ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
Calvi

FC Aregno Calvi

Frankrijk
Spelers
Statistieken
Over
Geen gegevens gevonden.

Spelers

FC Aregno Calvi - Team

Keepers

Simon Crendal

Frankrijk

30 jaar

Florian Orsoni

Frankrijk

F. Menozzi

Frankrijk

47 jaar · 154.3 lb · 5 ft 11 in

Verdedigers

Khaled Kehiha

Frankrijk

40 jaar · 176.4 lb · 5 ft 11 in

Christian Tadembo-Pama

Frankrijk

37 jaar

Samuel Baldy

Frankrijk

36 jaar

Raphael Ferrandez

Frankrijk

33 jaar · 160.9 lb · 5 ft 9 in

G. Richier

Frankrijk

41 jaar

Jean-Dominique Ciavaldini

Frankrijk

46 jaar · 165.3 lb · 5 ft 10 in

T. Valéry

Frankrijk

34 jaar · 156.5 lb · 5 ft 9 in

Romain Soler

Frankrijk

37 jaar · 167.6 lb · 5 ft 10 in

P. Sodini

Frankrijk

37 jaar · 183 lb · 6 ft 0 in

Steven Inzerillo

Frankrijk

41 jaar

Middenvelders

Arthur Heyninck

Frankrijk

36 jaar · 163.1 lb · 5 ft 9 in

B. Anziani

Frankrijk

36 jaar · 178.6 lb · 5 ft 10 in

J. Portillo

Frankrijk

37 jaar · 154.3 lb · 5 ft 10 in

M. Darrieux

Frankrijk

33 jaar · 176.4 lb · 6 ft 3 in

F. Khazri

Frankrijk

39 jaar

J. Rocchi

Frankrijk

37 jaar · 136.7 lb · 5 ft 4 in

Aanvallers

Foued Khalaoui

Frankrijk

40 jaar

Grégory Dutil

Frankrijk

45 jaar · 167.6 lb · 5 ft 10 in

Samir Bertin D'Avesnes

De Comoren

40 jaar · 143.3 lb · 5 ft 10 in

J. Surplie

Frankrijk

31 jaar

Dimitri Lesueur

Frankrijk

39 jaar · 169.8 lb · 5 ft 10 in

Romain Toscano

Frankrijk

30 jaar

Statistieken

FC Aregno Calvi Player Statistics

NaamA
Keepers
S. Crendal 00000200000
F. Orsoni 00000200000
F. Menozzi 3060343400000400
Verdedigers
K. Kehiha 12901715231600401
C. Tadembo-Pama 2703301000100
S. Baldy 00000600000
R. Ferrandez 00000200000
G. Richier 2394272701000510
J. Ciavaldini 261010100100
T. Valéry 13831916341800100
R. Soler 1272171340810210
P. Sodini 2353282715220600
S. Inzerillo 20663022841120400
Middenvelders
A. Heyninck 1196161424310100
B. Anziani 134928141491610300
J. Portillo 23373327613620000
M. Darrieux 0
F. Khazri 125323131021140401
J. Rocchi 2281312659730200
Aanvallers
F. Khalaoui 1936272254760000
G. Dutil 922141043780100
S. Bertin D'Avesnes 169528181071410200
J. Surplie 00000100000
D. Lesueur 1659211838480500
R. Toscano 01010100000

Over FC Aregno Calvi

Stadion  Stade Jacques Ambroggi
Capaciteit  1,000
Trainer  D. Santini

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android