ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
Luxemburg

Luxemburg Nationale Voetbalelftal

FIFA Ranking #101
Wedstrijden
Ranking
Kijken
Spelers
Statistieken
Nieuws
Info

FIFA-ranking #101

Luxemburg huidige en historische FIFA-ranking

Hoogste #82 (Jul 2018) Laagste #195 (Aug 2006)
Volledige ranglijst →

Spelers

Luxemburg Nationale Voetbalelftal Team

Keepers

L. Fox
# 23 L. Fox

26 jaar

Tiago Pereira Cardoso

20 jaar

Tim Kips
# 16 T. Kips

25 jaar · 176.4 lb· 6 ft 2 in

Anthony Moris

36 jaar · 165.3 lb· 6 ft 1 in

Verdedigers

Pinto Mica
# 17 P. Mica

33 jaar · 165.3 lb· 6 ft 1 in

Eldin Dzogovic

23 jaar · 169.8 lb· 5 ft 10 in

Laurent Jans
# 18 L. Jans

34 jaar · 158.7 lb· 5 ft 8 in

Marvin Martins

31 jaar · 196.2 lb· 6 ft 1 in

Seid Korac

24 jaar · 196.2 lb· 6 ft 2 in

Vahid Selimovic

29 jaar · 165.3 lb· 6 ft 2 in

Dirk Carlson

28 jaar · 176.4 lb· 6 ft 1 in

Enes Mahmutovic

29 jaar · 183 lb· 6 ft 2 in

Eric Veiga
# 14 E. Veiga

29 jaar · 167.6 lb· 6 ft 0 in

Florian Bohnert

28 jaar · 167.6 lb· 5 ft 11 in

Middenvelders

Diego Duarte
# 20 D. Duarte

20 jaar · 167.6 lb· 5 ft 11 in

Sebastien Thill
# 21 S. Thill

32 jaar · 154.3 lb· 5 ft 10 in

Miguel Goncalves

22 jaar · 154.3 lb· 5 ft 10 in

S. Ikene
# 18 S. Ikene

21 jaar · 154.3 lb· 5 ft 10 in

Christopher Martins

29 jaar · 176.4 lb· 6 ft 2 in

Tomas de Sousa

21 jaar · 176.4 lb· 5 ft 10 in

Timothe Rupil
# 10 T. Rupil

23 jaar · 176.4 lb· 5 ft 10 in

Mathias Olesen
# 19 M. Olesen

25 jaar · 183 lb· 6 ft 1 in

Omar Natami
# 15 O. Natami

27 jaar · 183 lb· 6 ft 1 in

Leandro Barreiro

26 jaar · 147.7 lb· 5 ft 8 in

Aanvallers

Alessio Curci

24 jaar · 147.7 lb· 5 ft 8 in

Aanvallers

J. Videira

21 jaar · 172 lb· 6 ft 1 in

Aanvallers

Aiman Dardari

21 jaar · 172 lb· 5 ft 10 in

Arnold Qevani

19 jaar · 172 lb· 5 ft 10 in

Spelers

Enzo de Pina Duarte dos Santos

17 jaar · 172 lb· 5 ft 10 in

Aanvallers

Vincent Thill
# 11 V. Thill

26 jaar · 152.1 lb· 5 ft 8 in

Danel Sinani
# 10 D. Sinani

29 jaar · 154.3 lb· 6 ft 0 in

Edvin Muratovic

29 jaar · 167.6 lb· 6 ft 0 in

Statistieken

Spelersstatistieken van het nationale voetbalelftal van Luxemburg

NaamA
Keepers
L. Fox
T. Pereira Cardoso
T. Kips
A. Moris 540660010
Verdedigers
P. Mica
E. Dzogovic 18220000
L. Jans 540660020
M. Martins 132211000
S. Korac 426550041
V. Selimovic 34220010
D. Carlson 380550001
E. Mahmutovic 355440010
E. Veiga 45110000
F. Bohnert 351550020
Middenvelders
D. Duarte
S. Thill 24321000
M. Goncalves
S. Ikene
C. Martins 337440010
T. de Sousa 256541010
T. Rupil
M. Olesen 470660000
O. Natami
L. Barreiro 540660020
Aanvallers
A. Curci 42211010
Aanvallers
J. Videira
Aanvallers
A. Dardari 4736601000
A. Qevani
Spelers
E. de Pina Duarte dos Santos
Aanvallers
V. Thill
D. Sinani 450550140
E. Muratovic 148431010

Info

Luxemburg Voetbalbond Info & Statistieken

Stadion
Stade Josy Barthel (8,125 zitplaatsen)
Trainer
Jeff Strasser
Bestuursorgaan
Fédération Luxembourgeoise de Football
Geschiedenis
Opgericht: 1908, Aangesloten: 1910
Uniform
Shirts: Red, Korte broeken: Red, Kousen: Red
Website

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android