REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Bayern München

FC Bayern Munich

Niemcy
Mecze
Oglądaj
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Aktualności
Info

FC Bayern Munich - Mecze, Wyniki, Wyniki na żywo, Transmisje na żywo

*Please note that we do not provide live streaming of FC Bayern Munich directly. We publish FC Bayern Munich TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch FC Bayern Munich matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gdzie oglądać FC Bayern Munich

Transmisje TV i streaming według rozgrywek

FC Bayern Munich bierze udział w tych rozgrywkach: Bundesliga, Liga Mistrzów UEFA, Puchar Niemiec, Mecz towarzyski, Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA, Superpuchar Niemiec i World Sevens Football. Poniżej znajduje się lista transmisji w United States.

Bundesliga
Telemundo, Fandango, USA Network
Liga Mistrzów UEFA
CBS Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, DAZN USA, fuboTV
Puchar Niemiec
DFB Play, Onefootball

Zawodnicy

FC Bayern Munich - Kadra

Bramkarze

Sven Ulreich

Niemcy

38 lata · 191.8 funt · 6 ft 3 in

Manuel Neuer

Niemcy

40 lata · 205 funt · 6 ft 3 in

Jannis Bartl
# 35 J. Bartl

Niemcy

20 lata

Jonas Urbig
# 40 J. Urbig

Niemcy

23 lata · 183 funt · 6 ft 2 in

Obrońcy

Vincent Manuba
# 41 V. Manuba

Niemcy

21 lata

Cassiano Kiala
# 30 C. Kiala

Niemcy

17 lata

Nathaniel Brown
# 11 N. Brown

Niemcy

23 lata · 132.3 funt · 5 ft 9 in

Sacha Boey
# 23 S. Boey

Francja

26 lata · 154.3 funt · 5 ft 10 in

Josip Stanisic

Chorwacja

26 lata · 169.8 funt · 6 ft 1 in

Hiroki Ito
# 21 H. Ito

Japonia

27 lata · 185.2 funt · 6 ft 2 in

Min-Jae Kim
# 3 M. Kim

Republika Korei

29 lata · 194 funt · 6 ft 2 in

Alphonso Davies
# 19 A. Davies

Kanada

25 lata · 165.3 funt · 6 ft 0 in

Dayot Upamecano

Francja

27 lata · 198.4 funt · 6 ft 1 in

Jonathan Tah
# 4 J. Tah

Niemcy

30 lata · 207.2 funt · 6 ft 4 in

Pomocnicy

Maycon Cardozo

Brazylia

18 lata

Tim Binder
# 46 T. Binder

Niemcy

19 lata

Guido Della Rovere

Włochy

19 lata

Bara Ndiaye
# 39 B. Ndiaye

Senegal

18 lata

Lennart Karl
# 42 L. Karl

Niemcy

18 lata · 147.7 funt · 5 ft 6 in

David Daiber
# 47 D. Daiber

Portugalia

19 lata

Joshua Kimmich

Niemcy

31 lata · 165.3 funt · 5 ft 9 in

Tom Bischof

Niemcy

21 lata · 145.5 funt · 5 ft 9 in

Aleksandar Pavlovic

Niemcy

22 lata · 165.3 funt · 6 ft 2 in

Ismael Saibari

Maroko

25 lata · 183 funt · 6 ft 0 in

Konrad Laimer
# 27 K. Laimer

Austria

29 lata · 158.7 funt · 5 ft 10 in

Jamal Musiala

Niemcy

23 lata · 158.7 funt · 6 ft 0 in

Michael Olise
# 17 M. Olise

Francja

24 lata · 167.6 funt · 6 ft 0 in

Atakujący

Harry Kane
# 9 H. Kane

Anglia

33 lata · 189.6 funt · 6 ft 2 in

Serge Gnabry

Niemcy

31 lata · 169.8 funt · 5 ft 9 in

Luis Diaz
# 14 L. Diaz

Kolumbia

29 lata · 143.3 funt · 5 ft 10 in

Statsy

FC Bayern Munich Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
S. Ulreich
M. Neuer 360440000
J. Bartl
J. Urbig 2703300000
Obrońcy
V. Manuba
C. Kiala
N. Brown 3687611200
S. Boey 422110000
J. Stanisic 3556420000
H. Ito 101100000
M. Kim 296431010
A. Davies 3796600200
D. Upamecano 5857702020
J. Tah 3725410010
Pomocnicy
M. Cardozo
T. Binder
G. Della Rovere
B. Ndiaye
L. Karl 2636421000
D. Daiber
J. Kimmich 475660300
T. Bischof 2537430200
A. Pavlovic 4576602110
I. Saibari 3337522200
K. Laimer 3294400010
J. Musiala 1483301100
M. Olise 5737706300
Atakujący
H. Kane 5357704500
S. Gnabry 1284221000
L. Diaz 4456604100

Transfery

FC Bayern Munich Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
N. Brown
02 lipca 2026
02 lipca 2026Eintracht FrankfurtTransfer
I. Saibari
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026PSVTransfer
T. Buchmann
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026NurnbergPowrót z wypożyczenia
M. Krattenmacher
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Hertha BerlinPowrót z wypożyczenia
B. Wimmer
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026SandhausenPowrót z wypożyczenia
G. Adu
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026AltachPowrót z wypożyczenia
P. Scholl
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Karlsruher SCPowrót z wypożyczenia
Transfer z
J. Palhinha
24 sierpnia 2026
24 sierpnia 2026BenficaTransfer
A. Sieb
11 sierpnia 2026
11 sierpnia 2026Los Angeles FCTransfer
A. Ibrahimovic
31 sierpnia 2026
31 sierpnia 2026AugsburgWypożyczenie
B. Zaragoza
26 sierpnia 2026
26 sierpnia 2026EspanyolWypożyczenie
L. Zvonarek
14 lipca 2026
14 lipca 2026EstrelaTransfer
W. Mike
25 sierpnia 2026
25 sierpnia 2026Club Brugge KVTransfer
D. Ofli
03 lipca 2026
03 lipca 2026Karlsruher SCWypożyczenie

Aktualności

FC Bayern Munich - Wiadomości

Kompany dochodzi do siebie po zasłabnięciu. Bayern przekazał nowe informacje o stanie trenera

SID/Flashscore · wczoraj

Vincent Kompany dochodzi do siebie po niedawnym zasłabnięciu. Przed środowym meczem Bayernu Monachium z Magdeburgiem w Pucharze Niemiec nowe informacje o stanie zdrowia szkoleniowca przekazał jego asystent Aaron Danks. Zapewnił, że Belg czuje się coraz lepiej i pozostaje w dobrym nastroju.

Bayern poradził sobie bez Kompany’ego, pokonał Freiburg i odzyskał prowadzenie

Ben Sully · 2 dni temu

Bayern Monachium wrócił na szczyt tabeli Bundesligi po zwycięstwie 3:1 nad Freiburgiem na Europa-Park Stadion, przedłużając serię bez porażki w bezpośrednich meczach Bundesligi do 21 spotkań (17Z, 4R).

Kompany musi odpocząć, Bayern zamierza "chronić go, także w pewnym stopniu przed nim samym"

SID/Flashscore · 4 dni temu

Trener Bayernu Monachium Vincent Kompany po nocy spędzonej w szpitalu jest w stabilnym stanie, ale zdaniem dyrektora sportowego Maxa Eberla prawdopodobnie będzie nieobecny przez kilka tygodni.

Bayer Leverkusen blisko awansu w Lidze Europy po pewnym zwycięstwie nad OFI Kreta

Max Davis · 5 dni temu

Choć początkowo nie znajdował się w kadrze Bayeru Leverkusen na rozgrywki Ligi Europy UEFA, Jonas Hofmann zdobył dublet, a jego zespół przedłużył perfekcyjny start w fazie ligowej, wygrywając 2:0 na stadionie OFI Kreta i notując ósmy mecz z rzędu bez porażki we wszystkich rozgrywkach. W poprzedniej rundzie niemiecka drużyna pokonała Lecha Poznań.

Bayern czeka poważne wyzwanie w starciu z Arsenalem bez będącego w świetnej formie Olise

AFP · 1 weeks ago

Bayern Monachium, jeden z kandydatów do triumfu w Lidze Mistrzów, w środę przejdzie pierwszy poważny test swoich mistrzowskich aspiracji. Bawarczycy podejmą mistrza Anglii, Arsenal, bez będącego w świetnej formie skrzydłowego Michaela Olise.

Pierwsza porażka Freiburga, Schick bohaterem Bayeru. Bayern liderem Bundesligi

PAP · 1 weeks ago

Prowadzący przed tą kolejką w tabeli niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej SC Freiburg poniósł pierwszą porażkę w sezonie - w Leverkusen z Bayerem 1:2. To oznacza, że liderem po sześciu kolejkach jest Bayern Monachium, który w sobotę rozbił RB Lipsk 6:1.

Bayern według Kompany’ego mimo dwóch strat zbliża się do najlepszej formy. Niewiele nam brakuje, wierzy

Reuters · 1 weeks ago

Bayern Monachium w dwóch ostatnich meczach o stawkę niespodziewanie zremisował. Najpierw Bawarczycy podzielili się punktami z Augsburgiem, a następnie w Lidze Mistrzów nie znaleźli sposobu na norweski Viking. Mimo to trener Vincent Kompany (40) stwierdził, że jego podopieczni zbliżają się do najlepszej możliwej formy.

O FC Bayern Munich

Utworzony  1900
Stadion  Fußball Arena München
Pojemność  75,024
Menedżer  Vincent Kompany

Fußball-Club Bayern München, znany również jako FC Bayern, Bayern Munich lub Bayern, to niemiecki profesjonalny klub piłkarski z siedzibą w Monachium. Założony w 1900 roku, klub jest nazywany przez swoich kibiców „Die Roten” i rozgrywa wszystkie swoje domowe mecze na Allianz Arenie, stadionie o pojemności 75 000 miejsc, otwartym w maju 2005 roku.

Bayern Munich jest zdecydowanie najbardziej utytułowanym klubem w Niemczech, zdobywając więcej tytułów Bundesligi niż jakakolwiek inna drużyna. Zespół odniósł również wiele sukcesów w europejskich rozgrywkach, zwłaszcza w latach 70., kiedy to zdobył trzy kolejne tytuły europejskie, a następnie w XXI wieku, kiedy to stał się drugim klubem, który zdobył „Sextuple” w sezonie 2019/2020, wygrywając szósty tytuł Ligi Mistrzów wraz z Bundesligą i czterema innymi trofeami w tym sezonie.

Chociaż głównym lokalnym rywalem klubu jest 1860 Monachium, różnica poziomów między obiema drużynami - 1860 Monachium nie zawsze gra w najwyższej klasie rozgrywkowej - oznacza, że derby nie odbywają się co sezon. W ostatnich latach pojawiła się rywalizacja z Borussią Dortmund w meczu nazywanym „Der Klassiker” ze względu na wzrost znaczenia Dortmundu od lat 90.

W przeciwieństwie do innych dużych klubów, Bayern Munich jest w dużej mierze zarządzany przez konsorcjum byłych zawodników, którzy tworzą radę nadzorczą wraz z grupą innych biznesmenów. Działalność piłkarska klubu jest głównie pod kontrolą FC Bayern München AG, która jest w większości własnością samego klubu, podczas gdy inne firmy, takie jak Adidas, Audi i Allianz, posiadają mniejszościowe udziały.

Oficjalny kanał streamingowy klubu to FC Bayern TV PLUS, usługa subskrypcyjna, która oferuje na żądanie transmisje z meczów Bayernu w Bundeslidze i europejskich rozgrywkach. Oprócz transmisji skrótów meczowych, FC Bayern TV PLUS oferuje dodatkowe treści, w tym materiały zza kulis sesji treningowych, wywiady z trenerami i zawodnikami, wiadomości oraz filmy dokumentalne.

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida