REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Erokspor

Erok Spor Kulübü Derneği

Türkiye
Maçlar
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
*Please note that we do not provide live streaming of Erok Spor Kulübü Derneği directly. We publish Erok Spor Kulübü Derneği TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Erok Spor Kulübü Derneği matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Oyuncular

Erok Spor Kulübü Derneği - Kadro

Kaleciler

Dogukan Demir
# 67 D. Demir

Türkiye

20 yıl · 6 ft 2 in

Ertugrul Cetin
# 34 E. Cetin

Türkiye

23 yıl · 187.4 lb · 6 ft 2 in

Erdem Canpolat

Almanya

25 yıl · 187.4 lb · 6 ft 4 in

Defans

Erkan Kas
# 39 E. Kas

Türkiye

35 yıl · 160.9 lb · 6 ft 0 in

Enes Alic
# 33 E. Alic

Türkiye

27 yıl

Claro Luccas

Brezilya

35 yıl · 198.4 lb · 5 ft 11 in

Hayrullah Bilazer

Türkiye

31 yıl · 158.7 lb · 5 ft 6 in

Onur Ulas
# 14 O. Ulas

Türkiye

29 yıl · 172 lb · 6 ft 0 in

Bahadir Ozturk
# 21 B. Ozturk

Türkiye

31 yıl · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Furkan Orak
# 70 F. Orak

Türkiye

25 yıl · 160.9 lb · 5 ft 10 in

Orta Saha

Ferhat Yazgan
# 27 F. Yazgan

Türkiye

34 yıl · 6 ft 0 in

Burak Coban
# 17 B. Coban

Almanya

31 yıl

Muhamed Buljubasic

Bosna Hersek

22 yıl

Mikail Okyar

Türkiye

27 yıl · 154.3 lb · 5 ft 9 in

Nicolas Janvier

Fransa

28 yıl · 156.5 lb · 5 ft 7 in

Guelor Kanga

Gabon

36 yıl · 138.9 lb · 5 ft 5 in

Tugay Kacar

Türkiye

32 yıl · 180.8 lb · 6 ft 2 in

Recep Niyaz
# 10 R. Niyaz

Türkiye

31 yıl · 132.3 lb · 5 ft 4 in

Forvetler

Altin Zeqiri
# 88 A. Zeqiri

Kosova

26 yıl · 174.2 lb · 6 ft 0 in

Habib Gueye Pape

Senegal

27 yıl · 185.2 lb · 6 ft 2 in

Braian Samudio

Paraguay

30 yıl · 174.2 lb · 5 ft 10 in

Kubilay Kanatsizkus

Türkiye

29 yıl · 172 lb · 6 ft 2 in

Mame Faye
# 11 M. Faye

Senegal

21 yıl · 5 ft 11 in

Yusuf Erdogan

Türkiye

34 yıl · 149.9 lb · 5 ft 7 in

İstatistikler

Erok Spor Kulübü Derneği Player Statistics

İsimA
Kaleciler
D. Demir
E. Cetin
E. Canpolat 810990020
Defans
E. Kas 325761010
E. Alic
C. Luccas 675871010
H. Bilazer 450660010
O. Ulas 249431000
B. Ozturk 720880000
F. Orak 419743220
Orta Saha
F. Yazgan 156633010
B. Coban
M. Buljubasic 208550010
M. Okyar 5998802120
N. Janvier 600981010
G. Kanga 5697702130
T. Kacar 42211000
R. Niyaz 195541000
Forvetler
A. Zeqiri 2257431020
H. Gueye Pape 129220010
B. Samudio 437651000
K. Kanatsizkus 309660000
M. Faye 3575501011
Y. Erdogan 3918711100

Transferler

Erok Spor Kulübü Derneği Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
E. Kas
23 Temmuz 2026
23 Temmuz 2026CorumBonservisi elinde
F. Yazgan
11 Ağustos 2026
11 Ağustos 2026CorumBonservisi elinde
C. Luccas
08 Temmuz 2026
08 Temmuz 2026EyupsporTransfer
Y. Erdogan
31 Temmuz 2026
31 Temmuz 2026Corum-
N. Janvier
03 Ağustos 2026
03 Ağustos 2026AlanyasporBonservisi elinde
K. Kanatsizkus
10 Ağustos 2026
10 Ağustos 2026KasimpasaTransfer
B. Samudio
13 Temmuz 2026
13 Temmuz 2026CorumBonservisi elinde
A. Zeqiri
06 Ağustos 2026
06 Ağustos 2026RizesporTransfer
H. Gueye Pape
20 Temmuz 2026
20 Temmuz 2026KasimpasaKiralık gönderildi
E. Canpolat
25 Temmuz 2026
25 Temmuz 2026RizesporKiralık gönderildi
F. Orak
21 Ağustos 2026
21 Ağustos 2026RizesporKiralık gönderildi
D. Demir
26 Ağustos 2026
26 Ağustos 2026FenerbahceTransfer
M. Buljubasic
03 Ağustos 2026
03 Ağustos 2026RizesporKiralık gönderildi
B. Coban
20 Ağustos 2026
20 Ağustos 2026CorumBonservisi elinde
Giden transferler
B. Tetik
11 Ağustos 2026
11 Ağustos 2026Batman PetrolsporBonservisi elinde
A. Hidayetoglu
30 Temmuz 2026
30 Temmuz 2026AliagaKiralık gönderildi
O. Beyaz
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026BasaksehirKiradan dönüş
E. Sahillioğlu
28 Ağustos 2026
28 Ağustos 2026Eskisehir AnadoluTransfer
F. Nzaba
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026BasaksehirKiradan dönüş
E. Korkmaz
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026RizesporKiradan dönüş
B. Lus
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026GalatasarayKiradan dönüş
M. Genc
03 Eylül 2026
03 Eylül 2026BandirmasporKiralık gönderildi
E. Gedik
04 Ağustos 2026
04 Ağustos 2026UmraniyesporTransfer

Erok Spor Kulübü Derneği Hakkında

Kuruluş  1959
Stadyum  Esenler Erokspor Stadyumu
Kapasite  16,500
Antrenör  Hikmet Karaman

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması