ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
Tambov

FK Tambov

Rusland
Spelers
Statistieken
Transfers
Over
Geen gegevens gevonden.

Spelers

FK Tambov - Team

Keepers

R. Syamuk
# 30 R. Syamuk

Wit-Rusland

32 jaar · 6 ft 2 in

Vitalii Sychev
# 35 V. Sychev

Rusland

21 jaar · 211.6 lb · 6 ft 6 in

Verdedigers

F. Vasiev
# 26 F. Vasiev

Tadzjikistan

31 jaar · 147.7 lb · 5 ft 11 in

Grigori Gvardeev

Rusland

18 jaar · 132.3 lb · 5 ft 11 in

M. Nusuev

Engeland

23 jaar · 185.2 lb · 6 ft 3 in

V. Shakhov

Rusland

30 jaar · 180.8 lb · 6 ft 3 in

Azer Aliyev

Azerbeidzjan

27 jaar · 147.7 lb · 5 ft 6 in

V. Prilepin

Rusland

21 jaar · 143.3 lb · 5 ft 6 in

Zurab Gigashvili

Georgië

19 jaar · 176.4 lb · 6 ft 2 in

Denis Kaykov
# 24 D. Kaykov

Rusland

23 jaar · 178.6 lb · 6 ft 2 in

A. Denisov

Rusland

32 jaar · 183 lb · 6 ft 0 in

I. Martynov

Rusland

21 jaar · 169.8 lb · 6 ft 0 in

Middenvelders

Evgeni Chabanov

Rusland

23 jaar · 160.9 lb · 5 ft 9 in

L. Nicholas

Nigeria

20 jaar · 172 lb · 6 ft 2 in

Tigran Avanesyan

Armenië

19 jaar · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Vladislav Karapuzov

Rusland

21 jaar · 147.7 lb · 5 ft 10 in

Vladimir Kobakhidze

Rusland

21 jaar · 149.9 lb · 5 ft 8 in

A. Terekhov

Rusland

23 jaar · 169.8 lb · 6 ft 1 in

Yuri Bavin
# 14 Y. Bavin

Rusland

27 jaar · 147.7 lb · 5 ft 7 in

Catalin Carp
# 4 C. Carp

Moldavië

27 jaar · 169.8 lb · 6 ft 0 in

Nikita Drozdov

Rusland

29 jaar · 154.3 lb · 5 ft 8 in

D. German

Wit-Rusland

33 jaar

A. Erkin

Rusland

31 jaar · 185.2 lb · 6 ft 1 in

Aanvallers

S. Akhmaev

Rusland

25 jaar · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Roman Minaev
# 37 R. Minaev

Rusland

23 jaar · 172 lb · 5 ft 10 in

Artem Arkhipov

Rusland

24 jaar · 158.7 lb · 6 ft 1 in

Kirill Klimov
# 18 K. Klimov

Rusland

20 jaar · 176.4 lb · 6 ft 3 in

David Toshevski

Macedonië

19 jaar · 165.3 lb · 6 ft 1 in

Statistieken

FK Tambov Player Statistics

NaamA
Keepers
R. Syamuk 4505500600000
V. Sychev 3604400500000
Verdedigers
F. Vasiev 6049722201000
G. Gvardeev 00000000000
M. Nusuev 342020800000
V. Shakhov 72612932500200
A. Aliyev 77910823311000
V. Prilepin 00000000000
Z. Gigashvili 4798531800000
D. Kaykov 7929902110000
A. Denisov 828101001000100
I. Martynov 4306512400100
Middenvelders
E. Chabanov 443030900000
L. Nicholas 952110200000
T. Avanesyan 403030800100
V. Karapuzov 835101003001400
V. Kobakhidze 8311610681901400
A. Terekhov 49511565600100
Y. Bavin 893101001000300
C. Carp 6039818100200
N. Drozdov 2979272900000
D. German 2956330700000
A. Erkin 352020800000
Aanvallers
S. Akhmaev 6740401000000
R. Minaev 1996242600000
A. Arkhipov 820111017130300
K. Klimov 47411565610200
D. Toshevski 00000100000

Transfers

FK Tambov Transfers

NaamDatumVanTransfersom
Inkomende transfers
A. Denisov
21 februari 21
21 februari 21ArsenalUitgeleend
A. Erkin
24 februari 21
24 februari 21LokomotivFree
F. Vasiev
20 februari 21
20 februari 21Neftekhimik-
D. German
25 februari 21
25 februari 21LokomotivFree
R. Syamuk
25 februari 21
25 februari 21Torpedo BelAZFree
N. Drozdov
20 februari 21
20 februari 21FakelFree
C. Carp
24 februari 21
24 februari 21UfaFree
A. Aliyev
24 februari 21
24 februari 21UfaFree
Y. Bavin
24 februari 21
24 februari 21UralUitgeleend
A. Terekhov
25 februari 21
25 februari 21Dinamo MUitgeleend
E. Chabanov
21 februari 21
21 februari 21KubanUitgeleend
D. Kaykov
25 februari 21
25 februari 21NeftekhimikUitgeleend
S. Aliev
20 februari 21
20 februari 21VelesFree
V. Prilepin
24 februari 21
24 februari 21Volga UlFree
M. Nusuev
25 februari 21
25 februari 21Merani TbilisiFree
G. Gvardeev
25 februari 21
25 februari 21TorpedoFree
Uitgaande transfers
A. Karapetyan
05 februari 21
05 februari 21Ararat-ArmeniaFree
N. Chicherin
22 februari 21
22 februari 21AkronFree
A. Oyewole
15 januari 21
15 januari 21OrenburgUitgeleend
A. Rybin
01 januari 21
01 januari 21KubanFree
V. Balashov
02 maart 21
02 maart 21KaragandyFree
V. Chuperka
25 februari 21
25 februari 21AstanaFree
E. Shlyakov
18 januari 21
18 januari 21UTAFree
V. Haroyan
15 februari 21
15 februari 21AstanaFree
O. Chernyshov
25 februari 21
25 februari 21AktobeFree
A. Kilin
20 februari 21
20 februari 21AkronFree
M. Volodko
06 februari 21
06 februari 21BATEFree
A. Fedchuk
02 februari 21
02 februari 21VelesUitgeleend
M. Kostyukov
27 januari 21
27 januari 21RubinFree
P. Karasev
20 februari 21
20 februari 21BATEFree
S. Takazov
12 februari 21
12 februari 21KubanFree
O. Kapliyenko
10 februari 21
10 februari 21TorpedoFree
A. Chasovskikh
01 januari 21
01 januari 21KubanFree
A. Gritsaenko
27 januari 21
27 januari 21RubinFree
V. Kobakhidze
01 juli 21
01 juli 21Veles-
D. Merenchukov
01 april 21
01 april 21RodinaFree
S. Arkhipov
01 januari 21
01 januari 21KubanFree
J. Jaloliddinov
01 januari 21
01 januari 21Lokomotiv M-

Over FK Tambov

Stadion  Stadion Spartak
Capaciteit  8,000
Trainer  S. Pervushin

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android