Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

FC Dallas

Kuruluş  1996
Stadyum  Toyota Stadium
Capacity  22,565
Manager  Ó. Pareja

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Jimmy MaurerJ. Maurer
J. GonzalezJ. Gonzalez
Kyle ZobeckK. Zobeck
Defans
Reto ZieglerR. Ziegler
Gol: 4
R. CannonR. Cannon
Gol: 1, Assists: 2
M. FigueroaM. Figueroa
Gol: 1
Kristoffer ReavesK. Reaves
Marcos Garbellotto PedrosoMarcos Pedroso
Jordan CanoJ. Cano
Matt HedgesM. Hedges
Gol: 2
Orta Saha
B. ServaniaB. Servania
V. UlloaV. Ulloa
Assists: 2
Roland Conde LamahR. Lamah
Gol: 8, Assists: 5
J. HayesJ. Hayes
Gol: 1, Assists: 1
P. AránguizP. Aránguiz
Abel Enrique Aguilar TapiaA. Aguilar
Carlos Armando Gruezo ArboledaC. Gruezo
Gol: 2, Assists: 1
P. PomykalP. Pomykal
Michael David Barrios PuertaM. Barrios
Gol: 6, Assists: 4
Ryan HollingsheadR. Hollingshead
Gol: 1, Assists: 2
H. MosqueraH. Mosquera
Gol: 5, Assists: 4
Forvetler
Cristian ColmánC. Colmán
Gol: 2
Ema TwumasiE. Twumasi
Jesus FerreiraJ. Ferreira
Bryan ReynoldsB. Reynolds
Maximiliano UrrutiM. Urruti
Gol: 7, Assists: 6
D. BadjiD. Badji
Gol: 2
Tesho AkindeleT. Akindele
Gol: 2
#İsimAgeA
Kaleciler
14J. Maurer 2911701313001700100
1J. Gonzalez 231530171700400400
30K. Zobeck 2800000900000
Defans
3R. Ziegler 322233252500040212
2R. Cannon 202652303004012300
31M. Figueroa 3510071611521510200
32K. Reaves 221682201800000
6Marcos Pedroso 24900101000000200
34J. Cano 2200000200000
24M. Hedges 282566292901020800
Orta Saha
18B. Servania 1900000000000
8V. Ulloa 261813232126702100
20R. Lamah 3016892519611685400
15J. Hayes 239971610641611200
10P. Aránguiz 211885232600000
44A. Aguilar 33342020400000
7C. Gruezo 232240282534421700
19P. Pomykal 181246151900000
21M. Barrios 2721913025511564400
12R. Hollingshead 275861651102412000
11H. Mosquera 231347251510111054000
Forvetler
9C. Colmán 24605156931620001
22E. Twumasi 21461101200000
27J. Ferreira 1731010400000
29B. Reynolds 1700000000000
37M. Urruti 272381292635476300
16D. Badji 253886606220000
13T. Akindele 265631651142020000
İsimDateFromFee
Transfers In
R. Ziegler 07 Şubat 2018LuzernFree
A. Aguilar 27 Ağustos 2018Cali-
J. Maurer 07 Şubat 2018CosmosFree
Marcos Pedroso 10 Temmuz 2018Figueirense-
K. Zobeck 07 Şubat 2018Cosmos-
P. Aránguiz 18 Temmuz 2018Española-
D. Badji 23 Temmuz 2018Independence-
H. Mosquera 07 Şubat 2018Millonarios-
Transfers Out
A. Harris 01 Ocak 2018Murciélagos-
C. Seitz 07 Şubat 2018Houston-
M. Díaz 03 Temmuz 2018Shabab Al Ahli-
H. Grana 01 Ocak 2018Ferro-
M. Hernández 07 Eylül 2018San Antonio-
K. Acosta 23 Temmuz 2018Colorado-
A. Nedyalkov 23 Haziran 2018Ludogorets-
C. Cermeño 01 Ocak 2018Petrolera-
W. Zimmerman 07 Şubat 2018Los Angeles FC-
J. Cano 16 Mart 2018EnergyLoan
A. Guillen 15 Mart 2018North CarolinaFree
C. Richards 10 Temmuz 2018Bayern-
L. Carrillo 01 Mayıs 2018Myrtle Beach-

Haberler

DC United
AS English (4 days ago)
ACADEMY: Results for Boys' and Girls' Academy Teams From September 23
FC Dallas (press release) (blog) (3 weeks ago)

Videolar


HIGHLIGHTS: D.C. United vs. FC Dallas | October 13, 2018
2 gün önce

SAVE: Jesse Gonzalez barely gets a hand on Wayne Rooney…
4 gün önce

HIGHLIGHTS: FC Dallas 0, D.C. United 1
4 gün önce

22 UNDER 22: Pablo Aranguiz Surprised, Grateful for 22…
Cuma, 12 Eki

22 UNDER 22: Reggie Cannon Makes the List at No. 7
Cuma, 12 Eki

ACADEMY: Like Father, Like Son - Marlon Luccin
Cuma, 12 Eki

ACADEMY: Melania Fullerton, Playing her Game
Cuma, 12 Eki

KEYS TO THE MATCH, Driven by Toyota: FC Dallas at DC Un…
Cuma, 12 Eki

LIVE: Breaking down all the #FCDvORL action in the @Toy…
Pazar, 14 Eki

HIGHLIGHTS: FC Dallas 2, Orlando City SC 0 | 10.6.2018
Pazar, 14 Eki

GOAL: Victor Ulloa nods home Maxi Urruti's delivery…
Pazar, 14 Eki

GOAL: Santiago Mosquera finishes beautiful sequence for…
Pazar, 14 Eki

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Real MadridEki 20
7:00
Levante
ChelseaEki 20
7:30
Manchester United
WolfsburgEki 20
9:30
Bayern München
Huddersfield TownEki 20
12:30
Liverpool
BarcelonaEki 20
14:45
Sevilla
ArsenalEki 22
15:00
Leicester City
AEK AthensEki 23
12:55
Bayern München
Real MadridEki 23
15:00
Viktoria Plze
Manchester UnitedEki 23
15:00
Juventus
BarcelonaEki 24
15:00
Internazionale
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması