ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:

Saraburi FC

Thailand
Spelers
Statistieken
Transfers
Over
Geen gegevens gevonden.

Spelers

Saraburi FC - Team

Keepers

Suphachai Singh-kaew

Thailand

Kittirat Kusumapan

Thailand

Pisan Dorkmaikaew

Thailand

31 jaar · 176.4 lb · 6 ft 1 in

Wichitchai Raksa
# 18 W. Raksa

Thailand

Verdedigers

Y. Srilakon

Thailand

30 jaar · 141.1 lb · 5 ft 8 in

Ekkapob Sanitwong

Thailand

5 ft 10 in

Siriwat Chotiwecharak

Thailand

Samart Panya
# 20 S. Panya

Thailand

Min-Joo Dai

Zuid-Korea

28 jaar

Yutthana Jongnork

Thailand

Damian Bellon
# 40 D. Bellon

Zwitserland

26 jaar · 156.5 lb · 5 ft 7 in

Thasana Chamsa-ad

Thailand

33 jaar · 163.1 lb · 6 ft 0 in

Komkrit Camsokchuerk

Thailand

26 jaar · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Suradej Thongchai

Thailand

28 jaar · 134.5 lb · 5 ft 4 in

Nawaphol Tantraseni

Thailand

26 jaar · 5 ft 11 in

Middenvelders

T. Deehamhae

Thailand

154.3 lb · 5 ft 6 in

Suriyakarn Chimjeen

Thailand

154.3 lb · 5 ft 10 in

Piyachart  Srimarueang

Thailand

Panuwat Yimsa-ngar

Thailand

34 jaar · 143.3 lb · 5 ft 8 in

Yuthichai Liamkhai

Thailand

28 jaar · 176.4 lb · 6 ft 1 in

Wasin Thongsong

Thailand

Aanvallers

Tanongsak Promdard

Thailand

30 jaar · 185.2 lb · 6 ft 0 in

B. Doumbia

Ivoorkust

23 jaar · 165.3 lb · 5 ft 11 in

S. Urikhob

Namibië

24 jaar · 5 ft 8 in

B. Diouf
# 27 B. Diouf

Ivoorkust

31 jaar · 154.3 lb · 5 ft 8 in

Statistieken

Saraburi FC Player Statistics

NaamA
Keepers
S. Singh-kaew 00000400000
K. Kusumapan 27033001600000
P. Dorkmaikaew 2517282800000801
W. Raksa 27033002200000
Verdedigers
Y. Srilakon 1437171702400000
E. Sanitwong 2510102300000
S. Chotiwecharak 1521181804900500
S. Panya 10731512321300101
Dai Min-Joo 16712618841420600
Y. Jongnork 10291712552010200
D. Bellon 79111834320100
T. Chamsa-ad 1887232123900300
K. Camsokchuerk 41084401100000
S. Thongchai 1325161609030300
N. Tantraseni 10481312111300400
Middenvelders
T. Deehamhae 71512843500100
S. Chimjeen 86822913102230100
P. Srimarueang 2050272348610700
P. Yimsa-ngar 1559201919300200
Y. Liamkhai 9941712551110401
W. Thongsong 9241510561810100
Aanvallers
T. Promdard 714137622240100
B. Doumbia 1403201553930200
S. Urikhob 5847610130100
B. Diouf 2215282533560900

Transfers

Saraburi FC Transfers

NaamDatumVanTransfersom
Uitgaande transfers
Uitgaande transfers
T. Asurin
01 januari 16
01 januari 16Suphanburi-
P. Seaisakul
01 januari 16
01 januari 16Ratchaburi-

Over Saraburi FC

Opgericht  2009
Stadion  M-150 Saraburi Stadium
Capaciteit  7,000
Trainer  P. Borwonwatanadilok

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android