REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Estoril

GD Estoril Praia

Portekiz
Maçlar
İzle
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
*Please note that we do not provide live streaming of GD Estoril Praia directly. We publish GD Estoril Praia TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch GD Estoril Praia matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Nereden izlenir GD Estoril Praia

Turnuvaya göre TV ve yayın platformu kapsamı

GD Estoril Praia şu organizasyonlarda mücadele ediyor: Primeira Liga, Portekiz Kupası ve Hazırlık Maçı. United States yayın bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Primeira Liga
beIN Sports, Benfica TV International, BTV Online

Oyuncular

GD Estoril Praia - Kadro

Kaleciler

Martin Turk
# 16 M. Turk

Slovenya

23 yıl · 191.8 lb · 6 ft 2 in

Fletcher Smythe-Lowe

Güney Afrika

19 yıl

Diogo Dias
# 23 D. Dias

Portekiz

23 yıl · 169.8 lb · 6 ft 0 in

Joel Robles

İspanya

36 yıl · 172 lb · 6 ft 4 in

Defans

Nail Omerovic

Bosna Hersek

24 yıl

Fernando Medrano

İspanya

26 yıl · 149.9 lb · 5 ft 7 in

Ferro
# 4 Ferro

Portekiz

29 yıl · 172 lb · 6 ft 3 in

Roko Jurisic

Hırvatistan

25 yıl · 5 ft 8 in

Antef Tsoungui

Belçika

23 yıl · 149.9 lb · 6 ft 0 in

Ricard Sanchez

İspanya

26 yıl · 147.7 lb · 5 ft 8 in

Tiago Parente

Portekiz

22 yıl · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Stelios Andreou

Güney Kıbrıs

24 yıl · 187.4 lb · 6 ft 2 in

Samuel Amissah

İngiltere

19 yıl · 160.9 lb · 6 ft 0 in

Pedro Carvalho

Portekiz

23 yıl · 154.3 lb · 5 ft 9 in

Ismael Sierra
# 15 I. Sierra

İspanya

23 yıl · 183 lb · 6 ft 3 in

Orta Saha

Xeka
# 8 Xeka

Portekiz

31 yıl · 183 lb · 6 ft 0 in

Tiago Brito
# 90 T. Brito

Portekiz

22 yıl · 178.6 lb · 6 ft 2 in

Luis Gomes
# 80 L. Gomes

Portekiz

22 yıl · 132.3 lb · 5 ft 7 in

Axel Camblan

Fransa

23 yıl · 132.3 lb · 5 ft 6 in

Joao Carvalho

Portekiz

29 yıl · 145.5 lb · 5 ft 7 in

Xavi Sintes

İspanya

25 yıl · 169.8 lb · 6 ft 2 in

Milan Robin
# 44 M. Robin

Fransa

26 yıl · 154.3 lb · 6 ft 1 in

Jordan Holsgrove

İskoçya

27 yıl · 160.9 lb · 5 ft 10 in

Forvetler

Andre Lacximicant

Portekiz

25 yıl · 176.4 lb · 6 ft 2 in

Fabricio Garcia
# 98 F. Garcia

Cape Verde Adaları

25 yıl · 141.1 lb · 5 ft 7 in

Yanis Begraoui

Fas

25 yıl · 158.7 lb · 5 ft 10 in

Peixinho
# 17 Peixinho

Portekiz

22 yıl · 158.7 lb · 6 ft 0 in

Rafik Guitane

Cezayir

27 yıl · 132.3 lb · 5 ft 6 in

İstatistikler

GD Estoril Praia Player Statistics

İsimA
Kaleciler
M. Turk
F. Smythe-Lowe
D. Dias
J. Robles 8109900000
Defans
N. Omerovic 2274400010
F. Medrano 4386510110
Ferro 6037700041
R. Jurisic 3444400000
A. Tsoungui 5728710020
R. Sanchez 6479901010
T. Parente 37211000
S. Andreou 72110000
S. Amissah 115220000
P. Carvalho 1739450110
I. Sierra 630770030
Orta Saha
Xeka 1814310021
T. Brito 108422000
L. Gomes
A. Camblan 1032200000
J. Carvalho 7689900120
X. Sintes 2593300000
M. Robin 195330000
J. Holsgrove 4776600110
Forvetler
A. Lacximicant 5279720010
F. Garcia 175642000
Y. Begraoui 6307702010
Peixinho 1366331000
R. Guitane 4588621000

Transferler

GD Estoril Praia Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
F. Medrano
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026MirandesBonservisi elinde
M. Robin
03 Eylül 2026
03 Eylül 2026Le MansTransfer
R. Jurisic
03 Eylül 2026
03 Eylül 2026OsijekTransfer
X. Sintes
25 Ağustos 2026
25 Ağustos 2026CordobaBonservisi elinde
S. Andreou
05 Ağustos 2026
05 Ağustos 2026Widzew LodzKiralık gönderildi
I. Sierra
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026VillarrealKiradan dönüş
A. Camblan
02 Eylül 2026
02 Eylül 2026BrestTransfer
F. Garcia
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026AlvercaKiradan dönüş
S. Amissah
29 Ağustos 2026
29 Ağustos 2026FulhamKiralık gönderildi
T. Parente
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026FelgueirasKiradan dönüş
T. Brito
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026OliveirenseKiradan dönüş
N. Omerovic
03 Eylül 2026
03 Eylül 2026OsijekTransfer
Giden transferler
G. Costa
06 Eylül 2026
06 Eylül 2026GoricaKiralık gönderildi
Jandro
23 Ağustos 2026
23 Ağustos 2026Cadiz CFTransfer
F. Bacher
31 Temmuz 2026
31 Temmuz 2026LyonTransfer
N. Lominadze
22 Temmuz 2026
22 Temmuz 2026Torpedo KutaisiTransfer
K. Edwards
08 Eylül 2026
08 Eylül 2026Edwards KhayonBonservisi elinde
B. Lourenco
20 Temmuz 2026
20 Temmuz 2026Atletico CPBonservisi elinde
F. Pereira
01 Temmuz 2026
01 Temmuz 2026SintrenseBonservisi elinde
P. Lanquetin
16 Ağustos 2026
16 Ağustos 2026Etoile SahelTransfer
K. Baruti
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026Baruti KelianBonservisi elinde
L. Bimai
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026Bimai LonginBonservisi elinde

GD Estoril Praia Hakkında

Kuruluş  1939
Stadyum  Estádio António Coimbra da Mota
Kapasite  8,015
Antrenör  Leandro Pires

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması