Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
UEFA Avrupa Ligi

UEFA Avrupa Ligi

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
A Grubu
1 Bayer Leverkusen 2 2 0 0 7 4 +3 6 GG
2 Zürich 2 2 0 0 2 0 +2 6 GG
3 Ludogorets 2 0 0 2 2 4 -2 0 MM
4 AEK Larnaca 2 0 0 2 2 5 -3 0 MM
B Grubu
1 Salzburg 2 2 0 0 6 3 +3 6 GG
2 RB Leipzig 2 1 0 1 5 4 +1 3 GM
3 Celtic 2 1 0 1 2 3 -1 3 MG
4 Rosenborg 2 0 0 2 1 4 -3 0 MM
C Grubu
1 København 2 1 1 0 3 2 +1 4 GB
2 Zenit 2 1 1 0 2 1 +1 4 GB
3 Slavia Praha 2 1 0 1 1 1 0 3 MG
4 Bordeaux 2 0 0 2 1 3 -2 0 MM
D Grubu
1 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 6 1 +5 6 GG
2 Spartak Trnava 2 1 0 1 1 2 -1 3 MG
3 Fenerbahçe 2 1 0 1 3 4 -1 3 GM
4 Anderlecht 2 0 0 2 0 3 -3 0 MM
E Grubu
1 Arsenal 2 2 0 0 7 2 +5 6 GG
2 Sporting CP 2 2 0 0 4 1 +3 6 GG
3 Vorskla 2 0 0 2 3 6 -3 0 MM
4 Qarabağ 2 0 0 2 0 5 -5 0 MM
F Grubu
1 Milan 2 2 0 0 4 1 +3 6 GG
2 Real Betis 2 1 1 0 3 0 +3 4 GB
3 Olympiakos Piraeus 2 0 1 1 1 3 -2 1 MB
4 F91 Dudelange 2 0 0 2 0 4 -4 0 MM
G Grubu
1 Rangers 2 1 1 0 5 3 +2 4 GB
2 Rapid Wien 2 1 0 1 3 3 0 3 MG
3 Villarreal 2 0 2 0 5 5 0 2 BB
4 Spartak Moskva 2 0 1 1 3 5 -2 1 BM
H Grubu
1 Eintracht Frankfurt 2 2 0 0 6 2 +4 6 GG
2 Lazio 2 1 0 1 3 5 -2 3 MG
3 Olympique Marseille 2 0 1 1 3 4 -1 1 BM
4 Apollon 2 0 1 1 3 4 -1 1 BM
Group I
1 Sarpsborg 08 2 1 0 1 4 4 0 3 GM
2 Genk 2 1 0 1 3 3 0 3 MG
3 Beşiktaş 2 1 0 1 3 3 0 3 MG
4 Malmö FF 2 1 0 1 2 2 0 3 GM
Group J
1 Krasnodar 2 2 0 0 3 1 +2 6 GG
2 Sevilla 2 1 0 1 6 3 +3 3 MG
3 Standard Liège 2 1 0 1 3 6 -3 3 GM
4 Akhisar Belediyespor 2 0 0 2 1 3 -2 0 MM
Group K
1 Astana 2 1 1 0 4 2 +2 4 GB
2 Rennes 2 1 0 1 2 3 -1 3 MG
3 Dynamo Kyiv 2 0 2 0 4 4 0 2 BB
4 Jablonec 2 0 1 1 3 4 -1 1 BM
Group L
1 Chelsea 2 2 0 0 2 0 +2 6 GG
2 PAOK 2 1 0 1 4 2 +2 3 GM
3 BATE 2 1 0 1 3 4 -1 3 MG
4 Videoton 2 0 0 2 0 3 -3 0 MM
Add UEFA Avrupa Ligi table to your website
Avrupa Ligi (Playofflar)

 

Gol Kralları

OyuncuTakımGolPenaltılar
UEFA Avrupa Ligi: 1st Eleme Turu
A. AkinyemiVentspils 6 1
M. EppelKairat 5 0
E. HestadMolde 4 0
S. MallanHibernian 4 0
Mohammed RharsallaSlovan Bratislava 4 0
K. OlsenNSÍ 3 0
V. BayoDAC 3 0
F. KamberiHibernian 3 1
A. ŠporarSlovan Bratislava 3 0
M. AggerSarpsborg 08 2 0
M. AhmetovicSarajevo 2 0
V. AmbrosPetrocub 2 1
L. AntalŽalgiris 2 0
E. AtarMaccabi Tel Aviv 2 0
E. BakajShakhtyor 2 1
UEFA Avrupa Ligi: 2nd Eleme Turu
KenanKøbenhavn 4 0
M. BarrowAtalanta 3 0
D. DrăguşViitorul 3 0
T. GoigingerLASK 3 0
C. GytkjærLech Poznan 3 0
C. LarinBesiktas 3 0
U. NikolićDinamo Minsk 3 0
F. PapoulisApollon 3 1
MauridesCSKA Sofia 3 1
Pablo SarabiaSevilla 3 0
P. SavitskiyDinamo Brest 3 1
A. SmithSpartaks Jurmala 3 0
P. AzangoTrencín 2 0
A. BadjiDjurgården 2 0
K. BoatengOlimpija 2 0
UEFA Avrupa Ligi: 3rd Eleme Turu
L. ChristodoulopoulosOlympiakos Piraeus 4 0
A. ManceTrencín 4 0
I. TrichkovskiAEK Larnaca 4 0
I. AbassOlimpija 3 0
A. DzyubaZenit 3 1
GuerreroOlympiakos Piraeus 3 0
C. KnasmüllnerRapid Wien 3 0
NolitoSevilla 2 0
Z. BadibangaSheriff 2 0
J. DavidGent 2 0
ReginaldoKukësi 2 2
H. GnohéréFCSB 2 1
E. HålandMolde 2 0
Ricardo HortaSporting Braga 2 0
D. KaiserBrøndby 2 0
UEFA Avrupa Ligi: Play-offs
M. SamattaGenk 4 0
D. SinaniF91 Dudelange 3 0
M. AntonssonMalmö FF 2 0
AcoránAEK Larnaca 2 0
Gustavo CampanharoLudogorets 2 0
WandersonLudogorets 2 0
K. FortounisOlympiakos Piraeus 2 1
A. GiannouAEK Larnaca 2 0
H. GnohéréFCSB 2 0
E. HestadMolde 2 0
PepeBesiktas 2 0
M. RosenbergMalmö FF 2 0
M. SonnleitnerRapid Wien 2 0
L. TrossardGenk 2 1
D. TurpelF91 Dudelange 2 0
UEFA Avrupa Ligi: Group Stage
M. DabourSalzburg 3 1
I. HajrovićDinamo Zagreb 3 1
K. HavertzBayer Leverkusen 3 0
L. AlarioBayer Leverkusen 2 0
P. AubameyangArsenal 2 0
É. BanegaSevilla 2 1
W. Ben YedderSevilla 2 0
Jovane CabralSporting CP 2 0
P. CutroneMilan 2 0
M. DjenepoStandard Liège 2 0
D. HarmashDynamo Kyiv 2 0
G. HiguaínMilan 2 0
L. JovićEintracht Frankfurt 2 0
Zé LuísSpartak Moskva 2 1
A. MorelosRangers 2 0
UEFA Avrupa Ligi: Final Etabı
A. GriezmannAtlético Madrid 2 0
GabiAtlético Madrid 1 0
UEFA Avrupa Ligi: Preliminary Round
L. CieslewiczB36 2 2
A. DallkuPrishtina 2 0
D. Pavlović 2 0
A. SambGzira United 2 2
BoroSt Joseph's 1 1
E. ZarateGzira United 1 0
D. BilyaletdinovTrakai 1 1
N. BurkeBala Town 1 0
Enrique CarreñoEuropa 1 1
C. CellayEngordany 1 0
J. DaviesCefn Druids 1 0
Miguel RuizEngordany 1 0
MarcelinhoBirkirkara 1 0
A. JanuziPrishtina 1 0

'i Amerika Birleşik Devletleri'te yayınlamak için lisanslı kanallar

Turner Broadcasting System Inc.
Turner Broadcasting System Inc. » Seasons 2018-2021
Available on:
Univision Communications Inc
Univision Communications Inc » Seasons 2018-2021
Available on:
Arsenal Player
Arsenal Player » Seasons 2018-2021

 

Haberler

Anderlecht - Cercle Brugge: 4-2
Milliyet (2 days ago)
UEFA Avrupa Ligi'nde hakemler belli oldu
Cumhuriyet (Mizah) (Basın Bildirisi) (Blog) (1 day ago)
Göçek'e Avrupa Ligi'nde görev
Hürriyet (1 day ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

BarcelonaEki 24
15:00
Internazionale
LiverpoolEki 24
15:00
Crvena Zvezda
Sporting CPEki 25
12:55
Arsenal
ChelseaEki 25
15:00
BATE
Mainz 05Eki 27
9:30
Bayern München
LiverpoolEki 27
10:00
Cardiff City
BurnleyEki 28
9:30
Chelsea
Crystal PalaceEki 28
9:30
Arsenal
BarcelonaEki 28
11:15
Real Madrid
Manchester UnitedEki 28
12:00
Everton
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması