REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur FC

Anglia
Mecze
Oglądaj
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Aktualności
Info

Tottenham Hotspur FC - Mecze, Wyniki, Wyniki na żywo, Transmisje na żywo

Wtorek, 15 Września · Puchar Ligi
Na żywo
+
15:00FT
Sobota, 19 Września · Premier League
Na żywo
+
7:30FT
Sobota, 10 Października · Premier League
Na żywo
+
12:30FT
Poniedziałek, 19 Października · Premier League
Na żywo
+
15:00FT
Sobota, 24 Października · Premier League
Na żywo
+
12:30FT
Sobota, 31 Października · Premier League
13:30
Sobota, 7 Listopada · Premier League
7:30
Sobota, 21 Listopada · Premier League
10:00
Niedziela, 29 Listopada · Premier League
9:05
środa, 2 Grudnia · Premier League
15:00
*Please note that we do not provide live streaming of Tottenham Hotspur FC directly. We publish Tottenham Hotspur FC TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Tottenham Hotspur FC matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gdzie oglądać Tottenham Hotspur FC

Transmisje TV i streaming według rozgrywek

Tottenham Hotspur FC bierze udział w tych rozgrywkach: Premier League, Puchar Anglii, Puchar Ligi, Liga Mistrzów UEFA, Mecz towarzyski, Superpuchar UEFA, Puchar Joana Gampera i Sydney Super Cup. Poniżej znajduje się lista transmisji w United States.

Premier League
NBC Sports, Telemundo, SiriusXM FC, USA Network
Liga Mistrzów UEFA
CBS Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, DAZN USA, fuboTV
Superpuchar UEFA
CBS Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, fuboTV

Zawodnicy

Tottenham Hotspur FC - Kadra

Bramkarze

Antonin Kinsky
# 31 A. Kinsky

Republika Czeska

23 lata · 183 funt · 6 ft 2 in

Martin Dubravka

Słowacja

37 lata · 183 funt · 6 ft 2 in

Brandon Austin
# 40 B. Austin

Anglia

27 lata · 180.8 funt · 6 ft 2 in

Obrońcy

Destiny Udogie
# 13 D. Udogie

Włochy

23 lata · 160.9 funt · 6 ft 1 in

Paul van Hecke Jan

Holandia

26 lata · 174.2 funt · 6 ft 2 in

Micky van de Ven

Holandia

25 lata · 178.6 funt · 6 ft 3 in

Pedro Porro
# 23 P. Porro

Hiszpania

27 lata · 152.1 funt · 5 ft 8 in

Archie Gray
# 14 A. Gray

Anglia

20 lata · 154.3 funt · 6 ft 1 in

Marcos Senesi

Argentyna

29 lata · 176.4 funt · 6 ft 0 in

Malachi Hardy

Anglia

18 lata · 174.2 funt · 6 ft 2 in

Tosin Adarabioyo

Anglia

29 lata · 176.4 funt · 6 ft 5 in

Andrew Robertson

Szkocja

32 lata · 141.1 funt · 5 ft 10 in

Ben Davies
# 33 B. Davies

Walia

33 lata · 169.8 funt · 5 ft 11 in

Pomocnicy

Mateus Fernandes

Portugalia

22 lata · 158.7 funt · 5 ft 10 in

Lucas Bergvall

Szwecja

20 lata · 163.1 funt · 6 ft 1 in

Tyrese Hall
# 9 T. Hall

Jamajka

21 lata

Callum Olusesi

Anglia

19 lata · 143.3 funt · 5 ft 8 in

Rio Kyerematen

Anglia

21 lata · 149.9 funt · 5 ft 8 in

Xavi Simons

Holandia

23 lata · 127.9 funt · 5 ft 10 in

Tye Hall

Anglia

19 lata

Mohammed Kudus
# 20 M. Kudus

Ghana

26 lata · 154.3 funt · 5 ft 9 in

D. Kulusevski

Szwecja

26 lata · 176.4 funt · 6 ft 1 in

Sandro Tonali
# 16 S. Tonali

Włochy

26 lata · 174.2 funt · 5 ft 11 in

Conor Gallagher

Anglia

26 lata · 169.8 funt · 6 ft 0 in

Rodrigo Bentancur

Urugwaj

29 lata · 158.7 funt · 6 ft 1 in

James Maddison

Anglia

29 lata · 160.9 funt · 5 ft 8 in

Atakujący

Sávio
# 17 Sávio

Brazylia

22 lata · 145.5 funt · 5 ft 10 in

Mathys Tel
# 11 M. Tel

Francja

21 lata · 169.8 funt · 6 ft 0 in

Mykhailo Mudryk
# 27 M. Mudryk

Ukraina

25 lata · 134.5 funt · 5 ft 8 in

Omar Marmoush

Egipt

27 lata · 178.6 funt · 5 ft 10 in

Richarlison

Brazylia

29 lata · 183 funt · 6 ft 0 in

Luca Williams-Barnett

Anglia

18 lata · 5 ft 8 in

Dominic Solanke

Anglia

29 lata · 176.4 funt · 6 ft 1 in

Statsy

Tottenham Hotspur FC Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
A. Kinsky 7208800000
M. Dubravka
B. Austin
Obrońcy
D. Udogie 166431010
P. van Hecke Jan 7208801020
M. van de Ven 5567700020
P. Porro 2244400000
A. Gray 5807610010
M. Senesi 179220000
M. Hardy
T. Adarabioyo 79211000
A. Robertson 5017700200
B. Davies 302111000
Pomocnicy
M. Fernandes 3768710020
L. Bergvall 153422000
T. Hall
C. Olusesi
R. Kyerematen
X. Simons
Tye Hall
M. Kudus 3657430200
D. Kulusevski 212110000
S. Tonali 6998800100
C. Gallagher 2776421030
R. Bentancur 384660001
J. Maddison 1956421000
Atakujący
Sávio 331440000
M. Tel 3606421000
M. Mudryk 16110000
O. Marmoush 5177701000
Richarlison 68110000
L. Williams-Barnett
D. Solanke 3838711110

Transfery

Tottenham Hotspur FC Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
M. Dubravka
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026BurnleyWolny zawodnik
A. Robertson
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026LiverpoolWolny zawodnik
T. Adarabioyo
31 sierpnia 2026
31 sierpnia 2026ChelseaTransfer
M. Senesi
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026BournemouthWolny zawodnik
O. Marmoush
26 sierpnia 2026
26 sierpnia 2026Manchester CityWypożyczenie
S. Tonali
05 lipca 2026
05 lipca 2026NewcastleTransfer
M. Mudryk
31 sierpnia 2026
31 sierpnia 2026ChelseaWypożyczenie
P. van Hecke Jan
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026BrightonTransfer
Sávio
24 sierpnia 2026
24 sierpnia 2026Manchester CityTransfer
A. Veliz
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Rosario CentralPowrót z wypożyczenia
M. Fernandes
01 lipca 2026
01 lipca 2026West HamTransfer
Y. Akhamrich
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Bristol RoversPowrót z wypożyczenia
L. Vuskovic
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Hamburger SVPowrót z wypożyczenia
Transfer z
G. Vicario
17 sierpnia 2026
17 sierpnia 2026JuventusWypożyczenie
K. Danso
31 sierpnia 2026
31 sierpnia 2026SunderlandWypożyczenie
M. Solomon
08 sierpnia 2026
08 sierpnia 2026West HamTransfer
G. Romero Cristian
13 sierpnia 2026
13 sierpnia 2026Atl. MadridTransfer
D. Spence
13 sierpnia 2026
13 sierpnia 2026InterTransfer
M. Sarr Pape
31 sierpnia 2026
31 sierpnia 2026JuventusWypożyczenie
D. Scarlett
30 sierpnia 2026
30 sierpnia 2026Leyton OrientWolny zawodnik
J. Donley
28 sierpnia 2026
28 sierpnia 2026LutonWypożyczenie
A. Phillips
13 sierpnia 2026
13 sierpnia 2026MiddlesbroughTransfer
M. Moore
30 sierpnia 2026
30 sierpnia 2026FC KolnWypożyczenie
O. Irow
23 sierpnia 2026
23 sierpnia 2026PlymouthWypożyczenie
Souza
30 sierpnia 2026
30 sierpnia 2026FC PortoWypożyczenie
D. Ajayi
31 sierpnia 2026
31 sierpnia 2026BarnetWypożyczenie

Aktualności

Tottenham Hotspur FC - Wiadomości

De Zerbi zachwyca się "kompletnym" Tottenhamem po historycznym zwycięstwie nad Chelsea

AFP · wczoraj

Roberto De Zerbi powiedział, że historyczne zwycięstwo Tottenhamu 2:0 z londyńskim rywalem pokazało zwycięską mentalność jego zespołu, który w ten sposób zapomniał o fatalnym początku sezonu.

Tottenham sensacyjnie pokonuje Chelsea na Stamford Bridge, to już zwycięska seria

Jon Radcliffe · wczoraj

Tottenham Hotspur odniósł dopiero drugie zwycięstwo w 37 ligowych wizytach na Stamford Bridge, sensacyjnie pokonując Chelsea 2:0 w Premier League.

Rummenigge widzi Kane'a wśród kandydatów do Złotej Piłki. "Wszyscy kochają Harry'ego"

SID/Flashscore · 2 dni temu

Karl-Heinz Rummenigge dołączył do szerokiego grona "fanów” Harry’ego Kane’a i jeszcze przed przyznaniem Złotej Piłki uznał głównego faworyta za godnego zdobywcę nagrody.

Real Madryt domaga się od sześciu klubów z Anglii zwrotu kosztów po fiasku Superligi

Reuters · 5 dni temu

Real Madryt domaga się od sześciu klubów Premier League, które wycofały się wkrótce po uruchomieniu projektu, udziału w kosztach organizacji nieudanej Europejskiej Superligi – poinformował we wtorek hiszpański klub agencję Reuters.

„Podróż wydawała się niemożliwa”. Kulusevski wzruszony po powrocie do gry po 17 miesiącach

AFP · 6 dni temu

Dejan Kulusevski przyznał, że po 17-miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją czuł się jak „inny człowiek”, gdy wzruszony wrócił do gry w barwach pogrążonego w kryzysie Tottenhamu.

"Bardzo się cieszymy". De Zerbi chwali odporność Tottenhamu po ważnym zwycięstwie nad Coventry

Shina Oludare / · 6 dni temu

Menedżer Tottenhamu Roberto De Zerbi wyraził zadowolenie ze zwycięstwa swojej drużyny nad Coventry.

Tottenham uczcił powrót Kulusevskiego pierwszą wygraną w sezonie

Flashscore · 6 dni temu

W końcu wystawiają głowę ze strefy spadkowej - piłkarze Tottenhamu na własnym boisku pokonali Coventry City 3:1, odnosząc pierwsze zwycięstwo od maja. Dzięki temu uciekają ze strefy spadkowej, a triumfalny powrót Dejana Kulusevskiego do gry przyćmił złe wieści, jakimi mogą się okazać kolejne urazy w zespole.

O Tottenham Hotspur FC

Utworzony  1882
Stadion  Tottenham Hotspur Stadium
Pojemność  62,850
Menedżer  Roberto De Zerbi

Tottenham Hotspur, powszechnie znany jako Spurs, to jeden z najpopularniejszych i najstarszych klubów piłkarskich w Anglii. Był również jednym z założycieli Premier League w 1992 roku. Klub rozgrywa swoje mecze na Tottenham Hotspur Stadium, położonym w północnolondyńskiej dzielnicy Haringey, który został oficjalnie otwarty w 2019 roku. Stadion może pomieścić 62 000 widzów i jest uważany za jeden z najnowocześniejszych obiektów w Anglii.

Tottenham Hotspur zdobył wiele tytułów w swojej historii. Drużyna wygrała dwa tytuły Division 1 przed przekształceniem ligi w Premier League, w której klubowi nie udało się jeszcze zdobyć upragnionego tytułu. Zespół odnosił również sukcesy w krajowych rozgrywkach, takich jak Puchar Anglii, Tarcza Wspólnoty i Puchar Ligi. Na arenie międzynarodowej Spurs zdobyli dwa tytuły Ligi Europy.

Największym rywalem Tottenhamu jest bez wątpienia Arsenal FC. Starcie między tymi dwoma klubami sięga 1919 roku i jest znane jako Derby Północnego Londynu. Inne znaczące rywalizacje dotyczą również innych londyńskich klubów, takich jak Chelsea i West Ham.

SpursPlay to kanał streamingowy drużyny, oferujący treści w języku angielskim dla fanów, którzy subskrybują tę usługę. Platforma transmituje treści związane z działalnością Tottenhamu, w tym dokumenty, wywiady, analizy studyjne i powtórki meczów.

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida