REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Arsenal

Arsenal FC

Anglia
Mecze
Oglądaj
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Aktualności
Info

Arsenal FC - Mecze, Wyniki, Wyniki na żywo, Transmisje na żywo

*Please note that we do not provide live streaming of Arsenal FC directly. We publish Arsenal FC TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Arsenal FC matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gdzie oglądać Arsenal FC

Transmisje TV i streaming według rozgrywek

Arsenal FC bierze udział w tych rozgrywkach: Premier League, Puchar Anglii, Puchar Ligi, Liga Mistrzów UEFA, Emirates Cup, Tarcza Wspólnoty FA, Mecz towarzyski i Florida Cup. Poniżej znajduje się lista transmisji w United States.

Premier League
NBC Sports, Telemundo, SiriusXM FC, USA Network
Liga Mistrzów UEFA
CBS Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, DAZN USA, fuboTV

Zawodnicy

Arsenal FC - Kadra

Bramkarze

David Raya
# 1 D. Raya

Hiszpania

31 lata · 176.4 funt · 6 ft 0 in

Kepa Arrizabalaga

Hiszpania

32 lata · 185.2 funt · 6 ft 2 in

Khari Ranson

Anglia

19 lata

Illan Meslier

Francja

26 lata · 163.1 funt · 6 ft 5 in

Obrońcy

Riccardo Calafiori

Włochy

24 lata · 189.6 funt · 6 ft 2 in

William Saliba

Francja

25 lata · 202.8 funt · 6 ft 3 in

Piero Hincapie

Ekwador

24 lata · 169.8 funt · 6 ft 0 in

Myles Lewis-Skelly

Anglia

20 lata · 158.7 funt · 5 ft 10 in

Jurrien Timber
# 12 J. Timber

Holandia

25 lata · 174.2 funt · 5 ft 10 in

Cristhian Mosquera

Hiszpania

22 lata · 172 funt · 6 ft 3 in

Ben White

Anglia

29 lata · 167.6 funt · 6 ft 1 in

Brayden Clarke

Walia

19 lata

Gabriel
# 6 Gabriel

Brazylia

28 lata · 172 funt · 6 ft 2 in

Ezri Konsa
# 15 E. Konsa

Anglia

29 lata · 160.9 funt · 6 ft 0 in

Marli Salmon

Anglia

17 lata

Pomocnicy

Louie Copley
# 30 L. Copley

Anglia

20 lata · 5 ft 8 in

Max Dowman
# 56 M. Dowman

Anglia

16 lata · 6 ft 0 in

Theo Julienne

Anglia

18 lata

Maalik Hashi
# 15 M. Hashi

Anglia

18 lata

Martin Zubimendi

Hiszpania

27 lata · 163.1 funt · 5 ft 11 in

Eberechi Eze
# 10 E. Eze

Anglia

28 lata · 160.9 funt · 5 ft 10 in

Declan Rice
# 41 D. Rice

Anglia

27 lata · 185.2 funt · 6 ft 2 in

Guimaraes Bruno
# 39 G. Bruno

Brazylia

28 lata · 163.1 funt · 5 ft 11 in

Mikel Merino
# 23 M. Merino

Hiszpania

30 lata · 183 funt · 6 ft 2 in

Martin Odegaard

Norwegia

27 lata · 149.9 funt · 5 ft 10 in

Atakujący

Christos Tzolis
# 17 C. Tzolis

Grecja

24 lata · 154.3 funt · 5 ft 10 in

Noni Madueke

Anglia

24 lata · 165.3 funt · 5 ft 11 in

Bukayo Saka
# 7 B. Saka

Anglia

25 lata · 158.7 funt · 5 ft 10 in

Kai Havertz

Niemcy

27 lata · 183 funt · 6 ft 3 in

Viktor Gyokeres

Szwecja

28 lata · 198.4 funt · 6 ft 2 in

Andre Harriman-Annous

Anglia

18 lata · 5 ft 11 in

Zawodnicy

Ifeoluwa Ibrahim

Anglia

18 lata

Ceadach O'Neill

Irlandia Północna

18 lata

Statsy

Arsenal FC Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
D. Raya 7208800000
K. Arrizabalaga
K. Ranson
I. Meslier
Obrońcy
R. Calafiori 6128711200
W. Saliba
P. Hincapie 40303000
M. Lewis-Skelly 4046600010
J. Timber 156431000
C. Mosquera 169220000
B. White 5347700300
B. Clarke
Gabriel 7208801020
E. Konsa 5517701000
M. Salmon
Pomocnicy
L. Copley
M. Dowman 192110000
T. Julienne
M. Hashi
M. Zubimendi 1096330000
E. Eze 2106510000
D. Rice 6748800410
G. Bruno 2396422000
M. Merino 1838530010
M. Odegaard 6518802010
Atakujący
C. Tzolis 365550120
N. Madueke 2485321010
B. Saka 5987703000
K. Havertz 5898712010
V. Gyokeres 1485320100
A. Harriman-Annous
Zawodnicy
I. Ibrahim
C. O'Neill

Transfery

Arsenal FC Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
O. Zinchenko
30 stycznia 2026
30 stycznia 2026NottinghamPowrót z wypożyczenia
G. Bruno
07 sierpnia 2026
07 sierpnia 2026NewcastleTransfer
E. Konsa
20 sierpnia 2026
20 sierpnia 2026Aston VillaTransfer
I. Meslier
08 lipca 2026
08 lipca 2026LeedsWolny zawodnik
J. Kiwior
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026FC PortoPowrót z wypożyczenia
K. Hein
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Werder BremenPowrót z wypożyczenia
C. Tzolis
22 lipca 2026
22 lipca 2026Club Brugge KVTransfer
P. Hincapie
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026Bayer LeverkusenTransfer
L. Copley
30 maja 2026
30 maja 2026CrawleyPowrót z wypożyczenia
J. Dixon
01 lutego 2026
01 lutego 2026StokeTransfer
L. Nygaard
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026BrabrandPowrót z wypożyczenia
Transfer z
C. Norgaard
05 sierpnia 2026
05 sierpnia 2026EvertonTransfer
L. Trossard
12 lipca 2026
12 lipca 2026BesiktasTransfer
J. Gabriel
30 sierpnia 2026
30 sierpnia 2026BarcelonaTransfer
G. Martinelli
01 września 2026
01 września 2026Al HilalTransfer
O. Kamara
31 lipca 2026
31 lipca 2026CrawleyWypożyczenie
J. Nichols
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026KustosijaWolny zawodnik
T. Setford
31 sierpnia 2026
31 sierpnia 2026StevenageWypożyczenie
A. Rojas
16 lipca 2026
16 lipca 2026PenafielWolny zawodnik
Came'ron Ismail
13 września 2026
13 września 2026Peterborough U21-
K. Thompson
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026NewcastleWolny zawodnik
A. Marciniak
16 lipca 2026
16 lipca 2026CracoviaTransfer

Aktualności

Arsenal FC - Wiadomości

Wielka sensacja w Carabao Cup. Czwartoligowy Fleetwood wyeliminował słynny Arsenal

Róbert Krupár · 5 godz. temu

Anglia żyje ogromnym szokiem. Faworyzowany Arsenal nie poradził sobie w meczu 1/8 finału Carabao Cup i odpada po porażce z zespołem Fleetwood zaledwie z czwartego poziomu rozgrywek. Kanonierzy przegrali w rzutach karnych.

Arsenal chce w 2027 roku kupić napastnika i skrzydłowego, ale musi także rozwiązać kwestię Gyokeresa

Dean Jones · 9 godz. temu

Arsenal także w 2027 roku nie zamierza rezygnować z planów wzmocnienia ofensywy. Według informacji angielskiej redakcji Flashscore urzędujący mistrz Premier League rozważa sprowadzenie nowego skrzydłowego oraz środkowego napastnika. Władze londyńskiego klubu analizują możliwości zarówno w styczniu, jak i latem, a jednym z kluczowych tematów pozostaje przyszłość Viktora Gyokeresa.

Arsenal z pełną kontrolą w meczu z Evertonem. Środkowi obrońcy z bramkami

Hubert Nowicki · 3 dni temu

Arsenal zafundował swoim kibicom w pełni spokojne sobotnie popołudnie. Kanonierzy pokonali Everton 2:0 i zrównali się w liczbie punktów z Manchesterem City na czele tabeli Premier League.

Arteta potwierdza ważne osłabienie Arsenalu przed sobotą w Premier League

Reuters · 4 dni temu

Skrzydłowy Arsenalu Bukayo Saka opuści sobotni domowy mecz Premier League z Evertonem i przejdzie dodatkowe badania z powodu urazu uda - poinformował w piątek trener Mikel Arteta.

Strach w Bayernie: Vincent Kompany pilnie przetransportowany do szpitala

Flashscore DE · 4 dni temu

Niepokój wokół Vincenta Kompany’ego: trener Bayernu został w piątek przetransportowany przez pogotowie ratunkowe do monachijskiej kliniki. Śmigłowiec ratunkowy wylądował na boisku treningowym przy Säbener Straße, jednak ostatecznie trener miał zostać odwieziony karetką.

USA gospodarzem pierwszej kobiecej edycji Klubowych MŚ w 2028 roku. Znamy pierwsze drużyny

PAP · 5 dni temu

Stany Zjednoczone będą gospodarzem pierwszej edycji Klubowych Mistrzostw Świata kobiet, które odbędą się w dniach od 5 do 30 stycznia 2028 roku – poinformowała w czwartek FIFA. Jednocześnie podkreśliła doświadczenie tego kraju w organizacji turniejów piłkarskich.

Duży problem dla Bayernu Monachium. Luis Diaz wypada z gry z powodu kontuzji

oprac. Adrian Wa · 5 dni temu

Luis Diaz doznał niewielkiego naderwania mięśnia w tylnej części lewego uda, taką informacją podał Bayern Monachium. Kolumbijczyk przez kilka tygodni nie pojawi się na murawie.

O Arsenal FC

Utworzony  1886
Stadion  Emirates Stadium
Pojemność  60,383
Menedżer  Mikel Arteta

Arsenal Football Club, znany powszechnie jako Arsenal, to profesjonalny klub piłkarski z londyńskiej dzielnicy Islington. Założony w 1886 roku, stał się jednym z najbardziej utytułowanych i najpopularniejszych klubów na świecie. Drużyna nosi przydomek „Kanonierzy”, a jej domowym obiektem jest Emirates Stadium, który mieści 60 704 widzów i w 2006 roku zastąpił Highbury.

W historii Arsenalu nie brakowało wybitnych trenerów. Jednym z pierwszych był Herbert Chapman, angielski taktyk słynący z wprowadzenia ustawienia WM. To pod jego wodzą klub zdobył swoje pierwsze trofea: Puchar Anglii i dwa mistrzostwa First Division. Z kolei Arsene Wenger jest uznawany za jednego z najlepszych trenerów w dziejach Premier League. Z Arsenalem trzykrotnie sięgnął po mistrzostwo Anglii i aż siedmiokrotnie zdobył Puchar Anglii. Pod kierunkiem Francuza Kanonierzy dokonali jednego z najbardziej pamiętnych wyczynów w historii Premier League: w sezonie 2003/04 wywalczyli mistrzostwo bez ani jednej porażki. Tamta drużyna zyskała miano „Niezwyciężonych”.

Arsenal uczestniczy też w jednych z najbardziej zaciętych rywalizacji w angielskim futbolu. Szczególne miejsce zajmują derby północnego Londynu z Tottenhamem. Ich źródłem była przeprowadzka klubu z południowo-wschodniej części stolicy na Highbury, położone na północy miasta, zaledwie około sześciu kilometrów od dawnego stadionu Tottenhamu, White Hart Lane. Wielkie emocje budzą również spotkania z Chelsea i Manchester United. Rywalizacja z tym ostatnim klubem nabrała szczególnego znaczenia pod koniec lat 90. i na początku XXI wieku, gdy zespoły Arsene’a Wengera i prowadzącego Czerwone Diabły sir Alexa Fergusona dominowały w Premier League.

Bogatą historię klubu z północnego Londynu współtworzyli również legendarni piłkarze, którzy na trwałe zapisali się w dziejach futbolu. Czerwono-białe barwy reprezentowali między innymi Thierry Henry, Dennis Bergkamp, Tony Adams i Ian Wright, umacniając renomę Arsenalu jako klubu, który wychowuje i przyciąga zawodników najwyższej klasy.

Klub prowadzi internetowy kanał wideo „Arsenal Player”. Platforma oferuje swoim subskrybentom wyjątkowe materiały, w tym skróty i pełne powtórki wszystkich spotkań pierwszej drużyny, a także relacje audio na żywo.

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida