REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Limerick

Limerick FC

İrlanda Cumhuriyeti
Oyuncular
İstatistikler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Oyuncular

Limerick FC - Kadro

Kaleciler

Cory Mcmanus

İrlanda Cumhuriyeti

C. Scully

İrlanda Cumhuriyeti

25 yıl

Tommy Holland

İrlanda Cumhuriyeti

28 yıl

J. Brady

İrlanda Cumhuriyeti

29 yıl

Defans

Robbie Williams

İngiltere

42 yıl · 156.5 lb · 5 ft 10 in

Shaun Kelly

İrlanda Cumhuriyeti

37 yıl · 147.7 lb · 5 ft 10 in

Seán Madigan

İrlanda Cumhuriyeti

Alan Murphy

İrlanda Cumhuriyeti

28 yıl

Tomas O'Connor

İrlanda Cumhuriyeti

25 yıl

Orta Saha

Ciaran O'Reilly

İrlanda Cumhuriyeti

Shane Tracy

İrlanda Cumhuriyeti

38 yıl · 165.3 lb · 5 ft 8 in

Conor Coughlan

İrlanda Cumhuriyeti

Andy Quaid

İrlanda Cumhuriyeti

L. Devitt

İrlanda Cumhuriyeti

26 yıl

Edmond O'Dwyer

İrlanda Cumhuriyeti

26 yıl

Aaron Fitzgerald

İrlanda Cumhuriyeti

27 yıl

A. Foley

İrlanda Cumhuriyeti

27 yıl

Karl O'Sullivan

İrlanda Cumhuriyeti

26 yıl · 5 ft 8 in

C. O'Connell

İrlanda Cumhuriyeti

28 yıl · 178.6 lb · 6 ft 1 in

Darren Anthony Murphy

İrlanda Cumhuriyeti

31 yıl

Sean Russell

İrlanda Cumhuriyeti

32 yıl · 5 ft 4 in

Ciarán Reilly

İrlanda Cumhuriyeti

37 yıl

Jason Hughes

İrlanda Cumhuriyeti

35 yıl

Forvetler

Ger Barry

İrlanda Cumhuriyeti

27 yıl

Colm Walsh-O'Loghlen

İrlanda Cumhuriyeti

27 yıl · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Conor Ellis

İrlanda Cumhuriyeti

29 yıl · 154.3 lb · 5 ft 7 in

Seán McSweeney

İrlanda Cumhuriyeti

29 yıl

Kieran Hanlon

İrlanda Cumhuriyeti

31 yıl

İstatistikler

Limerick FC Player Statistics

İsimA
Kaleciler
C. Mcmanus 0000010000
C. Scully 28110090000
T. Holland 00000170000
J. Brady 243027270000400
Defans
R. Williams 234026260000400
S. Kelly 197822220101800
S. Madigan 64404080100
A. Murphy 207422150100
T. O'Connor 7399901121110
Orta Saha
C. O'Reilly 4101020000
S. Tracy 221525250304400
C. Coughlan 15101010000
A. Quaid 270330060000
L. Devitt 1317171523105200
E. O'Dwyer 3887433110100
A. Fitzgerald 1069171254100200
A. Foley 492174131232000
K. O'Sullivan 1978252321022500
C. O'Connell 471853331000
D. Murphy 178922211414600
S. Russell 453651311100
C. Reilly 113312140000
J. Hughes 202823230200600
Forvetler
G. Barry 2098262180000
C. Walsh-O'Loghlen 455954470100
C. Ellis 134015150304400
S. McSweeney 157920173333101
K. Hanlon 126925151012104400

Limerick FC Hakkında

Kuruluş  1937 / 1983
Stadyum  Markets Field
Kapasite  5,000
Antrenör  T. Barrett

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması