REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Chonburi

Chonburi FC

Tayland
Maçlar
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
*Please note that we do not provide live streaming of Chonburi FC directly. We publish Chonburi FC TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Chonburi FC matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Oyuncular

Chonburi FC - Kadro

Kaleciler

Noppakun Kadtoon

Tayland

32 yıl

Kevin Mendoza

Filipinler

32 yıl · 6 ft 2 in

Thanawat Panthong

Tayland

22 yıl · 152.1 lb · 5 ft 8 in

Defans

Tristan Do
# 19 T. Do

Tayland

33 yıl · 163.1 lb · 5 ft 10 in

Peerapat Notchaiya

Tayland

33 yıl · 154.3 lb · 5 ft 8 in

Priori Wellington

Brezilya

36 yıl · 202.8 lb · 6 ft 4 in

Kittipong Sansanit

Tayland

27 yıl · 134.5 lb · 5 ft 10 in

Nattapong Sayriya

Tayland

34 yıl · 163.1 lb · 5 ft 9 in

Santiphap Channgom

Tayland

30 yıl · 158.7 lb · 5 ft 8 in

Jaturapat Sattham

Tayland

27 yıl · 141.1 lb · 5 ft 5 in

Fellipe Jorge
# 47 F. Jorge

Brezilya

37 yıl · 198.4 lb · 6 ft 2 in

Linares Kike
# 2 L. Kike

Filipinler

27 yıl · 176.4 lb · 6 ft 0 in

Orta Saha

Channarong Promsrikaew

Tayland

25 yıl · 141.1 lb · 5 ft 7 in

Richmond Darko

Gana

23 yıl

Sittichok Paso
# 31 S. Paso

Tayland

27 yıl

Chayathorn Tapsuvanavon

Tayland

26 yıl · 136.7 lb · 5 ft 7 in

Rachata Moraksa

Tayland

26 yıl · 145.5 lb · 5 ft 9 in

Saharat Sontisawat

Tayland

28 yıl · 154.3 lb · 5 ft 6 in

Chaowat Veerachart

Tayland

30 yıl · 147.7 lb · 5 ft 7 in

Forvetler

Korrawit Tasa
# 11 K. Tasa

Tayland

26 yıl · 152.1 lb · 5 ft 10 in

Tomoyuki Doi
# 17 T. Doi

Japonya

29 yıl · 160.9 lb · 5 ft 10 in

Ryoma Ito
# 41 R. Ito

Japonya

27 yıl

Yotsakorn Burapha

Tayland

21 yıl · 154.3 lb · 5 ft 9 in

Stenio Junior
# 18 S. Junior

Brezilya

35 yıl · 174.2 lb · 5 ft 10 in

Negueba
# 10 Negueba

Brezilya

34 yıl · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Murillo Dennis

Brezilya

34 yıl · 211.6 lb · 6 ft 1 in

İstatistikler

Chonburi FC Player Statistics

İsimA
Kaleciler
N. Kadtoon
K. Mendoza 180220000
T. Panthong
Defans
T. Do 76220000
P. Notchaiya 139220010
P. Wellington 85110000
K. Sansanit
N. Sayriya 10101000
S. Channgom 135211000
J. Sattham
F. Jorge 180220000
L. Kike 180220010
Orta Saha
C. Promsrikaew 55211000
Richmond Darko
S. Paso
C. Tapsuvanavon 10101000
R. Moraksa
S. Sontisawat 111220000
C. Veerachart 59110010
Forvetler
K. Tasa 54220000
T. Doi 28110000
R. Ito 81110000
Y. Burapha 170220000
S. Junior 1802201010
Negueba 180220010
M. Dennis 782111000

Transferler

Chonburi FC Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
M. Dennis
21 Temmuz 2026
21 Temmuz 2026Nakhon Ratchasima FCBonservisi elinde
Negueba
02 Ağustos 2026
02 Ağustos 2026RatchaburiBonservisi elinde
T. Do
21 Temmuz 2026
21 Temmuz 2026Muang Thong UtdBonservisi elinde
S. Junior
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026Rayong FCBonservisi elinde
P. Notchaiya
21 Temmuz 2026
21 Temmuz 2026KanchanaburiBonservisi elinde
P. Wellington
21 Temmuz 2026
21 Temmuz 2026Ayutthaya UtdBonservisi elinde
C. Veerachart
21 Temmuz 2026
21 Temmuz 2026Pathum UnitedBonservisi elinde
J. Sattham
15 Eylül 2026
15 Eylül 2026Muang Thong UtdTransfer
K. Tasa
21 Temmuz 2026
21 Temmuz 2026Muang Thong UtdBonservisi elinde
T. Doi
21 Ağustos 2026
21 Ağustos 2026Pathum UnitedKiralık gönderildi
R. Ito
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026Rayong FCBonservisi elinde
Giden transferler
B. Lemdee
10 Ağustos 2026
10 Ağustos 2026Ayutthaya FCKiralık gönderildi
S. Bunta
10 Ağustos 2026
10 Ağustos 2026Ayutthaya FCKiralık gönderildi
R. Kesada
21 Temmuz 2026
21 Temmuz 2026NarathiwatKiralık gönderildi
P. Lekkun
21 Temmuz 2026
21 Temmuz 2026NarathiwatKiralık gönderildi
S. Wandee
21 Temmuz 2026
21 Temmuz 2026NarathiwatKiralık gönderildi
P. Nusong
21 Temmuz 2026
21 Temmuz 2026PhitsanulokKiralık gönderildi
T. Puntamunee
21 Temmuz 2026
21 Temmuz 2026Surat ThaniKiralık gönderildi
N. Chumpanya
21 Temmuz 2026
21 Temmuz 2026Burapha UnitedKiralık gönderildi

Chonburi FC Hakkında

Kuruluş  1997
Stadyum  Chonburi UTA Stadium
Kapasite  8,680
Antrenör  Witthaya Laohakul

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması