REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Al Masry

Al Masry Club

Egipt
Mecze
Oglądaj
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info
*Please note that we do not provide live streaming of Al Masry Club directly. We publish Al Masry Club TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Al Masry Club matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gdzie oglądać Al Masry Club

Transmisje TV i streaming według rozgrywek

Al Masry Club bierze udział w tych rozgrywkach: Puchar Konfederacji CAF, Mecz towarzyski, Liga Egiptu i Puchar Egiptu. Poniżej znajduje się lista transmisji w United States.

Zawodnicy

Al Masry Club - Kadra

Bramkarze

Essam Tharwat

Egipt

37 lata

Mahmoud Hamdy
# 16 M. Hamdy

Egipt

32 lata

Mohamed Seha
# 26 M. Seha

Egipt

25 lata · 6 ft 4 in

Obrońcy

Abdel Wahab Nader

Egipt

21 lata

Karim El Eraki

Egipt

28 lata · 5 ft 8 in

Mostafa El Aash

Egipt

26 lata

Baher El Mohamady

Egipt

29 lata

Khaled Sobhi

Egipt

31 lata

Amr El Saadawy

Egipt

29 lata

Mohamed Shokry

Egipt

27 lata · 5 ft 6 in

Mohamed Hashem
# 29 M. Hashem

Jemen

30 lata

Pomocnicy

Mahmoud Hamada
# 14 M. Hamada

Egipt

32 lata · 5 ft 9 in

Mostafa Aboul Kheir

Egipt

22 lata

Mohamed Makhlouf

Egipt

28 lata

Kheir Toual
# 20 K. Toual

Algeria

25 lata

Ameed Sawafta

Palestyna

26 lata

Yassin El Mallah

Egipt

22 lata

Hussein Faisal
# 32 H. Faisal

Egipt

27 lata

Abderrahim Deghmoum

Algeria

27 lata

Youssef El Gohary

Egipt

28 lata

Hassan Ali
# 8 H. Ali

Egipt

28 lata

Atakujący

Ahmed El Armouty

Egipt

27 lata

Karim Bambo
# 10 K. Bambo

Egipt

33 lata · 5 ft 8 in

Ali Sulieman

Erytrea

26 lata

Mounder Temine
# 25 M. Temine

Algeria

25 lata

Mohamed El Shami

Egipt

30 lata

Abdellah Ziani
# 27 A. Ziani

Maroko

23 lata

Salah Mohsen

Egipt

28 lata · 6 ft 0 in

Statsy

Al Masry Club Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
E. Tharwat
M. Hamdy
M. Seha 180220000
Obrońcy
A. Wahab Nader
K. El Eraki 450550010
M. El Aash
B. El Mohamady 450550010
K. Sobhi 180220000
A. El Saadawy 161321000
M. Shokry 289431000
M. Hashem 57110000
Pomocnicy
M. Hamada 284550000
Mostafa Aboul Kheir
M. Makhlouf 358440010
K. Toual
A. Sawafta
Y. El Mallah 80211000
H. Faisal 191330000
A. Deghmoum 330532010
Y. El Gohary 45110010
H. Ali 134220020
Atakujący
A. El Armouty 151321000
K. Bambo 57312000
A. Sulieman 184431000
M. Temine 45110000
M. El Shami 189532000
A. Ziani 224431000
S. Mohsen 4045503000

Transfery

Al Masry Club Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
M. Zeidan
29 stycznia 2026
29 stycznia 2026Malmo FFWolny zawodnik
M. Shokry
29 lipca 2026
29 lipca 2026Al AhlyTransfer
M. Seha
01 sierpnia 2026
01 sierpnia 2026Al AhlyWypożyczenie
Y. El Mallah
27 lipca 2026
27 lipca 2026PharcoTransfer
A. Sulieman
14 sierpnia 2026
14 sierpnia 2026Kahrabaa IsmailiaTransfer
A. Sawafta
10 stycznia 2026
10 stycznia 2026Al SaltTransfer
K. Toual
29 lipca 2026
29 lipca 2026ES SetifTransfer
A. Ziani
26 lipca 2026
26 lipca 2026Difaa El JadidiTransfer
Transfer z
M. Gaber
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Arab ContractorsWolny zawodnik
K. Eduwo
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Etoile Sahel-
Z. Farag
30 lipca 2026
30 lipca 2026Abu Qir SemadTransfer
B. Mugisha
31 lipca 2026
31 lipca 2026Al HazemTransfer
O. El Saaiy
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Al AhlyPowrót z wypożyczenia
A. Ali
03 sierpnia 2026
03 sierpnia 2026Al QanahWypożyczenie
A. Mansour
06 września 2026
06 września 2026DarnesWolny zawodnik

O Al Masry Club

Utworzony  1920
Stadion  Ismaïlia Stadium
Pojemność  18,525
Menedżer  Ahmed Samy

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida