Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Montreal Impact

Kuruluş  2010
Stadyum  Stade Saputo
Capacity  20,801
Manager  R. Garde

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
1E. Bush 322070232300000100
40J. Beaulieu 2400000000000
41J. Pantemis 2100000100000
23C. Diop 24000002200000
Defans
5Z. Diallo 3100000000000
2V. Cabrera 2581811920700101
15R. Fanni 361390161601100000
22J. Raitala 291731211922301200
18C. Duvall 261189141404701400
4R. Camacho 27846101001500100
26K. Fisher 2400000000000
Orta Saha
13K. Krolicki 221307191457900500
17D. Choinière 21121010100000
33M. Donadel 35962110700200
28S. Shome 2024952311100000
C. Bayiha 1900000000000
24M. Petrasso 2369213761900200
8S. Taïder 261866222203051101
6S. Piette 232010232302003500
M. Choiniere 19262020200000
10I. Piatti 3318752121021118100
25L. Béland-Goyette 2210940401100100
3D. Lovitz 261840222021202201
Forvetler
19M. Salazar 2500000500000
9A. Silva 281426201648415300
27N. DePuy 2300000000000
16J. Vargas 20797151059840100
21M. Mancosu 33867151147920200
11A. Jackson-Hamel 24557146851320000
7D. Oduro 323150501300000
İsimDateFromFee
Transfers In
R. Fanni 05 Mart 2018MarseilleFree
Z. Diallo 18 Ocak 2018BrestFree
A. Silva 21 Mart 2018Lanús1.5M €
S. Taïder 07 Şubat 2018Bologna-
R. Camacho 22 Mart 2018WB-
M. Petrasso 18 Ocak 2018QPR-
K. Krolicki 03 Mart 2018Nemeziz-
L. Ricci 30 Kasım 2018Phoenix Rising-
C. Bayiha 24 Temmuz 2018Ottawa FuryLoan
Transfers Out
B. Džemaili 19 Ocak 2018Bologna-
H. Bernardello 10 Ocak 2018NOBFree
A. Romero 25 Ocak 2018San Martín SJFree
M. Crépeau 07 Şubat 2018Ottawa FuryLoan
A. Oyongo 02 Ocak 2018MontpellierFree €
J. Tabla 25 Ocak 2018Barcelona-
R. Edwards 17 Temmuz 2018Chicago-
S. Shome 30 Mart 2018Ottawa FuryLoan

Haberler

Portland Timbers
AS English (4 weeks ago)
Atlanta United FC
AS English (3 weeks ago)
NBN Co almost doubles revenue
ARNnet (2 days ago)

Videolar


Secteur 12, saison 4, épisode 16, deuxième partie - Ma…
Pazartesi, 13 Ağu

HIGHLIGHTS: Real Salt Lake vs. Montreal Impact | August…
Pazar, 12 Ağu

Impact v RSL - Samedi 11 août à 21h30 sur TVA Sports
Çarşamba, 8 Ağu

Le tir de Saphir Taïder v D.C. United au ralenti
Pazartesi, 13 Ağu

Commentaires d'après-match v D.C. United | Post-gam…
Cumartesi, 11 Ağu

HIGHLIGHTS: Montreal Impact vs. D.C. United | August 4…
Cumartesi, 11 Ağu

Le but de Bomber Mancosu v D.C. United dans l'oeil…
Cumartesi, 11 Ağu

L'Impact de Montréal à la rencontre des supporters…
Cuma, 10 Ağu

Commentaires d'après-match des étoiles | Post All-S…
Çarşamba, 8 Ağu

Saphir Taïder remporte le but du mois Husqvarna en juil…
Çarşamba, 8 Ağu

International U14 2018
Pazartesi, 9 Tem

Slow mo Monday - MTL v ATL
Pazartesi, 9 Tem

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Real MadridAğu 19
16:15
Getafe
Crystal PalaceAğu 20
15:00
Liverpool
Bayern MünchenAğu 24
14:30
Hoffenheim
ArsenalAğu 25
10:00
West Ham United
LiverpoolAğu 25
12:30
Brighton & Hove Albion
Real ValladolidAğu 25
16:15
Barcelona
Newcastle UnitedAğu 26
11:00
Chelsea
GironaAğu 26
16:15
Real Madrid
Manchester UnitedAğu 27
15:00
Tottenham Hotspur
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması