REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Real Madrid

Real Madrid CF

İspanya
Maçlar
İzle
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Haberler
Hakkında
*Please note that we do not provide live streaming of Real Madrid CF directly. We publish Real Madrid CF TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Real Madrid CF matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Nereden izlenir Real Madrid CF

Turnuvaya göre TV ve yayın platformu kapsamı

Real Madrid CF şu organizasyonlarda mücadele ediyor: LaLiga, UEFA Şampiyonlar Ligi, Kral Kupası, Hazırlık Maçı, FIFA Kulüpler Dünya Kupası ve İspanya Süper Kupası. United States yayın bilgileri aşağıda listelenmiştir.

LaLiga
ABC, ESPN, fuboTV
UEFA Şampiyonlar Ligi
CBS Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, DAZN USA, fuboTV

Oyuncular

Real Madrid CF - Kadro

Kaleciler

Thibaut Courtois

Belçika

34 yıl · 211.6 lb · 6 ft 6 in

Javier Navarro Jimenez

İspanya

19 yıl

Sergio Mestre
# 26 S. Mestre

İspanya

21 yıl · 176.4 lb · 6 ft 3 in

Andriy Lunin
# 13 A. Lunin

Ukrayna

27 yıl · 176.4 lb · 6 ft 3 in

Defans

Antonio Rudiger

Almanya

33 yıl · 187.4 lb · 6 ft 2 in

Lamini Fati
# 23 L. Fati

İspanya

20 yıl

Joan Martinez

İspanya

19 yıl

Jesus Fortea

İspanya

19 yıl · 136.7 lb · 5 ft 8 in

Mario Rivas

İspanya

19 yıl · 160.9 lb · 6 ft 2 in

Dean Huijsen

İspanya

21 yıl · 191.8 lb · 6 ft 4 in

Raul Asencio

İspanya

23 yıl · 174.2 lb · 6 ft 0 in

Alvaro Carreras

İspanya

23 yıl · 172 lb · 6 ft 1 in

Marc Cucurella

İspanya

28 yıl · 145.5 lb · 5 ft 8 in

Trent Alexander-Arnold

İngiltere

28 yıl · 147.7 lb · 5 ft 8 in

Denzel Dumfries

Hollanda

30 yıl · 176.4 lb · 6 ft 2 in

Militao Eder
# 3 M. Eder

Brezilya

28 yıl · 172 lb · 6 ft 1 in

Ferland Mendy
# 23 F. Mendy

Fransa

31 yıl · 160.9 lb · 5 ft 10 in

Ibrahima Konate
# 16 I. Konate

Fransa

27 yıl · 209.4 lb · 6 ft 4 in

Orta Saha

Thiago Pitarch

İspanya

19 yıl

Jorge Cestero Sancho

İspanya

20 yıl

Federico Valverde

Uruguay

28 yıl · 172 lb · 5 ft 11 in

Bernardo Silva
# 20 B. Silva

Portekiz

32 yıl · 143.3 lb · 5 ft 8 in

Arda Guler
# 15 A. Guler

Türkiye

21 yıl · 147.7 lb · 5 ft 9 in

Jude Bellingham

İngiltere

23 yıl · 165.3 lb · 6 ft 1 in

Eduardo Camavinga

Fransa

23 yıl · 149.9 lb · 5 ft 11 in

Brahim Diaz
# 21 B. Diaz

Fas

27 yıl · 130.1 lb · 5 ft 7 in

Aurelien Tchouameni

Fransa

26 yıl · 178.6 lb · 6 ft 1 in

Forvetler

Yan Diomande

Fildişi Kıyısı

19 yıl

Alexis Ciria
# 17 A. Ciria

İspanya

18 yıl

Carlos Espi
# 19 C. Espi

İspanya

21 yıl · 198.4 lb · 6 ft 0 in

Daniel Yanez

İspanya

19 yıl · 160.9 lb · 5 ft 9 in

Kylian Mbappe
# 10 K. Mbappe

Fransa

27 yıl · 165.3 lb · 5 ft 10 in

Endrick
# 9 Endrick

Brezilya

20 yıl · 145.5 lb · 5 ft 8 in

Alvaro Leiva
# 11 A. Leiva

İspanya

21 yıl · 169.8 lb · 5 ft 8 in

Junior Vinicius

Brezilya

26 yıl · 160.9 lb · 5 ft 9 in

İstatistikler

Real Madrid CF Player Statistics

İsimA
Kaleciler
T. Courtois 810990000
J. Navarro Jimenez
S. Mestre
A. Lunin 901100000
Defans
