REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
HK U23

Hong Kong XI

Hong Kong
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Oyuncular

Hong Kong XI - Kadro

Kaleciler

Yuen Yat Long

21 yıl

Wan Michael

25 yıl

Tang Tsz Long

22 yıl

Defans

Ma Chin Ho

20 yıl

Lai Hoi To

24 yıl

Cheuk-Hei Law

Hong Kong

21 yıl

Orta Saha

Lee Cheuk Hin

23 yıl

Yue Yi Xing Brad

24 yıl · 143.3 lb · 5 ft 8 in

Ho Ka Chi

24 yıl · 138.9 lb · 5 ft 10 in

Cheng Chun Wang Ryan

25 yıl · 134.5 lb · 5 ft 6 in

Ng Man Hei

25 yıl · 147.7 lb · 5 ft 7 in

Ho Lung Ho

22 yıl

Kwok Tsz Kaai

29 yıl · 147.7 lb · 5 ft 8 in

Lo Chun Hin

20 yıl

Forvetler

Lam Chi Fung

24 yıl

Lo Kam Wang

25 yıl · 174.2 lb · 5 ft 9 in

Ng Pak Hei

23 yıl

Lee Lok Him

22 yıl

Korani Krisna R

22 yıl · 154.3 lb · 5 ft 9 in

Lau Ka Kiu Kyle

24 yıl · 156.5 lb · 6 ft 0 in

Lam Hok Hei

35 yıl · 136.7 lb · 5 ft 10 in

İstatistikler

Hong Kong XI Player Statistics

İsimA
Kaleciler
Yuen Yat Long 0000050000
Wan Michael 163419181020300
Tang Tsz Long 1662201170000
Defans
Ma Chin Ho 1275141180000
Sung Wang Ngai Kohki 1084171070100000
Yim Kai Cheuk Anson 604990700200
Lai Hoi To 85717987100500
C. Law 531972630300
Orta Saha
Lee Cheuk Hin 64313583150100
Yue Yi Xing Brad 283030200000
Ho Ka Chi 959161241080200
Cheng Chun Wang Ryan 152517170200800
Ng Man Hei 323844481000
Ho Lung Ho 79317988111000
Kwok Tsz Kaai 120218144560200
Lo Chun Hin 144040180000
Forvetler
Lam Chi Fung 53412756130000
Lo Kam Wang 1798171150000
Ng Pak Hei 2146333140000
Lee Lok Him 129119145960100
Korani Krisna R 120218144760200
Lau Ka Kiu Kyle 404642121200
Lam Hok Hei 159220164347100

Transferler

Hong Kong XI Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
C. Law
29 Ocak 24
29 Ocak 24Lee ManKiralık gönderildi
Giden transferler
A. Dujardin
28 Şubat 24
28 Şubat 24Nanjing CityFree
Leung Wai Fung
09 Temmuz 24
09 Temmuz 24BC Rangers-
Lam Chi Fung
31 Temmuz 24
31 Temmuz 24Hong KongFree
Lai Hoi To
31 Temmuz 24
31 Temmuz 24Hong KongFree
Tang In Chim
09 Temmuz 24
09 Temmuz 24Lee ManFree
Sung Wang Ngai Kohki
18 Temmuz 24
18 Temmuz 24WofooFree
Lee Lok Him
18 Temmuz 24
18 Temmuz 24WofooFree
Korani Krisna R
18 Temmuz 24
18 Temmuz 24WofooFree

Hong Kong XI Hakkında

Antrenör  Szeto Man Chun

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması