REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Fluminense

Fluminense FC

Brezilya
Maçlar
İzle
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında

Fluminense FC Fikstür, Sonuçlar, Canlı Skorlar, Canlı Yayınlar

*Please note that we do not provide live streaming of Fluminense FC directly. We publish Fluminense FC TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Fluminense FC matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Nereden izlenir Fluminense FC

Turnuvaya göre TV ve yayın platformu kapsamı

Fluminense FC şu organizasyonlarda mücadele ediyor: Copa Sudamericana, Libertadores Kupası, Brasileirão, Campeonato Carioca 1, Copa do Brasil, Hazırlık Maçı ve FIFA Kulüpler Dünya Kupası. United States yayın bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Copa Sudamericana
beIN Sports, TelevisaUnivision, Fanatiz, fuboTV
Libertadores Kupası
beIN Sports, TelevisaUnivision, Fanatiz, fuboTV
Brasileirão
Globosat, Fanatiz, TV Globo Internacional, YouTube

Oyuncular

Fluminense FC - Kadro

Kaleciler

Fabio
# 1 Fabio

Brezilya

46 yıl

Pitaluga Marcelo

Brezilya

23 yıl · 169.8 lb · 6 ft 3 in

Eudes Vitor
# 98 E. Vitor

Brezilya

27 yıl · 187.4 lb · 6 ft 5 in

Defans

Camilo Millan Diaz Julian

Kolombiya

28 yıl · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Jemmes
# 44 Jemmes

Brezilya

26 yıl

Fidelis Julio
# 46 F. Julio

Brezilya

19 yıl

Ignacio
# 4 Ignacio

Brezilya

29 yıl · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Guga
# 23 Guga

Brezilya

28 yıl · 154.3 lb · 5 ft 8 in

Juan Freytes

Arjantin

26 yıl · 178.6 lb · 6 ft 1 in

Silva Thiago

Brezilya

42 yıl · 174.2 lb · 6 ft 0 in

Rabello Igor
# 21 R. Igor

Brezilya

31 yıl · 198.4 lb · 6 ft 2 in

Arana Guilherme

Brezilya

29 yıl · 156.5 lb · 5 ft 9 in

Rene
# 6 Rene

Brezilya

34 yıl · 167.6 lb · 5 ft 8 in

Xavier Samuel

Brezilya

36 yıl · 147.7 lb · 5 ft 5 in

Orta Saha

Luciano Acosta
# 32 L. Acosta

Arjantin

32 yıl · 134.5 lb · 5 ft 3 in

Felipe Riquelme

Brezilya

19 yıl

Nonato
# 16 Nonato

Brezilya

28 yıl · 160.9 lb · 5 ft 8 in

Otavio
# 94 Otavio

Brezilya

32 yıl · 160.9 lb · 5 ft 9 in

Jefferson Savarino

Venezuela

29 yıl · 147.7 lb · 5 ft 6 in

Alisson
# 25 Alisson

Brezilya

33 yıl · 158.7 lb · 5 ft 7 in

Ganso PH
# 10 G. PH

Brezilya

37 yıl · 174.2 lb · 6 ft 0 in

Hercules
# 35 Hercules

Brezilya

25 yıl · 5 ft 10 in

Martinelli

Brezilya

25 yıl · 165.3 lb · 5 ft 9 in

Forvetler

Agustin Canobbio

Uruguay

28 yıl · 165.3 lb · 5 ft 8 in

Samuel Keven
# 39 S. Keven

Brezilya

19 yıl

Nata Wesley
# 34 N. Wesley

Brezilya

18 yıl

Kennedy John
# 9 K. John

Brezilya

24 yıl · 156.5 lb · 5 ft 8 in

Kevin Serna
# 90 K. Serna

Kolombiya

28 yıl · 160.9 lb · 5 ft 11 in

Rodrigo Castillo

Arjantin

27 yıl

Yeferson Soteldo

Venezuela

29 yıl · 143.3 lb · 5 ft 2 in

Hulk
# 7 Hulk

Brezilya

40 yıl · 209.4 lb · 5 ft 10 in

German Cano
# 14 G. Cano

Arjantin

38 yıl · 178.6 lb · 5 ft 9 in

Oyuncular

Vagno
# 36 Vagno

Brezilya

19 yıl

İstatistikler

Fluminense FC Player Statistics

İsimA
Kaleciler
Fabio 90010100000
P. Marcelo
E. Vitor
Defans
C. Millan Diaz Julian 278440010
Jemmes 180220000
F. Julio
Ignacio 437550000
Guga 725981120
J. Freytes 540660010
S. Thiago 360440000
R. Igor
A. Guilherme 4638711000
Rene 449550000
X. Samuel 175321000
Orta Saha
L. Acosta 4338621020
F. Riquelme
Nonato 3625411030
Otavio 1110000
J. Savarino 5498711110
Alisson 43220000
G. PH 372761120
Hercules 67210821120
Martinelli 560770100
Forvetler
A. Canobbio 6669902021
S. Keven
N. Wesley
K. John 2826512010
K. Serna 2869631000
R. Castillo 307752010
Y. Soteldo 330862010
Hulk 3104401210
G. Cano 42413000
Oyuncular
Vagno

Transferler

Fluminense FC Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
S. Thiago
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026FC PortoBonservisi elinde
Hulk
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026Atletico-MGBonservisi elinde
Alisson
05 Mart 2026
05 Mart 2026Sao PauloKiralık gönderildi
C. Millan Diaz Julian
02 Mart 2026
02 Mart 2026NacionalTransfer
R. Castillo
02 Mart 2026
02 Mart 2026LanusTransfer
Freitas
12 Temmuz 2026
12 Temmuz 2026RemoKiradan dönüş
Thiago
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026KrasavaKiradan dönüş
J. Leo
01 Eylül 2026
01 Eylül 2026NauticoKiradan dönüş
Giden transferler
T. David
10 Eylül 2026
10 Eylül 2026Atletico GOKiralık gönderildi
F. Bernal
04 Temmuz 2026
04 Temmuz 2026BetisTransfer
Agner
11 Temmuz 2026
11 Temmuz 2026Al SharjahBonservisi elinde
J. Loiola
07 Mayıs 2026
07 Mayıs 2026New York CityKiralık gönderildi
S. Davi
22 Temmuz 2026
22 Temmuz 2026AFSTransfer
Kelwin
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026SJKBonservisi elinde
Henrique Arthur
08 Temmuz 2026
08 Temmuz 2026ZalaegerszegiKiralık gönderildi
S. Miguel
31 Mart 2026
31 Mart 2026Inter de LimeiraKiralık gönderildi

Fluminense FC Hakkında

Kuruluş  1902
Stadyum  Estadio Jornalista Mário Filho (Maracanã)
Kapasite  78,838
Antrenör  Marcao

Fluminense Futbol Kulübü, Brezilya'nın Rio de Janeiro şehrinden bir takımdır. Kulüp, 1902 yılında kurulmuş olup Rio de Janeiro'nun en eski takımıdır. Taraftarları tarafından Flu, Fluzao veya Tricolor olarak bilinir, formalarının üç farklı renk taşımasından dolayı bu isimler kullanılır. Takım, iç saha maçlarını 78,838 kişi kapasitesi olan Maracaná Stadyumu'nda oynamaktadır.

Fluminense, birçok unvan kazanarak yerel anlamda başarı sağlamıştır. Fluzao'nun kazandığı turnuvalar arasında Brezilya Serie A, Brezilya Kupası, Serie C, birçok Campeonato Carioca zaferi ve daha birçok ödül bulunmaktadır. Takım, uluslararası müsabakalarda da başarı elde etmiş ve Brezilya ekipleri arasında Libertadores Kupası'nı kazananlardan biri olmuştur.

Tricolor'un en büyük rakiplerinden biri, Brezilya'nın en popüler takımları arasında yer alan Flamengo'dur. Rekabetleri, 1911 yılında Flu oyuncularının bazıları Flamengo'ya transfer olduğunda başlamış ve her iki kulüp arasındaki ilk karşılaşma gerçekleşmiştir. Fluminense'nin diğer büyük rakiplerinden bazıları Vasco da Gama ile oynanan Classico dos Gigantes, Botafogo’ya karşı oynanan Dede Derby ve eyaletler arası karşılaşmalarda Corinthians'tır.

Bu Brezilya kulübü büyük bir şirket tarafından sahiplenilmemiştir, üyeler (kredi kartı üyeleri) kulübün kaderini belirler. Her üç yılda bir yeni başkanı seçmek için seçimler yapılır, ancak görevdeki başkanlar bir kez daha aday olabilir. Kulübün web sitesi, takımın tüm kategorileri için güncellemeler sunar, oyun özetleri ve haberler eklenerek taraftarların favori kulüplerinin etkinliklerinden haberdar olmaları sağlanır.

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması