REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Apollon Larissa

Apollon Larissa FC

Řecko
Hráči
Statistiky
Přestupy
Info
Nebyla nalezena žádná data.

Hráči

Apollon Larissa FC - Tým

Brankáři

G. Oikonomopoulos

Řecko

24 let

K. Bakaros

Řecko

18 let

Obránci

C. Kalousis

Řecko

25 let

V. Avlonitis

Řecko

24 let

C. Fourkiotis

Řecko

22 let

B. Humolli

Kosovo

19 let

Střední záložníci

D. Ziakas
# 17 D. Ziakas

Řecko

23 let

A. Chalatsis

Řecko

23 let

P. Potosoglou

Řecko

24 let

P. Divanes

Řecko

17 let

Útočníci

G. Balogiannis

Řecko

26 let

D. Kligopoulos

Řecko

25 let · 6 ft 2 in

G. Zacharakis

Řecko

22 let

E. Nousios

Řecko

25 let

M. D'Agostino

Itálie

23 let

A. Kotsianoulis

Řecko

22 let

Statistiky

Apollon Larissa FC Player Statistics

JménoA
Brankáři
G. Oikonomopoulos 526660160100
K. Bakaros 104211060000
Obránci
C. Kalousis 6951183232410
V. Avlonitis 695880210000
C. Fourkiotis 46110140000
B. Humolli 233716080100
Střední záložníci
D. Ziakas 0000000000
A. Chalatsis 555862130100
P. Potosoglou 7831192320000
P. Divanes 276633170100
Útočníci
G. Balogiannis 7071174240310
D. Kligopoulos 79511101310300
G. Zacharakis 7991192423000
E. Nousios 197321120100
M. D'Agostino 656880200000
A. Kotsianoulis 7401082330000

Přestupy

Apollon Larissa FC Transfers

JménoDatumOdPoplatek
Přestupy ven
Přestupy ven
S. Siatravanis
11 března 23
11 března 23Makedonikos N.Free
G. Contreras
01 ledna 23
01 ledna 23Estudiantes M.-
S. Dyulgerov
07 března 23
07 března 23Arda-

Apollon Larissa FC - Info

Založeno  1930
Stadion  Gipedo Apollon Larisas
Kapacita  5,000

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android