REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Aberdeen

Aberdeen FC

Szkocja
Mecze
Oglądaj
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info
*Please note that we do not provide live streaming of Aberdeen FC directly. We publish Aberdeen FC TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Aberdeen FC matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gdzie oglądać Aberdeen FC

Transmisje TV i streaming według rozgrywek

Aberdeen FC bierze udział w tych rozgrywkach: Liga Europy UEFA, Scottish Premiership, Puchar Szkocji, Mecz towarzyski, Puchar Ligi Szkockiej i Liga Konferencji Europy UEFA. Poniżej znajduje się lista transmisji w United States.

Zawodnicy

Aberdeen FC - Kadra

Bramkarze

Rodrigo Vitols
# 21 R. Vitols

Łotwa

19 lata

Marius Muller
# 27 M. Muller

Niemcy

33 lata · 202.8 funt · 6 ft 3 in

Daniel Klein
# 30 D. Klein

Niemcy

25 lata · 185.2 funt · 6 ft 3 in

Obrońcy

Nicky Devlin

Szkocja

33 lata · 160.9 funt · 6 ft 0 in

Mitchel Frame

Szkocja

20 lata

Jack Milne
# 22 J. Milne

Szkocja

23 lata · 187.4 funt · 6 ft 3 in

Nesta Guinness-Walker

Anglia

27 lata · 154.3 funt · 5 ft 10 in

Lewis Mayo
# 23 L. Mayo

Szkocja

26 lata · 6 ft 2 in

Daniel Happe
# 26 D. Happe

Anglia

28 lata · 196.2 funt · 6 ft 5 in

Mats Knoester

Holandia

27 lata · 169.8 funt · 6 ft 1 in

Chris Cadden
# 28 C. Cadden

Szkocja

30 lata · 167.6 funt · 6 ft 0 in

Pomocnicy

Connor Ronan
# 25 C. Ronan

Republika Irlandii

28 lata · 156.5 funt · 5 ft 6 in

Ante Palaversa

Chorwacja

26 lata · 169.8 funt · 6 ft 1 in

Afeez Aremu
# 32 A. Aremu

Nigeria

27 lata · 163.1 funt · 5 ft 11 in

Cooper Masson
# 48 C. Masson

Szkocja

17 lata

Alexander Briedl
# 10 A. Briedl

Austria

24 lata · 5 ft 10 in

Gavin Molloy
# 21 G. Molloy

Republika Irlandii

25 lata

Findlay Marshall

Szkocja

20 lata

Bradley Lyons

Irlandia Północna

29 lata · 154.3 funt · 5 ft 9 in

Tony Yogane

Anglia

21 lata · 149.9 funt · 5 ft 10 in

Stuart Armstrong

Szkocja

34 lata · 165.3 funt · 6 ft 0 in

Lewis Smith
# 11 L. Smith

Szkocja

26 lata

Emmanuel Gyamfi
# 77 E. Gyamfi

Niemcy

22 lata

Atakujący

Mitchy Ntelo
# 31 M. Ntelo

Belgia

25 lata · 180.8 funt · 6 ft 1 in

Ayoub Mouloua

Maroko

24 lata

Hicham Mahou
# 14 H. Mahou

Francja

27 lata · 154.3 funt · 5 ft 10 in

Kevin Nisbet
# 15 K. Nisbet

Szkocja

29 lata · 169.8 funt · 5 ft 10 in

Toyosi Olusanya

Anglia

29 lata · 149.9 funt · 5 ft 8 in

Statsy

Aberdeen FC Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
R. Vitols
M. Muller 900101000110
D. Klein
Obrońcy
N. Devlin
M. Frame
J. Milne 3396600020
N. Guinness-Walker 855101001000
L. Mayo 5597701050
D. Happe 382660010
M. Knoester 483651010
C. Cadden 882101000020
Pomocnicy
C. Ronan 5368802210
A. Palaversa
A. Aremu 63310910130
C. Masson
A. Briedl 162541010
G. Molloy 4747521100
F. Marshall
B. Lyons 3154401020
T. Yogane 284642000
S. Armstrong 53310640020
L. Smith
E. Gyamfi
Atakujący
M. Ntelo 153330000
A. Mouloua 32010642020
H. Mahou 362110000
K. Nisbet 809101004320
T. Olusanya 5999810010

Transfery

Aberdeen FC Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
M. Muller
15 lipca 2026
15 lipca 2026WolfsburgTransfer
C. Cadden
30 lipca 2026
30 lipca 2026HibernianTransfer
T. Olusanya
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026Houston DynamoWolny zawodnik
H. Mahou
08 września 2026
08 września 2026LuganoWolny zawodnik
D. Happe
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026Leyton OrientWolny zawodnik
L. Mayo
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026KilmarnockWolny zawodnik
D. Klein
03 września 2026
03 września 2026AugsburgWolny zawodnik
A. Briedl
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026BW LinzWolny zawodnik
N. Guinness-Walker
07 lipca 2026
07 lipca 2026NorthamptonWolny zawodnik
M. Ntelo
07 sierpnia 2026
07 sierpnia 2026YverdonTransfer
T. Yogane
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026Brentford-
L. Smith
12 lipca 2026
12 lipca 2026LivingstonTransfer
A. Mouloua
30 czerwca 2026
30 czerwca 2026FUS RabatWolny zawodnik
Transfer z
D. Mitov
11 sierpnia 2026
11 sierpnia 2026St. PauliTransfer
N. Suman
27 września 2026
27 września 2026Ross CountyWypożyczenie
K. Yengi
30 sierpnia 2026
30 sierpnia 2026Sanfrecce HiroshimaWypożyczenie
N. Milanovic
22 lipca 2026
22 lipca 2026WS Wanderers-
P. Ambrose
16 sierpnia 2026
16 sierpnia 2026XamaxTransfer
D. Lobban
13 sierpnia 2026
13 sierpnia 2026DunfermlineWypożyczenie
K. Bilalovic
03 września 2026
03 września 2026ZilinaWypożyczenie
K. Kjartansson
11 sierpnia 2026
11 sierpnia 2026BrannTransfer
N. McDonnell
24 sierpnia 2026
24 sierpnia 2026LarneWolny zawodnik
A. Morgan-Cummings
21 lipca 2026
21 lipca 2026Elgin CityWypożyczenie

O Aberdeen FC

Utworzony  1903
Stadion  Pittodrie Stadium
Pojemność  22,199
Menedżer  Stephen Robinson

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida