REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Aldosivi

CA Aldosivi

Arjantin
Maçlar
İzle
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
*Please note that we do not provide live streaming of CA Aldosivi directly. We publish CA Aldosivi TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch CA Aldosivi matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Nereden izlenir CA Aldosivi

Turnuvaya göre TV ve yayın platformu kapsamı

CA Aldosivi şu organizasyonlarda mücadele ediyor: Primera División ve Copa Argentina. United States yayın bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Primera División
Fanatiz, fuboTV, TyC Sports Internacional USA, AFA Play
Copa Argentina
Fanatiz

Oyuncular

CA Aldosivi - Kadro

Kaleciler

Lucas Acosta
# 42 L. Acosta

Arjantin

31 yıl · 180.8 lb · 6 ft 1 in

Francisco Chicco Ignacio

Arjantin

30 yıl · 176.4 lb · 6 ft 0 in

Defans

Leonardo Sigali

Arjantin

39 yıl · 158.7 lb · 5 ft 10 in

Lucas Rodriguez

Arjantin

33 yıl · 145.5 lb · 5 ft 6 in

Santiago Moya
# 28 S. Moya

Arjantin

23 yıl

Nestor Breitenbruch

Arjantin

31 yıl · 167.6 lb · 5 ft 10 in

Joaquin Pombo
# 32 J. Pombo

Arjantin

25 yıl · 185.2 lb · 6 ft 3 in

Braian Cufre
# 13 B. Cufre

Arjantin

29 yıl · 180.8 lb · 5 ft 10 in

Mauricio Zalazar Nicolas

Arjantin

29 yıl · 183 lb · 5 ft 11 in

Elias Lopez
# 14 E. Lopez

Arjantin

26 yıl · 154.3 lb · 5 ft 6 in

Orta Saha

Nicolas Linares

Arjantin

30 yıl · 158.7 lb · 5 ft 8 in

Alan Sosa
# 22 A. Sosa

Arjantin

23 yıl · 163.1 lb · 6 ft 0 in

Francisco Perruzzi

Arjantin

25 yıl · 154.3 lb · 5 ft 9 in

Rodrigo Gonzalez

Arjantin

26 yıl · 5 ft 8 in

Lautaro Chavez
# 80 L. Chavez

Arjantin

25 yıl · 149.9 lb · 5 ft 8 in

Nicolas Gaitan
# 10 N. Gaitan

Arjantin

38 yıl · 145.5 lb · 5 ft 8 in

Federico Gino
# 13 F. Gino

Uruguay

33 yıl · 163.1 lb · 5 ft 8 in

Lucas Castro
# 19 L. Castro

Arjantin

37 yıl · 165.3 lb · 5 ft 11 in

Forvetler

Emanuel Godoy Matias

Arjantin

24 yıl · 154.3 lb · 5 ft 9 in

Nicolas Cordero

Arjantin

27 yıl · 172 lb · 6 ft 0 in

Natanael Guzman

Arjantin

27 yıl · 147.7 lb · 5 ft 7 in

Andres Vombergar

Slovenya

31 yıl · 174.2 lb · 6 ft 1 in

Andres Chavez
# 18 A. Chavez

Arjantin

35 yıl · 213.8 lb · 6 ft 0 in

Agustin Palavecino

Arjantin

23 yıl · 158.7 lb · 6 ft 4 in

Bautista Dadin
# 16 B. Dadin

Arjantin

20 yıl · 6 ft 0 in

Tomas Fernandez

Arjantin

28 yıl

İstatistikler

CA Aldosivi Player Statistics

İsimA
Kaleciler
L. Acosta 90110000
F. Chicco Ignacio 180220000
Defans
L. Sigali 90110010
L. Rodriguez 6871091100
S. Moya 6888711020
N. Breitenbruch 360440010
J. Pombo 90110000
B. Cufre 90110000
M. Zalazar Nicolas 124414140131
E. Lopez 90110010
Orta Saha
N. Linares 45110000
A. Sosa 5611073111
F. Perruzzi 24101000
R. Gonzalez 117715150030
L. Chavez
N. Gaitan 152220000
F. Gino 939121112060
L. Castro 1562201010
Forvetler
E. Godoy Matias 90110000
N. Cordero 839131121000
N. Guzman 44112102000
A. Vombergar 821101000
A. Chavez 91211000
A. Palavecino 94715150030
B. Dadin 28202010
T. Fernandez 4469721040

Transferler

CA Aldosivi Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
N. Gaitan
26 Temmuz 2026
26 Temmuz 2026Sarmiento JuninBonservisi elinde
L. Sigali
13 Temmuz 2026
13 Temmuz 2026Lok. ZagrebBonservisi elinde
L. Castro
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026Gimnasia L.P.Bonservisi elinde
A. Chavez
15 Temmuz 2026
15 Temmuz 2026AlmagroBonservisi elinde
L. Acosta
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026LanusBonservisi elinde
A. Vombergar
27 Temmuz 2026
27 Temmuz 2026San LorenzoBonservisi elinde
B. Cufre
03 Ağustos 2026
03 Ağustos 2026RemoBonservisi elinde
M. Zalazar Nicolas
27 Ocak 2026
27 Ocak 2026InstitutoBonservisi elinde
N. Linares
09 Temmuz 2026
09 Temmuz 2026Gimnasia MendozaBonservisi elinde
E. Godoy Matias
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026Estudiantes L.P.Kiralık gönderildi
E. Lopez
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026San Martin T.Bonservisi elinde
J. Pombo
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026Ind. del ValleBonservisi elinde
F. Perruzzi
30 Temmuz 2026
30 Temmuz 2026San LorenzoBonservisi elinde
B. Dadin
03 Temmuz 2026
03 Temmuz 2026River PlateKiralık gönderildi
Giden transferler
A. Werner
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026ElcheKiradan dönüş
A. Junior
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026RangersBonservisi elinde
F. Leys
02 Ağustos 2026
02 Ağustos 2026Dep. PastoBonservisi elinde
E. Rolon
03 Ağustos 2026
03 Ağustos 2026Barracas CentralBonservisi elinde
A. Da Luz Regalado Mauro
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026GrauBonservisi elinde
E. Iniguez
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026Deportivo MoronBonservisi elinde
F. Roman
07 Temmuz 2026
07 Temmuz 2026Defensa y JusticiaBonservisi elinde
J. Novillo
15 Temmuz 2026
15 Temmuz 2026QuilmesBonservisi elinde
G. Enrique
20 Ağustos 2026
20 Ağustos 2026Huracan GoyaBonservisi elinde
M. Morello
27 Temmuz 2026
27 Temmuz 2026Atl. RafaelaBonservisi elinde
F. De La Vega
08 Temmuz 2026
08 Temmuz 2026AlmagroKiralık gönderildi
A. Villarreal
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026SantosKiradan dönüş
D. Juarez
20 Temmuz 2026
20 Temmuz 2026Huracan FCKiralık gönderildi
A. Devesa
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026Santamarina-

CA Aldosivi Hakkında

Kuruluş  1913
Stadyum  Estadio José María Minella
Kapasite  35,354
Antrenör  Javier Sanguinetti

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması