Bu maçı gömdünüz
Aşağıdaki kodu kopyalayarak bu maçı internet sitenize ekleyin
Önizleme :
Tver vs Volna Nizhegorodskaya stream and TV listings
Events
Fikstür
Events
Tver vs Volna Nizhegorodskaya Match Events
36' | ||||
38' | ||||
42' | ||||
D. Martovoy / I. Tursunov | 68' | |||
A. Aleksandrovich / T. Shipunov | 69' | |||
A. Kurzenev / I. Viznovich | 78' | |||
A. Batyrev / D. Rashchupkin | 78' |
Fikstür
FNL 2 Standings
Poz. | Takım | OM | G | B | M | AG | YG | Averaj | P | Form | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Group 2 | |||||||||||
1 | Dinamo Moskva II | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | 3 | +9 | 10 | GBGG | |
2 | Baltika BFU | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 3 | +8 | 10 | BGGG | |
3 | Chertanovo | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 3 | +5 | 8 | GBBG | |
4 | Rodina Moskva III | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 3 | +3 | 8 | GGBB | |
5 | Spartak Moskva II | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | +2 | 8 | BBGG | |
6 | Znamya Truda | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 7 | -2 | 7 | BGGM | |
7 | Zenit II | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 5 | +2 | 6 | MGMG | |
8 | Torpedo Vladimir | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 6 | +3 | 6 | MGMG | |
9 | Dinamo St. Petersburg | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 6 | +1 | 6 | GMGM | |
10 | Dinamo Vologda | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | +0 | 5 | BMGB | |
11 | Tver | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 4 | MMBG | |
12 | Saturn Ramenskoye | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | -5 | 3 | GMM | |
13 | Luki-Energiya | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 3 | GMMM | |
14 | Irkutsk | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 8 | -6 | 1 | MBM | |
15 | Zvezda St. Petersburg | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | -6 | 1 | MBMM | |
16 | Yenisey II | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 8 | -7 | 0 | MMMM | |
Group 4 | |||||||||||
1 | Dinamo Kirov | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 0 | +7 | 9 | GGG | |
2 | Amkar Perm' | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 3 | +5 | 9 | GGMG | |
3 | Rubin Kazan' II | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 2 | +5 | 9 | GGG | |
4 | Sokol Kazan | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | +2 | 7 | BGG | |
5 | Nizhny Novgorod II | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | +0 | 4 | BGM | |
6 | Dinamo Barnaul | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 10 | -4 | 4 | MBGM | |
7 | Ural II | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | +1 | 4 | MGB | |
8 | Nosta | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 5 | +0 | 3 | MMG | |
9 | Orenburg II | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 3 | GMM | |
10 | Akron II | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3 | GMM | |
11 | Krylya Sovetov II | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | +0 | 3 | BBB | |
12 | Volna Nizhegorodskaya | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1 | MBM | |
13 | Uralets Nizhnyi Tagil | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 1 | MMB | |
14 | Lada Tolyatti | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | -4 | 1 | MMB |
Yükselme