REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Brazil U23

Brezilya U-23

Brezilya
İzle
Oyuncular
İstatistikler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Nereden izlenir Brezilya U-23

Turnuvaya göre TV ve yayın platformu kapsamı

Brezilya U-23 şu organizasyonlarda mücadele ediyor: Hazırlık ve Campeonato Paulista Serie B. United States yayın bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Hazırlık
Fox Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, Turner, fuboTV, Futbol de Primera Radio, England App

Oyuncular

Brezilya U-23 - Kadro

Kaleciler

Pereira Kaique
# 22 P. Kaique

Brezilya

22 yıl · 189.6 lb · 6 ft 2 in

Donelli Matheus

Brezilya

22 yıl · 187.4 lb · 6 ft 2 in

Mycael
# 1 Mycael

Brezilya

21 yıl · 172 lb · 6 ft 1 in

Defans

Khellven

Brezilya

24 yıl · 154.3 lb · 5 ft 9 in

Patrick Luan
# 13 P. Luan

Brezilya

23 yıl · 178.6 lb · 6 ft 2 in

Fasson Lucas
# 14 F. Lucas

Brezilya

23 yıl · 172 lb · 6 ft 1 in

Michel
# 3 Michel

Brezilya

21 yıl · 183 lb · 6 ft 2 in

Kaiki
# 6 Kaiki

Brezilya

22 yıl · 160.9 lb · 5 ft 8 in

Chaves Arthur

Brezilya

24 yıl · 176.4 lb · 6 ft 2 in

Orta Saha

Marlon Gomes

Brezilya

21 yıl · 154.3 lb · 5 ft 11 in

Alexsander

Brezilya

21 yıl · 147.7 lb · 5 ft 10 in

Ronald
# 17 Ronald

Brezilya

22 yıl · 172 lb · 6 ft 1 in

Guilherme Biro

Brezilya

21 yıl · 154.3 lb · 5 ft 7 in

Santos Andrey

Brezilya

21 yıl · 165.3 lb · 5 ft 10 in

Rikelme
# 16 Rikelme

Brezilya

21 yıl · 176.4 lb · 6 ft 0 in

Pirani Gabriel

Brezilya

23 yıl · 156.5 lb · 5 ft 6 in

Bruno Gomes

Brezilya

24 yıl · 167.6 lb · 5 ft 8 in

Mauricio
# 20 Mauricio

Paraguay

23 yıl · 169.8 lb · 5 ft 8 in

Forvetler

Marquinhos

Brezilya

22 yıl · 187.4 lb · 5 ft 8 in

Kennedy John
# 19 K. John

Brezilya

22 yıl · 156.5 lb · 5 ft 8 in

Giovane
# 21 Giovane

Brezilya

21 yıl · 185.2 lb · 6 ft 0 in

Pec Gabriel

Brezilya

24 yıl · 145.5 lb · 5 ft 8 in

Endrick
# 9 Endrick

Brezilya

18 yıl · 145.5 lb · 5 ft 8 in

İstatistikler

Brezilya U-23 Player Statistics

İsimA
Kaleciler
P. Kaique 00000700000
D. Matheus 901100600000
Mycael 5406600100000
Defans
Khellven 4477522200100
P. Luan 1412111600000
F. Lucas 4505500200100
Michel 1072201000000
Kaiki 1662201000100
C. Arthur 5406600000300
Orta Saha
Marlon Gomes 3144310110000
Alexsander 4907521210100
Ronald 1205140600000
Guilherme Biro 1364222510100
S. Andrey 5366602100100
Rikelme 3336423300200
P. Gabriel 3727434310100
Bruno Gomes 2685321400100
Mauricio 3356515210000
Forvetler
Marquinhos 1726242500200
K. John 4516513211100
Giovane 904131600100
P. Gabriel 3217251502100
Endrick 5117614122200

Brezilya U-23 Hakkında

Kuruluş  1914
Stadyum  MorumBIS
Kapasite  66,795
Antrenör  Ramón Menezes

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması