REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Keçiörengücü

Ankara Keçiörengücü

Türkiye
Maçlar
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
*Please note that we do not provide live streaming of Ankara Keçiörengücü directly. We publish Ankara Keçiörengücü TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Ankara Keçiörengücü matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Oyuncular

Ankara Keçiörengücü - Kadro

Kaleciler

Mehmet Erdogan

Türkiye

22 yıl · 176.4 lb · 6 ft 3 in

Emre Satilmis

Türkiye

30 yıl · 187.4 lb · 6 ft 5 in

Defans

Oguzcan Caliskan

Türkiye

23 yıl · 169.8 lb · 6 ft 3 in

Nascimento Wellington

Brezilya

31 yıl · 187.4 lb · 6 ft 2 in

Abdullah Celik

Avusturya

29 yıl · 6 ft 2 in

Duhan Aksu
# 37 D. Aksu

Türkiye

29 yıl · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Suleyman Lus
# 33 S. Lus

Türkiye

25 yıl · 149.9 lb · 5 ft 10 in

Yunus Bahadir

Belçika

24 yıl · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Berkan Keskin
# 12 B. Keskin

Türkiye

24 yıl · 5 ft 10 in

Orta Saha

Enes Yilmaz

Türkiye

21 yıl

Erkam Develi

Türkiye

27 yıl

Halil Ayan
# 22 H. Ayan

Türkiye

24 yıl · 158.7 lb · 6 ft 0 in

Ishak Karaogul

Almanya

24 yıl · 6 ft 2 in

Recep Tasbakir

Türkiye

23 yıl · 145.5 lb · 5 ft 11 in

Jefferson
# 10 Jefferson

Brezilya

32 yıl · 176.4 lb · 5 ft 11 in

Ibrahim Akdag
# 14 I. Akdag

Türkiye

35 yıl · 5 ft 10 in

Forvetler

Herculano Nabian
# 45 H. Nabian

Portekiz

22 yıl · 5 ft 11 in

Francis Ezeh
# 21 F. Ezeh

Nijerya

29 yıl · 5 ft 11 in

Moryke Fofana
# 77 M. Fofana

Fildişi Kıyısı

34 yıl · 167.6 lb · 5 ft 10 in

Odise Roshi

Arnavutluk

35 yıl · 176.4 lb · 6 ft 1 in

Mame Diouf
# 55 M. Diouf

Senegal

38 yıl · 174.2 lb · 6 ft 0 in

İstatistikler

Ankara Keçiörengücü Player Statistics

İsimA
Kaleciler
M. Erdogan 540660010
E. Satilmis 270330010
Defans
O. Caliskan 2784401000
N. Wellington 810990030
A. Celik 675880000
D. Aksu 46220000
S. Lus 6298711020
Y. Bahadir 310440100
B. Keskin 496752020
Orta Saha
Enes Yilmaz 935141000
E. Develi 201532200
H. Ayan 3367612100
I. Karaogul 6318801000
R. Tasbakir
Jefferson 246752100
I. Akdag 7188802060
Forvetler
H. Nabian 72624000
F. Ezeh 7049902130
M. Fofana 195743100
O. Roshi 552981210
M. Diouf 8039906220

Transferler

Ankara Keçiörengücü Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
M. Fofana
27 Temmuz 2026
27 Temmuz 2026Igdir FKBonservisi elinde
Jefferson
09 Temmuz 2026
09 Temmuz 2026Vanspor FKBonservisi elinde
D. Aksu
03 Ağustos 2026
03 Ağustos 2026Istanbulspor ASBonservisi elinde
Y. Bahadir
03 Ağustos 2026
03 Ağustos 2026Istanbulspor ASBonservisi elinde
O. Gurdal
10 Temmuz 2026
10 Temmuz 2026YozgatBonservisi elinde
H. Nabian
04 Ağustos 2026
04 Ağustos 2026EmpoliBonservisi elinde
E. Ataşsalar
29 Haziran 2026
29 Haziran 20261926 Polatli Bld.Kiradan dönüş
Giden transferler
H. Bulut
09 Temmuz 2026
09 Temmuz 2026CorumTransfer
A. Akman
31 Ağustos 2026
31 Ağustos 2026Istanbulspor ASTransfer
Y. Basravi
18 Temmuz 2026
18 Temmuz 2026MalatyaTransfer
E. Yamaç
24 Ağustos 2026
24 Ağustos 2026Karadeniz EregliTransfer
J. Fernandes
20 Ağustos 2026
20 Ağustos 2026RudesBonservisi elinde

Ankara Keçiörengücü Hakkında

Kuruluş  1945
Stadyum  Aktepe Stadı
Kapasite  4,883
Antrenör  Osman Korkmaz

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması