681900300
G. Marsh 2000000000000
52O. Skipp 1831010400000
20D. Alli 2273511833331100
19M. Dembélé 3151610735300100
40L. Amos 2121010200000
12V. Wanyama 271464130500000
27Lucas Moura 261159151417250200
15E. Dier 241121131304220300
17M. Sissoko 2982011922301000
11E. Lamela 264389452641000
14G. N'Koudou 2300000100000
23C. Eriksen 2686313941506000
Aanvallers
10H. Kane 251360161513192300
18Llorente 331320201100000
7Son Heung-Min 2664911747632000
9V. Janssen 2400000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
Lucas Moura 31 januari 2018PSG28.4M €
V. Janssen 01 juli 2018Fenerbahçe-
Transfers Out
C. Ogilvie 31 augustus 2018GillinghamLoan
J. Onomah 31 augustus 2018Sheff WedLoan
S. Shashoua 26 augustus 2018BalearesLoan
C. Maghoma 01 juli 2018ArkaFree
R. Loft 22 januari 2018ExeterLoan
S. Harrison 31 januari 2018SouthendLoan

Nieuws

Video's


'WE SHOWED CHARACTER' | HARRY KANE ON BARCA DRA…
Gisteren

MOUSSA SISSOKO'S WATER FIGHT! | MOMENTS OF THE MATC…
Gisteren

HEUNG-MIN SON WONDER STRIKE! | Leicester City 0-2 Spurs
Gisteren

HUGO LLORIS ON CHAMPIONS LEAGUE PROGRESS | Barcelona 1-…
2 dagen geleden

LUCAS MOURA ON CRUCIAL CHAMPIONS LEAGUE GOAL | Barcelon…
2 dagen geleden

Barcelona vs Tottenham Hotspur (1-1) UEFA Champions Lea…
2 dagen geleden

Barcelona vs Tottenham Hotspur (1-1) UEFA Champions Lea…
2 dagen geleden

TRAINING | SPURS TRAIN AT CAMP NOU AHEAD OF BARCELONA
2 dagen geleden

MAURICIO PREVIEWS BARCELONA | MAURICIO'S MINUTE
3 dagen geleden

HUGO LLORIS MASTERCLASS | Moments of the Match | Spurs…
4 dagen geleden

HEUNG-MIN SON ON LEICESTER SCREAMER! | Leicester City 0…
Zaterdag, 15 dec

MAURICIO PREVIEWS LEICESTER | MAURICIO'S MINUTE
Vrijdag, 14 dec

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Hannover 96dec 15
9:30
Bayern München
Real Madriddec 15
12:30
Rayo Vallecano
Brighton & Hove Albiondec 16
8:30
Chelsea
Southamptondec 16
8:30
Arsenal
Liverpooldec 16
11:00
Manchester United
Levantedec 16
14:45
Barcelona
Bayern Münchendec 19
14:30
RB Leipzig
Wolverhampton Wanderersdec 21
15:00
Liverpool
Arsenaldec 22
7:30
Burnley
Chelseadec 22
10:00
Leicester City
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android