Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Tottenham Hotspur FC

Opgericht  1882
Stadion  Tottenham Hotspur Stadium
Capacity  62,062
Manager  M. Pochettino

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
P. GazzanigaP. Gazzaniga
M. VormM. Vorm
H. LlorisH. Lloris
A. WhitemanA. Whiteman
Verdedigers
J. VertonghenJ. Vertonghen
Doelpunten: 1
Sidelined: Hamstring
J. FoythJ. Foyth
D. RoseD. Rose
Assists: 1
B. DaviesB. Davies
D. SánchezD. Sánchez
Assists: 1
S. AurierS. Aurier
Assists: 1
Sidelined: Hip/Thigh Injury
K. TrippierK. Trippier
Doelpunten: 1, Assists: 2
K. Walker-PetersK. Walker-Peters
T. AlderweireldT. Alderweireld
Middenvelders
H. WinksH. Winks
Oliver SkippO. Skipp
D. AlliD. Alli
Doelpunten: 1
Sidelined: Hamstring
M. DembéléM. Dembélé
Sidelined: Hip/Thigh Injury
L. AmosL. Amos
V. WanyamaV. Wanyama
Lucas MouraLucas Moura
Doelpunten: 3
E. DierE. Dier
Doelpunten: 1
M. SissokoM. Sissoko
E. LamelaE. Lamela
Doelpunten: 2, Assists: 1
G. N'KoudouG. N'Koudou
C. EriksenC. Eriksen
Assists: 2
Sidelined: Abdominal Strain
(Until 21 oktober 2018)
Aanvallers
H. KaneH. Kane
Doelpunten: 5, Assists: 1
LlorenteLlorente
Son Heung-MinSon Heung-Min
V. JanssenV. Janssen
Sidelined: Foot Injury
#NaamAgeA
Keepers
22P. Gazzaniga 261802200300000
13M. Vorm 341802200300000
1H. Lloris 313604400000000
41A. Whiteman 2000000200000
Verdedigers
5J. Vertonghen 315867701010000
21J. Foyth 2000000000000
3D. Rose 284416512201200
33B. Davies 252795321400000
6D. Sánchez 224235501301100
24S. Aurier 251042110401000
2K. Trippier 286167701012100
16K. Walker-Peters 2100000300000
4T. Alderweireld 296217701100100
Middenvelders
8H. Winks 222136241500100
52O. Skipp 1800000100000
20D. Alli 223625411110000
19M. Dembélé 314217523200100
40L. Amos 2121010200000
12V. Wanyama 27563030500000
27Lucas Moura 266868802030100
15E. Dier 246047703110100
17M. Sissoko 291753211200000
11E. Lamela 26874040521000
14G. N'Koudou 2300000000000
23C. Eriksen 265406600002000
Aanvallers
10H. Kane 257188802051300
18Llorente 3391010500000
7Son Heung-Min 262575323200000
9V. Janssen 2400000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
Lucas Moura 31 januari 2018PSG28.4M €
V. Janssen 01 juli 2018Fenerbahçe-
Transfers Out
C. Ogilvie 31 augustus 2018GillinghamLoan
J. Onomah 31 augustus 2018Sheff WedLoan
M. Edwards 30 augustus 2018ExcelsiorLoan
S. Shashoua 26 augustus 2018BalearesLoan
C. Maghoma 01 juli 2018ArkaFree
R. Loft 22 januari 2018ExeterLoan
A. Walkes 29 januari 2018PortsmouthLoan
S. Harrison 31 januari 2018SouthendLoan
M. Omolabi 01 januari 2018Reading-
C. Goddard 25 juli 2018BeneventoFree
L. O'Reilly 31 augustus 2018CarlisleFree

Nieuws

Video's


TWO OF OUR OWN | HARRY WINKS CHATS TO RYAN MASON ABOUT…
3 dagen geleden

HIGHLIGHTS | GILLINGHAM 0-4 SPURS U21s | CHECKATRADE TR…
Donderdag, 11 okt

LUCAS MOURA TRAINS WITH BRAZIL AT HOTSPUR WAY
Woensdag, 10 okt

HEUNG-MIN SON'S TOUCHLINE TRICKERY | SPURS 1-0 CARD…
Dinsdag, 16 okt

HARRY KANE AND HUGO LLORIS | BEST 2018 GOALS AND SAVES…
Dinsdag, 16 okt

MAURICIO PREVIEWS CARDIFF | MAURICIO'S MINUTE
Vrijdag, 12 okt

LUCAS' TRICKS AND GAZZANIGA'S SAVE | HUDDERSFIE…
Woensdag, 10 okt

MAURICIO PREVIEWS BARCELONA | MAURICIO'S MINUTE
Woensdag, 10 okt

TRAINING | SPURS PREPARE FOR BARCELONA
Dinsdag, 16 okt

HARRY KANE SCORES A DOUBLE | HUDDERSFIELD 0-2 SPURS
Dinsdag, 16 okt

NO RULES FIFA 19! HARRY KANE & FERNANDO LLORENTE V…
Vrijdag, 14 sep

MAURICIO PREVIEWS HUDDERSFIELD | MAURICIO'S MINUTE
Donderdag, 13 sep

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Panamaokt 17
17:00
Jamaica
Canadaokt 17
20:00
Verenigde Staten
Real Madridokt 20
7:00
Levante
Chelseaokt 20
7:30
Manchester United
Wolfsburgokt 20
9:30
Bayern München
Huddersfield Townokt 20
12:30
Liverpool
Barcelonaokt 20
14:45
Sevilla
Arsenalokt 22
15:00
Leicester City
AEK Athensokt 23
12:55
Bayern München
Real Madridokt 23
15:00
Viktoria Plze
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android