ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
FK Pardubice

FK Pardubice

Tsjechië
Wedstrijden
Spelers
Statistieken
Transfers
Over
*Please note that we do not provide live streaming of FK Pardubice directly. We publish FK Pardubice TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch FK Pardubice matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Spelers

FK Pardubice - Team

Keepers

Jan Stejskal

Tsjechië

29 jaar · 172 lb · 6 ft 2 in

Ales Mandous

Tsjechië

34 jaar · 187.4 lb · 6 ft 2 in

Vladimir Neuman
# 46 V. Neuman

Tsjechië

26 jaar

Jachym Serak

Tsjechië

25 jaar

Luka Kharatishvili

Georgië

23 jaar

Verdedigers

Jan Tredl
# 12 J. Tredl

Tsjechië

22 jaar

Jason Noslin
# 43 J. Noslin

Nederland

26 jaar · 6 ft 2 in

Ryan Mahuta
# 25 R. Mahuta

Finland

24 jaar · 5 ft 11 in

David Krcik
# 37 D. Krcik

Slowakije

27 jaar

Denis Halinsky

Tsjechië

23 jaar

Simon Bammens

België

28 jaar · 6 ft 2 in

Emmanuel Godwin
# 15 E. Godwin

Nigeria

21 jaar · 6 ft 0 in

Mouhamed Traore
# 21 M. Traore

Ivoorkust

23 jaar

Tobias Boledovic

Tsjechië

20 jaar

Middenvelders

Marek Icha
# 6 M. Icha

Tsjechië

24 jaar

Tomas Jelinek

Tsjechië

20 jaar

Jiri Zima
# 11 J. Zima

Tsjechië

18 jaar

Robi Saarma
# 77 R. Saarma

Estland

25 jaar

Samuel Simek
# 30 S. Simek

Tsjechië

24 jaar

Giannis-Fivos Botos
# 90 G. Botos

Griekenland

25 jaar · 152.1 lb · 5 ft 8 in

Tomas Solil
# 24 T. Solil

Tsjechië

26 jaar

Michal Hlavaty

Tsjechië

28 jaar

Jan Reznicek

Tsjechië

33 jaar · 5 ft 10 in

Aanvallers

Daniel Smekal

Tsjechië

24 jaar

Abdullahi Tanko
# 20 A. Tanko

Nigeria

28 jaar

Vaclav Drchal
# 17 V. Drchal

Tsjechië

27 jaar · 6 ft 1 in

Vinicius Kahuan
# 99 V. Kahuan

Brazilië

22 jaar · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Vojtech Patrak
# 10 V. Patrak

Tsjechië

26 jaar

Victor Samuel
# 35 V. Samuel

Nigeria

20 jaar

Spelers

Martin Reil
# 27 M. Reil

Tsjechië

20 jaar

Statistieken

FK Pardubice Player Statistics

NaamA
Keepers
J. Stejskal 180220000
A. Mandous 270330010
V. Neuman
J. Serak 540660020
L. Kharatishvili 90010100000
Verdedigers
J. Tredl 453981030
J. Noslin 1238141401100
R. Mahuta 118215141541
D. Krcik
D. Halinsky
S. Bammens 1374181621020
E. Godwin 573981102
M. Traore
T. Boledovic 183431000
Middenvelders
M. Icha
T. Jelinek 3808531010
J. Zima
R. Saarma 6151284000
S. Simek 1266171611230
G. Botos 74416133100
T. Solil 58310821020
M. Hlavaty 74410100110
J. Reznicek 245440020
Aanvallers
D. Smekal 844151234200
A. Tanko 1438211834420
V. Drchal
V. Kahuan
V. Patrak 1082161516160
V. Samuel 786241010
Spelers
M. Reil

Transfers

FK Pardubice Transfers

NaamDatumVanTransfersom
Inkomende transfers
V. Drchal
30 juni 2026
30 juni 2026BohemiansTransfer
L. Kharatishvili
30 juni 2026
30 juni 2026Dinamo BatumiTransfer
D. Krcik
03 september 2026
03 september 2026PlzenTransfer
V. Neuman
05 augustus 2026
05 augustus 2026KarvinaUitgeleend
M. Icha
30 juni 2026
30 juni 2026LiberecTransfer
D. Halinsky
03 september 2026
03 september 2026Slavia PragueUitgeleend
T. Jelinek
22 juli 2026
22 juli 2026Slavia PragueUitgeleend
A. Ouattara
29 juni 2026
29 juni 2026VlasimTerug van verhuur
V. Kahuan
04 augustus 2026
04 augustus 2026KarvinaUitgeleend
E. Chukwuebuka
29 juni 2026
29 juni 2026ZizkovTerug van verhuur
M. Traore
30 juni 2026
30 juni 2026Dukla PragueTransfer
A. Suleiman
29 juni 2026
29 juni 2026Motorlet PragueTerug van verhuur
Uitgaande transfers
M. Surzyn
20 juli 2026
20 juli 2026ProstejovUitgeleend
F. Vecheta
15 juli 2026
15 juli 2026JablonecUitgeleend
D. Simon
27 september 2026
27 september 2026Hatta-
A. Leipold
22 juli 2026
22 juli 2026VerlUitgeleend
S. Kopasek
16 juli 2026
16 juli 2026Lechia GdanskUitgeleend
B. Slyubyk
03 september 2026
03 september 2026LNZ CherkasyUitgeleend
S. Misek
05 augustus 2026
05 augustus 2026KarvinaUitgeleend
J. Hamza
05 augustus 2026
05 augustus 2026KarvinaUitgeleend
D. Pandula
08 augustus 2026
08 augustus 2026Jablonec B-
S. Machu
07 september 2026
07 september 2026CaslavUitgeleend
A. Simon
30 augustus 2026
30 augustus 2026RijekaTransfervrij
Tomas Urban
22 juli 2026
22 juli 2026Urban TomasTransfervrij

Over FK Pardubice

Stadion  Stadion Ďolíček
Capaciteit  7,500
Trainer  Jan Trousil

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android