ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
Albanië

Albanië Nationale Voetbalelftal

FIFA Ranking #66
Wedstrijden
Ranking
Kijken
Spelers
Statistieken
Nieuws
Info

FIFA-ranking #66

Albanië huidige en historische FIFA-ranking

Hoogste #22 (Aug 2015) Laagste #124 (Aug 1997)
Volledige ranglijst →

Waar te kijken Albanië Nationale Voetbalelftal

Tv- en streamingdekking per competitie

Albanië komt uit in Wereldbeker Kwalificatie en UEFA Nations League. De tv-uitzendingen in Verenigde Staten staan hieronder.

Wereldbeker Kwalificatie
TelevisaUnivision, Turner, Fanatiz, CONMEBOL TV
UEFA Nations League
Fox Sports, FuboTV, TelevisaUnivision

Spelers

Albanië Nationale Voetbalelftal Team

Keepers

Alain Taho
# 12 A. Taho

19 jaar

Simon Simoni

22 jaar · 178.6 lb· 6 ft 4 in

Alen Sherri
# 12 A. Sherri

28 jaar · 202.8 lb· 6 ft 5 in

Etrit Berisha

37 jaar · 202.8 lb· 6 ft 4 in

Pano Qirko

27 jaar · 202.8 lb· 6 ft 4 in

Mario Dajsinani

27 jaar · 202.8 lb· 6 ft 2 in

Verdedigers

Klisman Cake
# 2 K. Cake

27 jaar · 202.8 lb· 6 ft 2 in

Samuele Sina
# 2 S. Sina

19 jaar · 202.8 lb· 6 ft 2 in

Bujar Pllana
# 15 B. Pllana

24 jaar · 160.9 lb· 6 ft 2 in

Stavro Pilo
# 22 S. Pilo

25 jaar · 160.9 lb· 6 ft 2 in

Mario Mitaj

23 jaar · 158.7 lb· 5 ft 10 in

Andi Hadroj
# 16 A. Hadroj

27 jaar · 158.7 lb· 5 ft 10 in

Ardian Ismajli

30 jaar · 167.6 lb· 6 ft 0 in

Elseid Hysaj

32 jaar · 154.3 lb· 5 ft 11 in

Berat Djimsiti

33 jaar · 183 lb· 6 ft 2 in

Arlind Ajeti

33 jaar · 169.8 lb· 6 ft 0 in

Naser Aliji
# 13 N. Aliji

32 jaar · 160.9 lb· 5 ft 9 in

Marash Kumbulla

26 jaar · 172 lb· 6 ft 3 in

Middenvelders

Adrion Pajaziti

23 jaar · 172 lb· 5 ft 10 in

Feta Fetai

21 jaar · 172 lb· 5 ft 7 in

Luis Hasa
# 5 L. Hasa

22 jaar · 132.3 lb· 5 ft 7 in

Klevi Qefalija

22 jaar · 132.3 lb· 5 ft 7 in

Kristjan Asllani

24 jaar · 152.1 lb· 5 ft 10 in

Qazim Laci
# 14 Q. Laci

30 jaar · 147.7 lb· 5 ft 8 in

Juljan Shehu
# 16 J. Shehu

28 jaar · 167.6 lb· 6 ft 0 in

Ernest Muci
# 10 E. Muci

25 jaar · 165.3 lb· 5 ft 10 in

Ylber Ramadani

30 jaar · 176.4 lb· 6 ft 0 in

Nedim Bajrami

27 jaar · 149.9 lb· 5 ft 10 in

Aanvallers

Myrto Uzuni
# 11 M. Uzuni

31 jaar · 158.7 lb· 5 ft 10 in

Taulant Seferi
# 17 T. Seferi

29 jaar · 165.3 lb· 6 ft 0 in

Armando Broja
# 22 A. Broja

25 jaar · 183 lb· 6 ft 3 in

Anis Mehmeti

25 jaar · 138.9 lb· 5 ft 10 in

Cristian Shpendi

23 jaar · 158.7 lb· 5 ft 11 in

Rey Manaj

29 jaar · 167.6 lb· 5 ft 11 in

Mirlind Daku
# 19 M. Daku

28 jaar · 185.2 lb· 6 ft 3 in

Arber Hoxha
# 21 A. Hoxha

28 jaar · 169.8 lb· 6 ft 0 in

Statistieken

Spelersstatistieken van het nationale voetbalelftal van Albanië

NaamA
Keepers
A. Taho
S. Simoni
A. Sherri
E. Berisha
P. Qirko
M. Dajsinani
Verdedigers
K. Cake
S. Sina
B. Pllana
S. Pilo
M. Mitaj 360440010
A. Hadroj
A. Ismajli 90110000
E. Hysaj 386550000
B. Djimsiti 607770020
A. Ajeti 540660110
N. Aliji 270330000
M. Kumbulla 24202000
Middenvelders
A. Pajaziti 50413000
F. Fetai
L. Hasa
K. Qefalija
K. Asllani 6307702100
Q. Laci 548770000
J. Shehu 445550010
E. Muci
Y. Ramadani 192321010
N. Bajrami 274651010
Aanvallers
M. Uzuni 3296421100
T. Seferi
A. Broja 404761100
A. Mehmeti
C. Shpendi
R. Manaj 3915503010
M. Daku 50312000
A. Hoxha 395761100

Info

Albanië Voetbalbond Info & Statistieken

Stadion
Stadiumi Kombëtar Qemal Stafa (19,700 zitplaatsen)
Trainer
Rolando Maran
Bestuursorgaan
The Football Association of Albania
Geschiedenis
Opgericht: 1930, Aangesloten: 1932
Uniform
Shirts: Red, Korte broeken: Black, Kousen: Red
Website

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android