ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
Denemarken

Denemarken Nationale Voetbalelftal

FIFA Ranking #21
Wedstrijden
Ranking
Kijken
Spelers
Statistieken
Nieuws
Info

FIFA-ranking #21

Denemarken huidige en historische FIFA-ranking

Hoogste #3 (May 1997) Laagste #51 (Apr 2017)
Volledige ranglijst →

Spelers

Denemarken Nationale Voetbalelftal Team

Keepers

Andreas Jungdal

24 jaar · 180.8 lb· 6 ft 4 in

Filip Jorgensen

24 jaar · 187.4 lb· 6 ft 3 in

Mads Hermansen

26 jaar · 178.6 lb· 6 ft 1 in

Verdedigers

Lucas Hogsberg

20 jaar · 152.1 lb· 5 ft 11 in

Patrick Dorgu
# 17 P. Dorgu

21 jaar · 149.9 lb· 6 ft 0 in

Anton Gaaei
# 18 A. Gaaei

23 jaar · 160.9 lb· 6 ft 0 in

Oliver Provstgaard

23 jaar · 154.3 lb· 6 ft 4 in

Victor Bak
# 15 V. Bak

23 jaar · 149.9 lb· 5 ft 8 in

Alexander Bah
# 18 A. Bah

28 jaar · 167.6 lb· 6 ft 0 in

Victor Nelsson

27 jaar · 172 lb· 6 ft 0 in

Andreas Christensen

30 jaar · 185.2 lb· 6 ft 2 in

Joachim Andersen

30 jaar · 189.6 lb· 6 ft 3 in

Joakim Maehle

29 jaar · 174.2 lb· 6 ft 0 in

Rasmus Kristensen

29 jaar · 154.3 lb· 6 ft 1 in

Middenvelders

Nikolas Nartey
# 15 N. Nartey

26 jaar · 180.8 lb· 6 ft 1 in

Christian Eriksen

34 jaar · 167.6 lb· 5 ft 11 in

Thomas Jorgensen

21 jaar · 154.3 lb· 5 ft 9 in

Pierre-Emile Hojbjerg

31 jaar · 185.2 lb· 6 ft 0 in

Victor Froholdt

20 jaar · 160.9 lb· 6 ft 1 in

Albert Gronbaek

25 jaar · 143.3 lb· 5 ft 9 in

Mathias Jensen

30 jaar · 158.7 lb· 5 ft 10 in

Mads Bidstrup

25 jaar · 165.3 lb· 5 ft 8 in

Mikkel Damsgaard

26 jaar · 145.5 lb· 5 ft 10 in

Morten Hjulmand

27 jaar · 169.8 lb· 6 ft 0 in

Aanvallers

Kasper Dolberg

29 jaar · 176.4 lb· 6 ft 1 in

Rasmus Hojlund

23 jaar · 189.6 lb· 6 ft 3 in

Mohamed Daramy
# 20 M. Daramy

24 jaar · 167.6 lb· 5 ft 10 in

Mathias Kvistgaarden

24 jaar · 149.9 lb· 5 ft 8 in

Jacob Trenskow
J. Trenskow

25 jaar · 141.1 lb· 5 ft 10 in

William Osula
# 11 W. Osula

23 jaar · 178.6 lb· 5 ft 10 in

Kasper Hogh
# 19 K. Hogh

25 jaar · 134.5 lb· 6 ft 1 in

Adam Daghim
# 17 A. Daghim

21 jaar · 176.4 lb· 6 ft 2 in

Andreas Skov Olsen

26 jaar · 165.3 lb· 6 ft 1 in

Gustav Isaksen

25 jaar · 149.9 lb· 5 ft 11 in

Statistieken

Spelersstatistieken van het nationale voetbalelftal van Denemarken

NaamA
Keepers
A. Jungdal
F. Jorgensen
M. Hermansen 120110000
Verdedigers
L. Hogsberg 45110100
P. Dorgu 3105412000
A. Gaaei
O. Provstgaard
V. Bak
A. Bah 120110000
V. Nelsson 60110010
A. Christensen 5406601200
J. Andersen 5256602030
J. Maehle 389440010
R. Kristensen 331440021
Middenvelders
N. Nartey
C. Eriksen 183431000
T. Jorgensen
P. Hojbjerg 570660220
V. Froholdt 4157521210
A. Gronbaek 30211000
M. Jensen 5110000
M. Bidstrup
M. Damsgaard 6017703200
M. Hjulmand 549761000
Aanvallers
K. Dolberg 61110000
R. Hojlund 3936515100
M. Daramy
M. Kvistgaarden
J. Trenskow
W. Osula
K. Hogh 151101000
A. Daghim
A. Skov Olsen 64110000
G. Isaksen 4035501000

Info

Denemarken Voetbalbond Info & Statistieken

Stadion
Parken (42,358 zitplaatsen)
Trainer
Brian Riemer
Bestuursorgaan
Dansk Boldspil-Union
Geschiedenis
Opgericht: 1889, Aangesloten: 1904
Uniform
Shirts: Red, Korte broeken: White, Kousen: Red
Website

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android