ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:

Sucre FC SA

Colombia
Spelers
Statistieken
Transfers
Over
Geen gegevens gevonden.

Spelers

Sucre FC SA - Team

Keepers

A. Saldarriaga

Colombia

48 jaar · 174.2 lb · 6 ft 0 in

Verdedigers

D. Parra

Colombia

34 jaar · 158.7 lb · 5 ft 9 in

D. Saldarriaga

Colombia

36 jaar · 154.3 lb · 5 ft 10 in

B. Freire

Colombia

33 jaar · 132.3 lb · 5 ft 9 in

J. Timaná

Colombia

38 jaar · 160.9 lb · 5 ft 10 in

J. Rodríguez

Colombia

39 jaar · 154.3 lb · 5 ft 8 in

N. Maldonado

Colombia

36 jaar

Middenvelders

M. López

Colombia

35 jaar · 176.4 lb · 6 ft 0 in

C. Arévalo

Colombia

39 jaar · 167.6 lb · 5 ft 11 in

B. Estrada

Colombia

34 jaar

César Manuel Carrillo Mejía

Colombia

34 jaar · 143.3 lb · 5 ft 10 in

D. Contreras

Colombia

32 jaar · 136.7 lb · 5 ft 7 in

E. Alvarino

Colombia

38 jaar · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Aanvallers

L. Arango

Colombia

38 jaar · 165.3 lb · 5 ft 10 in

K. Alvear

Colombia

34 jaar · 160.9 lb · 5 ft 8 in

J. Bazán

Colombia

40 jaar · 163.1 lb · 5 ft 8 in

O. Acosta

Colombia

32 jaar · 141.1 lb · 5 ft 8 in

Statistieken

Sucre FC SA Player Statistics

NaamA
Keepers
A. Saldarriaga 00000000000
Verdedigers
D. Parra 2711313102010610
D. Saldarriaga 3604400000100
B. Freire 61810732000400
J. Timaná 2039252321010410
J. Rodríguez 2972343402010911
N. Maldonado 780166102000000
Middenvelders
M. López 220532284190601100
C. Arévalo 63611837000501
B. Estrada 91618996000100
C. Carrillo 2161282352000900
D. Contreras 3034311000200
E. Alvarino 652111000100
Aanvallers
L. Arango 13362417712080510
K. Alvear 1024161152070200
J. Bazán 4636603000200
O. Acosta 271010000000

Transfers

Sucre FC SA Transfers

NaamDatumVanTransfersom
Uitgaande transfers
Uitgaande transfers
E. Mosquera
01 januari 13
01 januari 13Deportes TolimaFree
T. Tobar
01 januari 13
01 januari 13CortuluáFree

Over Sucre FC SA

Opgericht  2010
Stadion  Estadio Arturo Cumplido Sierra
Capaciteit  5,000
Trainer  C. Maturana

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android