A. Rudiger 3064401010
L. Fati
J. Martinez
J. Fortea
M. Rivas
D. Huijsen 6828800011
R. Asencio
A. Carreras 2555501010
M. Cucurella 65510730000
T. Alexander-Arnold 2666600100
D. Dumfries 4558710010
M. Eder 10101000
F. Mendy
I. Konate 8109900040
Orta Saha
T. Pitarch
J. Cestero Sancho
F. Valverde 801101000200
B. Silva 3838620100
A. Guler 59710822210
J. Bellingham 778101003320
E. Camavinga 2759540120
B. Diaz 120422000
A. Tchouameni 4486510120
Forvetler
Y. Diomande 54910822210
A. Ciria
C. Espi 466422000
D. Yanez
K. Mbappe 8941010011220
Endrick 79220000
A. Leiva
J. Vinicius 5858711321

Transferler

Real Madrid CF Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
B. Silva
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026Manchester CityBonservisi elinde
D. Dumfries
04 Temmuz 2026
04 Temmuz 2026InterTransfer
M. Cucurella
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026ChelseaTransfer
I. Konate
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026LiverpoolBonservisi elinde
A. Carreras
13 Temmuz 2025
13 Temmuz 2025BenficaTransfer
M. Martin
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026GetafeKiradan dönüş
Endrick
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026LyonKiradan dönüş
C. Espi
29 Temmuz 2026
29 Temmuz 2026LevanteTransfer
Y. Diomande
05 Ağustos 2026
05 Ağustos 2026RB LeipzigTransfer
L. Fati
30 Haziran 2025
30 Haziran 2025Real MadridTransfer
N. Lopez
29 Haziran 2025
29 Haziran 2025OsasunaKiradan dönüş
Giden transferler
F. Garcia
06 Temmuz 2026
06 Temmuz 2026BetisTransfer
A. Manuel
30 Ağustos 2026
30 Ağustos 2026FulhamTransfer
D. Jimenez
29 Ağustos 2026
29 Ağustos 2026OviedoTransfer
G. Garcia
01 Ağustos 2026
01 Ağustos 2026FulhamTransfer
C. Palacios
01 Ağustos 2026
01 Ağustos 2026FulhamTransfer
C. Perea
06 Eylül 2026
06 Eylül 2026CFR ClujBonservisi elinde
Fran
31 Temmuz 2026
31 Temmuz 2026SevillaTransfer
V. Valdepenas
29 Temmuz 2026
29 Temmuz 2026FiorentinaTransfer
Bruno Galassi
15 Temmuz 2026
15 Temmuz 2026LazioTransfer
B. Iglesias Lois
29 Temmuz 2026
29 Temmuz 2026Karpaty LvivBonservisi elinde
Carlos Rodriguez
14 Temmuz 2026
14 Temmuz 2026Iraklis 1908Bonservisi elinde

Haberler

Real Madrid CF Haberleri

Mbappe dropped by Chinese brands due to video joking about their former leader

AFP · 8 saat önce

Kylian Mbappe was dropped Tuesday by two major brands (Donpeng, Mengniu) in China after a video circulated online in which the French football star apparently joked about former leader Mao Zedong.

Espart ruled out for around seven weeks to add to Barcelona's defensive injury woes

Reuters · 22 saat önce

Barcelona full-back Xavi Espart ⁠will be out for around seven weeks ‌with a right ankle injury ‌suffered in the ‌2-1 home loss to ‌Real Madrid in LaLiga ‌on Sunday, the club said in a statement.

Bellingham, the all-action midfielder Real Madrid had been missing so badly

Miguel Baeza · dün

The English midfielder is once again the heartbeat of a team that desperately needed the grit that defines him and had been missing throughout last season.

Mbappe the hero as Real Madrid stun Barcelona in El Clasico

James Roberts · dün

Kylian Mbappe’s double clinched a 2-1 victory for Real Madrid over Barcelona in the 265th El Clasico, as Los Blancos stopped their arch-rivals becoming the first club in La Liga history to win their opening 10 matches of the season.

Unfair to compare Real Madrid to Barcelona, insists Mourinho ahead of huge Clasico

AFP · 2 gün önce

Real Madrid coach Jose Mourinho said it was unfair to compare his side to Spanish champions Barcelona ahead of Sunday's LaLiga Clasico.

El Clásico, Liverpool vs Brighton headline top live games to watch on Oct. 23-29, 2026

Live Soccer TV · 3 gün önce

All eyes will be on El Clásico this weekend, but Real Madrid's trip to Camp Nou is merely one of several exciting showdowns (Photo by Gongora / NurPhoto / NurPhoto via AFP).

Flashscore sources: Nico Paz shines under Fabregas as Madrid, Chelsea & Arsenal take note

Dean Jones · 4 gün önce

Nico Paz is shining at Como, with his performances under Cesc Fabregas showing why he was right to prioritise his development over an early move elsewhere.

Real Madrid CF Hakkında

Kuruluş  1902
Stadyum  Estadio Santiago Bernabéu
Kapasite  85,454
Antrenör  Jose Mourinho

Real Madrid, İspanya'dan bir futbol kulübüdür. Takım, dünya çapında en ünlü kulüplerden biri olarak kabul edilir ve taraftarları tarafından Los Merengues veya Los Blancos olarak bilinir. 1902 yılında kurulan takım, iç saha maçlarını Santiago Bernabeu Stadyumu'nda oynar; bu stadyum, 81.000'den fazla koltuğa sahip olup taraftarların keyifle izleyebileceği bir mekandır.

Los Merengues, dünya futbolunun en çok kazanan takımlarından biridir. Takımın mirası, İspanya'nın en üst ligi olan La Liga'da sağlamlaşmıştır. Kulüp, Copa del Rey ve Supercopa de España gibi yerel turnuvalarda da başarılar elde etmiştir. Ancak, en büyük başarılarını uluslararası arenada elde etmişlerdir; tarihteki en fazla UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu kazanan kulüp olarak, UEFA Avrupa Ligi, FIFA Kulüpler Dünya Kupası ve UEFA Süper Kupa gibi unvanları da etkileyici başarılarına eklemişlerdir.

Real Madrid'in tarihini daha da zenginleştiren bazı rekabetleri vardır. Ana rakipleri, futbolseverlerin izleyebileceği en büyük karşılaşmalardan biri olan El Clásico'yu paylaştıkları FC Barcelona'dır. Bu İspanyol devlerinin rekabeti yıllar içinde tırmanmış, 2010'larda Real Madrid'in Cristiano Ronaldo tarafından yönetildiği ve Barcelona'nın Lionel Messi'yi takım ikonu ve kaptanı olarak bulundurduğu dönemde zirve yapmıştır. Los Merengues için bir diğer ateşli rekabet ise Madrid Derbisi'dir; burada Atlético Madrid ile karşı karşıya gelirler. Bu takımlar, 2014 ve 2016 yıllarında iki yoğun UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde karşılaşmış ve her ikisini de Real Madrid kazanmıştır.

Takım, büyük bir şirket tarafından sahiplenilmemiştir; bu nedenle kulübün çıkarlarına en uygun kararları almak, kart sahibi üyelerine bırakılmıştır. Takım, her dört yılda bir başkan seçer, ancak başka aday olmadığı sürece bir başkan yeniden seçilebilir. 2009'dan beri görevde olan Florentino Pérez, mevcut başkandır.

Real Madrid TV, takımın resmi yayın kanalıdır ve içeriklerini İngilizce ve İspanyolca olarak yayınlar. Kulüp, 1999 yılında TV kanalını başlatmış ve bu kanal, diğer disiplinlerden takımlar da dahil olmak üzere tüm kategorilerle ilgili içerikleri yayınlamak için kullanılmıştır. Real Madrid TV, ayrıca dostluk maçları, belgeseller, röportajlar ve maç günü önizlemeleri de yayınlamıştır.

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması