ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
Criciúma

Criciuma EC

Brazilië
Wedstrijden
Kijken
Spelers
Statistieken
Transfers
Over
*Please note that we do not provide live streaming of Criciuma EC directly. We publish Criciuma EC TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Criciuma EC matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Waar te kijken Criciuma EC

Tv- en streamingdekking per competitie

Criciuma EC komt uit in Serie B, Campeonato Catarinense 1, Copa do Brasil en Vriendschappelijke wedstrijd (clubniveau). De tv-uitzendingen in United States staan hieronder.

Spelers

Criciuma EC - Team

Keepers

Soratto Lucas
# 93 S. Lucas

Brazilië

19 jaar

Santos Pedro
# 70 S. Pedro

Brazilië

21 jaar · 6 ft 4 in

Moroso Kaua
# 73 M. Kaua

Brazilië

22 jaar · 165.3 lb · 5 ft 10 in

Airton
# 32 Airton

Brazilië

32 jaar · 183 lb · 6 ft 2 in

Alisson
# 1 Alisson

Brazilië

31 jaar · 191.8 lb · 6 ft 2 in

Verdedigers

Castan Luciano

Brazilië

37 jaar · 176.4 lb · 6 ft 1 in

Carvalho Ruan
# 43 C. Ruan

Brazilië

20 jaar

Alves Hiago
# 31 A. Hiago

Brazilië

21 jaar

Romulus
# 47 Romulus

Brazilië

22 jaar · 174.2 lb · 6 ft 0 in

Lepo Willean

Brazilië

29 jaar · 165.3 lb · 5 ft 11 in

Marcinho

Brazilië

30 jaar · 167.6 lb · 5 ft 9 in

Rodrigo
# 3 Rodrigo

Brazilië

39 jaar · 180.8 lb · 6 ft 1 in

Hermes Marcelo

Brazilië

31 jaar · 149.9 lb · 5 ft 9 in

Alves Bruno
# 34 A. Bruno

Brazilië

35 jaar · 178.6 lb · 6 ft 0 in

Martins Cesar
# 37 M. Cesar

Brazilië

33 jaar · 169.8 lb · 6 ft 2 in

Middenvelders

Lobo Gui
# 8 L. Gui

Brazilië

27 jaar · 149.9 lb · 5 ft 7 in

Lucas Bugs
# 17 L. Bugs

Brazilië

20 jaar

Thiaguinho

Brazilië

20 jaar

Romulo Otero
# 91 R. Otero

Venezuela

33 jaar · 154.3 lb · 5 ft 5 in

Mateus Fellipe

Brazilië

35 jaar · 156.5 lb · 5 ft 10 in

Robert Jhonata

Brazilië

27 jaar · 160.9 lb · 5 ft 10 in

Lopes Ronald
# 14 L. Ronald

Brazilië

29 jaar · 163.1 lb · 5 ft 7 in

Eduardo
# 5 Eduardo

Brazilië

29 jaar · 158.7 lb · 5 ft 10 in

Irmer Jean
# 41 I. Jean

Brazilië

32 jaar · 178.6 lb · 6 ft 0 in

Aanvallers

Carlos Joao
# 21 C. Joao

Brazilië

25 jaar

Goncalves Diego
# 77 G. Diego

Brazilië

32 jaar · 174.2 lb · 5 ft 11 in

Tanque Yuri
# 33 T. Yuri

Brazilië

28 jaar · 194 lb · 6 ft 0 in

Waguininho

Brazilië

36 jaar · 5 ft 10 in

Romarinho
# 11 Romarinho

Brazilië

32 jaar · 145.5 lb · 5 ft 6 in

Nicolas
# 9 Nicolas

Brazilië

37 jaar · 163.1 lb · 6 ft 0 in

Caue
# 88 Caue

Brazilië

23 jaar

Statistieken

Criciuma EC Player Statistics

NaamA
Keepers
S. Lucas
S. Pedro 630770000
M. Kaua
Airton 1800202000010
Alisson 90110000
Verdedigers
C. Luciano 1972222201070
C. Ruan 303550110
A. Hiago 250936010
Romulus
L. Willean 1746242222231
Marcinho 6121394010
Rodrigo 1837212100130
H. Marcelo 2499282802130
A. Bruno 834141311060
M. Cesar 2048242403130
Middenvelders
L. Gui 1726252500270
L. Bugs
Thiaguinho 3001394010
R. Otero 1540252233330
M. Fellipe 1915252414030
R. Jhonata 696181081030
L. Ronald 806141130120
Eduardo 112318162060
I. Jean 4081367030
Aanvallers
C. Joao 138835010
G. Diego 890211562030
T. Yuri 216844010
Waguininho 1786262513240
Romarinho 46016970120
Nicolas 69616972020
Caue

Transfers

Criciuma EC Transfers

NaamDatumVanTransfersom
Inkomende transfers
A. Bruno
28 februari 2026
28 februari 2026CuiabaTransfervrij
Airton
01 maart 2026
01 maart 2026Vila Nova FCTransfervrij
L. Ronald
30 juni 2026
30 juni 2026VitoriaUitgeleend
Romulus
02 september 2026
02 september 2026Atletico-MGUitgeleend
V. Kaik
10 september 2026
10 september 2026AnapolisTerug van verhuur
Uitgaande transfers
Georgemy
01 maart 2026
01 maart 2026MirassolTransfervrij
Sandry
09 september 2026
09 september 2026SantosTerug van verhuur
M. Leo
29 juni 2026
29 juni 2026CorinthiansTerug van verhuur
S. Nufour
17 augustus 2026
17 augustus 2026Nufour StevenTransfervrij
R. Heitor
21 juli 2026
21 juli 2026Inter de LimeiraUitgeleend
Bidu
24 augustus 2026
24 augustus 2026Sporting CPTransfer
Luizao
01 maart 2026
01 maart 2026Sao BernardoTransfervrij

Over Criciuma EC

Opgericht  1947
Stadion  Estádio Heriberto Hülse
Capaciteit  28,749
Trainer  Louzer Umberto

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android