ADVERTISEMENT

Live Soccer on TV and Online: Saturday Jul. 29

Jul 28

Saturday, Jul. 29

Jul 30
  • Thu
    Jul 27
  • Fri
    Jul 28
  • Sat
    Jul 29
  • Sun
    Jul 30
  • Mon
    Jul 31
  • Tue
    Aug 1
  • Wed
    Aug 2
  •  
?  
  North America - Leagues Cup
Live
+
7:00pm
Cruz Azul P1 - 1 Atlanta United
Live
+
7:30pm
Santos Laguna 2 - 3 Orlando City SC
Live
+
7:30pm
Necaxa 1 - 4 Charlotte
Live
+
8:30pm
Austin 1 - 3 Juárez
Live
+
9:00pm
Pumas UNAM 3 - 0 DC United
  FIFA Women's World Cup
Live
+
3:30am
Sweden 5 - 0 Italy
Live
+
6:00am
France 2 - 1 Brazil
Live
+
8:30am
Panama 0 - 1 Jamaica
  United States - NWSL Challenge Cup
Live
+
7:00pm
North Carolina Courage 5 - 0 Orlando Pride
Live
+
8:00pm
Chicago Red Stars 0 - 0 Kansas City Current
Live
+
8:30pm
Houston Dash 1 - 0 Racing Louisville FC
Live
+
10:00pm
Angel City 2 - 1 Portland Thorns
  Argentina - Primera División
Live
+
1:30pm
Central Córdoba SdE 0 - 2 Atlético Tucumán
Live
+
2:00pm
Sarmiento 0 - 0 Banfield
Live
+
4:00pm
Independiente 0 - 2 Boca Juniors
Live
+
7:00pm
Tigre 2 - 0 San Lorenzo
  Argentina - Primera Nacional
Live
+
11:10am
Deportivo Riestra 1 - 0 Deportivo Maipú
Live
+
12:30pm
Estudiantes Río Cuarto 3 - 2 San Martín San Juan
Live
+
1:10pm
Nueva Chicago 3 - 2 Guillermo Brown
Live
+
2:30pm
Temperley 3 - 1 Almagro
Live
+
2:30pm
Deportivo Morón 2 - 2 Gimnasia Mendoza
Live
+
6:05pm
Quilmes 1 - 2 Atlético Rafaela
Live
+
7:30pm
Almirante Brown 1 - 0 Alvarado
  Brazil - Brasileirão
Live
+
3:00pm
Fluminense 1 - 0 Santos
Live
+
3:00pm
Internacional 1 - 2 Cuiabá
Live
+
3:00pm
Athletico-PR 3 - 3 Cruzeiro
Live
+
5:30pm
Corinthians 3 - 1 Vasco da Gama
Live
+
5:30pm
Fortaleza 0 - 3 RB Bragantino
Live
+
8:00pm
Atlético Mineiro 1 - 2 Flamengo
  Brazil - Serie B
Live
+
10:00am
Chapecoense 0 - 1 Mirassol
Live
+
2:30pm
Botafogo SP 0 - 2 Juventude
Live
+
4:00pm
Avaí 1 - 2 Guarani
Live
+
4:00pm
ABC 0 - 0 Londrina
Live
+
5:00pm
Atlético Goianiense 2 - 2 Sampaio Corrêa
  Canada - Canadian Premier League
Live
+
4:00pm
Valour 0 - 3 Pacific
Live
+
7:00pm
Atlético Ottawa 1 - 0 Cavalry
  Colombia - Primera A
Live
+
5:00pm
Deportes Tolima 1 - 1 Rionegro Águilas
Live
+
7:10pm
Alianza Petrolera 1 - 0 Millonarios
  Germany - Bundesliga 2
Live
+
7:00am
Kaiserslautern 1 - 2 St. Pauli
Live
+
7:00am
Hannover 96 2 - 2 Elversberg
Live
+
7:00am
Osnabrück 2 - 3 Karlsruher SC
Live
+
7:00am
Wehen Wiesbaden 1 - 1 Magdeburg
Live
+
2:30pm
Fortuna Düsseldorf 1 - 0 Hertha BSC
  Guatemala - Liga Nacional
Live
+
5:00pm
Municipal 0 - 1 Guastatoya
Live
+
8:00pm
Comunicaciones 1 - 1 Xinabajul
Live
+
10:00pm
Antigua GFC 3 - 0 Achuapa
  Club Friendly
TBA
Helmond Sport vs Al Riyadh
TBA
Grenoble Foot 38 vs Troyes
Live
TBA
Sérésien 2 - 2 Liège
Live
TBA
Korona Kielce 5 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Live
TBA
Portadown 1 - 2 Loughgall
Live
TBA
St Patrick's 0 - 1 Cliftonville
Live
+
3:30am
Elche 1 - 0 Tenerife
Live
+
3:30am
Granada 2 - 0 Ceuta
Live
+
3:30am
Tunari 1 - 3 Concordia Chiajna
Live
+
3:30am
Înainte Modelu 1 - 2 Progresul Spartac
Live
3:30am
Vinodol 0 - 1 Grobničan Čavle
Live
3:45am
Brabrand 1 - 1 Vejgaard B
Live
3:45am
Brabrand 1 - 1 Vejgaard
Live
+
4:00am
Bohemians 1905 II 1 - 3 Slovan Velvary
Live
Canc.
Slavia Praha II vs Sokol Hostouň
Live
4:00am
Gedania Gdansk 5 - 3 Jaguar Gdansk
Live
+
4:00am
Kolín 1 - 3 Dukla Praha II
Live
+
4:00am
Brașov Steagul Renaște 1 - 3 Sepsi II
Live
Canc.
Unirea Bascov vs Argeş Piteşti
Live
+
4:00am
Energetik-BGU 4 - 1 Ostrovets
Live
+
4:00am
Unirea Dej 1 - 0 SCM Zalău
Live
+
4:00am
Dubrava Zagreb 1 - 2 Vrapče Zagreb
Live
4:00am
TriNEC 7 - 1 Petrvald Na Morave
Live
4:00am
Minaur Baia Mare 0 - 2 Minerul Ocna Dej
Live
4:00am
Ostrava B 5 - 2 Gornik Zabrze 2
Live
4:00am
Slavia Praha II 4 - 1 Sokol Živanice
Live
+
4:00am
SS Reyes 1 - 1 CD Guadalajara
Live
4:00am
Ks Decor Belk 2 - 4 Pawlowice
Live
4:00am
Skierniewice 5 - 2 Blonianka Blonie
Live
+
4:15am
Lisen B 1 - 0 Brno B
Live
4:15am
Opava II 2 - 0 Karviná II
Live
4:15am
Admira Praha 1 - 3 Teplice II
Live
4:15am
Persela 0 - 0 Nusantara United
Live
+
4:30am
Espanyol 1 - 0 Al Wakrah
Live
+
4:30am
Osasuna II 2 - 1 Tudelano
Live
+
4:30am
Ústí nad Labem 6 - 0 Karlovy Vary
Live
+
4:30am
Baník Most 0 - 1 Viktoria Plzeň II
Live
5:00am
Real Madrid II 2 - 1 Leganés
Live
5:00am
Polkowice vs Sleza Wroclaw
Live
+
5:00am
Gimnástica Segoviana 1 - 2 Real Ávila
Live
5:00am
Poprad vs Třinec
Live
Canc.
Escobedo vs Racing Santander II
Live
5:00am
Paços de Ferreira 2 - 3 Gil Vicente
Live
5:00am
Starowice Dolne 4 - 1 Lechia Dzierzoniow
Live
5:00am
Oriental 2 - 1 Belenenses U19
Live
+
5:30am
Augsburg 3 - 2 Jahn Regensburg
Live
5:30am
RAAL La Louvière 1 - 3 KRC Genk II
Live
5:30am
Katwijk 0 - 0 Koninklijke HFC
Live
+
5:30am
Sestao River 1 - 2 Amorebieta
Live
+
5:30am
Alverca 3 - 3 Mafra
Live
Canc.
Oriental Lisboa vs Sintrense
Live
5:30am
Pattaya Dolphins vs Trat
Live
5:30am
Rebordosa 1 - 1 Dumiense
Live
+
6:00am
Kawasaki Frontale 0 - 1 Bayern München
Live
+
6:00am
Toulouse 2 - 1 Osasuna
Live
+
6:00am
Antalyaspor 0 - 2 Sivasspor
Live
+
6:00am
Frem 0 - 2 Roskilde
Live
6:00am
AB 6 - 3 FA 2000
Live
+
6:00am
Wealdstone 0 - 2 AFC Wimbledon
Live
6:00am
HIK 4 - 1 Vanløse
Live
+
6:00am
L'Entregu 2 - 1 Real Oviedo II
Live
6:00am
Elana Toruń 0 - 0 Wikielec
Live
+
6:00am
Ishøj 3 - 3 Avarta
Live
6:00am
Brackley Town 1 - 0 Oxford City
Live
6:00am
Customs United 1 - 2 Police Tero
Live
6:00am
Woliborz 2 - 1 SlaSK Wroclaw 2
Live
6:00am
Zaglebie U19 4 - 2 Jelenia Gora
Live
6:30am
Piast Gliwice 2 1 - 0 Pawlowice
Live
+
7:00am
Ashton United 2 - 2 Halifax Town
Live
+
7:00am
Willem II 0 - 3 Sparta Rotterdam
Live
7:00am
Stuttgart II 5 - 2 St. Gallen II
Live
7:00am
Viborg 1 - 1 Thisted
Live
Canc.
Roma vs Wolverhampton Wanderers
Live
7:00am
Brønshøj 1 - 2 Karlslunde
Live
+
7:30am
Millwall 1 - 2 Fortuna Sittard
Live
+
7:30am
Spennymoor Town 1 - 1 Middlesbrough U21
Live
7:30am
Telstar 2 - 0 Koninklijke HFC
Live
+
7:30am
Muang Thong United 4 - 1 Bangkok United
Live
+
8:00am
Charlton Athletic 2 - 3 Aberdeen
Live
8:00am
Saarbrücken 2 - 1 UT Pétange
Live
+
8:00am
Go Ahead Eagles 0 - 2 Borussia Dortmund II
Live
8:00am
Barockstadt Fulda-lehn. 2 - 2 Mainz 05 II
Live
8:00am
Lommel United 6 - 1 PSV II
Live
8:00am
Bahlinger SC 2 - 1 Villingen
Live
+
8:00am
Arminia Bielefeld 3 - 1 TSV Steinbach
Live
+
8:00am
Bristol Rovers 2 - 0 Chesterfield
Live
+
8:00am
Oss 3 - 1 AZ II
Live
+
8:00am
Viktoria Köln 2 - 2 Almere City
Live
+
8:00am
Köln 2 - 0 Erzgebirge Aue
Live
+
8:00am
Waldhof Mannheim 0 - 1 Eintracht Frankfurt II
Live
Canc.
Al Wahda vs Grafičar
Live
+
8:00am
MSV Duisburg 2 - 1 De Graafschap
Live
Canc.
Pogoń Grod. Mazowiecki vs Chełmianka Chełm
Live
Canc.
Metz vs Freiburg
Live
Canc.
Fortuna Sittard vs Zulte-Waregem
Live
Canc.
Snina vs Vranov nad Topľou
Live
8:00am
Straelen 2 - 3 Sportfreunde Lotte
Live
+
8:00am
Thatcham Town 0 - 3 Hungerford Town
Live
+
8:00am
Empoli 2 - 1 Lille
Live
8:00am
Olbia 1 - 1 Cagliari U19
Live
8:00am
Ulm 2 - 0 FSV Frankfurt
Live
8:00am
Rappe Goif 2 - 1 Nassjo
Live
8:00am
Fulda-lehnerz vs Mainz II
Live
+
8:30am
Utrecht 2 - 0 OFI
Live
8:30am
Hanworth Villa 4 - 3 Reading City
Live
+
8:30am
Lisse 4 - 1 SC Feyenoord
Live
+
8:30am
De Treffers 2 - 3 USV Hercules
Live
+
9:00am
Coleraine 4 - 0 Ards
Live
+
9:00am
Augsburg 3 - 1 Ajax
Live
+
9:00am
Bangor City 2 - 1 Linfield
Live
+
9:00am
Glenavon 2 - 0 Institute
Live
+
9:00am
Ballyclare Comrades 0 - 3 Carrick Rangers
Live
+
9:00am
Groningen 1 - 1 Emmen
Live
+
9:00am
Wolfsburg 1 - 1 Lens
Live
+
9:00am
Esbjerg 2 - 2 Fremad Amager
Live
+
9:00am
Cremonese 1 - 1 Göztepe
Live
+
9:00am
Celtic 1 - 1 Wolverhampton Wanderers
Live
+
9:00am
Borussia M'gladbach 2 - 1 1860 München
Live
+
9:00am
Bognor Regis Town 4 - 1 Chichester City
Live
+
9:00am
Chippenham Town 2 - 1 Melksham Town
Live
Canc.
Haverfordwest County vs Cardiff City
Live
+
9:00am
Newport County 1 - 1 Cheltenham Town
Live
9:00am
Ballymun United 0 - 1 Annagh United
Live
+
9:00am
Plymouth Parkway 1 - 1 Yeovil Town
Live
9:00am
Ballymun UTD 0 - 1 Annagh
Live
9:00am
Bryne 5 - 1 Start
Live
9:00am
Penybont 5 - 0 Merthyr Town
Live
9:00am
Singida Fountain Gate 1 - 1 Police FC
Live
+
9:30am
Hoffenheim 2 - 2 Rangers
Live
+
9:30am
Sandhausen 0 - 0 Darmstadt 98
Live
+
9:30am
Volendam 2 - 0 Lamia
Live
9:30am
Dergview 0 - 2 Dungannon Swifts
Live
+
9:30am
Udinese 0 - 1 Union Berlin
Live
+
9:30am
Katwijk 3 - 0 Telstar
Live
+
9:30am
Newtown 4 - 1 Nantwich Town
Live
9:30am
Cracovia Kraków 0 - 0 PAS Giannina
Live
9:30am
Township Rollers 1 - 0 Kaizer Chiefs
Live
Canc.
Crusaders vs Dergview
Live
+
10:00am
Portsmouth 0 - 1 Bristol City
Live
+
10:00am
Lincoln City 0 - 3 Rotherham United
Live
+
10:00am
Oxford United 5 - 0 Queens Park Rangers
Live
+
10:00am
Bromley 1 - 2 Crawley Town
Live
+
10:00am
Curzon Ashton 0 - 1 Halifax Town
Live
+
10:00am
Havant & Waterlooville 1 - 3 Woking
Live
+
10:00am
Fylde 2 - 0 Salford City
Live
+
10:00am
Oldham Athletic 0 - 3 Mansfield Town
Live
+
10:00am
Reading 0 - 4 Swansea City
Live
+
10:00am
Fleetwood Town 1 - 0 Grimsby Town
Live
+
10:00am
Exeter City 1 - 2 Coventry City
Live
+
10:00am
Banbury United 1 - 0 Maidenhead United
Live
Canc.
Portadown vs Glentoran
Live
+
10:00am
Derby County 1 - 3 Sheffield United
Live
+
10:00am
Stockport County 2 - 0 Preston North End
Live
+
10:00am
Solihull Moors 0 - 3 Walsall
Live
+
10:00am
Milton Keynes Dons 1 - 3 Northampton Town
Live
+
10:00am
Barnsley 2 - 1 Crewe Alexandra
Live
+
10:00am
Doncaster Rovers 1 - 0 Port Vale
Live
+
10:00am
Barnet 2 - 0 Cambridge United
Live
+
10:00am
Dagenham & Redbridge 0 - 1 Gillingham
Live
+
10:00am
Swindon Town 3 - 1 Plymouth Argyle
Live
+
10:00am
Wycombe Wanderers 0 - 0 Cardiff City
Live
+
10:00am
Stoke City 0 - 1 Everton
Live
+
10:00am
Colchester United 2 - 1 Leyton Orient
Live
+
10:00am
Blackburn Rovers 2 - 3 Girona
Live
+
10:00am
Bashley 2 - 3 Eastleigh
Live
+
10:00am
Rochdale 1 - 0 Bradford City
Live
+
10:00am
Shrewsbury Town 1 - 1 Notts County
Live
10:00am
Peterborough United 3 - 2 Birmingham City
Live
+
10:00am
Knockbreda 1 - 2 Ballymena United
Live
+
10:00am
Middlesbrough 2 - 2 Auxerre
Live
+
10:00am
Bolton Wanderers 4 - 3 West Bromwich Albion
Live
+
10:00am
Eindhoven 2 - 2 RSC Anderlecht II
Live
Canc.
Montpellier vs Saint-Étienne
Live
10:00am
AFC Telford United 0 - 0 Kidderminster Harriers
Live
+
10:00am
Huddersfield Town 1 - 0 Heerenveen
Live
+
10:00am
Blackpool 3 - 0 Hibernian
Live
+
10:00am
Scunthorpe United 2 - 1 Burton Albion
Live
+
10:00am
AFC Bournemouth 1 - 3 Atalanta
Live
+
10:00am
Newry City 1 - 0 Warrenpoint Town
Live
+
10:00am
Carlisle United 0 - 2 Dundee United
Live
+
10:00am
Accrington Stanley 2 - 0 York City
Live
+
10:00am
Sutton United 0 - 1 Aldershot Town
Live
+
10:00am
Morecambe 0 - 2 Wigan Athletic
Live
+
10:00am
Ballinamallard United 0 - 2 Dungannon Swifts
Live
+
10:00am
Roda JC 2 - 1 KV Oostende
Live
10:00am
Koblenz 1 - 1 Victoria Rosport
Live
+
10:00am
Southampton 0 - 1 AZ
Live
+
10:00am
Sunderland 1 - 1 Mallorca
Live
+
10:00am
Norwich City 2 - 0 Olympiakos Piraeus
Live
+
10:00am
Sheffield Wednesday 1 - 2 Luton Town
Live
+
10:00am
Hull City 1 - 1 Nantes
Live
+
10:00am
Freiburg 2 - 2 Strasbourg
Live
+
10:00am
Grenoble Foot 38 0 - 2 Rodez
Live
10:00am
Paphos vs Al Fateh
Live
+
10:00am
Raynes Park Vale 1 - 1 Cray Valley PM
Live
+
10:00am
Bamber Bridge 0 - 2 Warrington Town
Live
+
10:00am
Beckenham Town 2 - 3 Welling United
Live
+
10:00am
Bedford Town 1 - 2 Queens Park Rangers
Live
+
10:00am
Billericay Town 1 - 0 Dartford
Live
+
10:00am
Bishop's Stortford 0 - 5 Sittingbourne
Live
+
10:00am
Boreham Wood 2 - 1 Arsenal U21
Live
+
10:00am
Canvey Island 0 - 2 Bowers & Pitsea
Live
10:00am
Chipstead 3 - 0 Erith & Belvedere
Live
Canc.
Corinthian vs Hullbridge Sports
Live
10:00am
Croydon 0 - 1 Tooting & Mitcham United
Live
+
10:00am
Ebbsfleet United 2 - 6 Chelsea U21
Live
10:00am
Evesham 2 - 2 Pershore Town
Live
+
10:00am
Folkestone Invicta 5 - 1 Hythe Town
Live
+
10:00am
Gosport Borough 6 - 0 Hartley Wintney
Live
+
10:00am
Guiseley 1 - 1 Farsley Celtic
Live
+
10:00am
Haringey Borough 1 - 2 St Albans City
Live
+
10:00am
Hendon 2 - 2 St Ives Town
Live
+
10:00am
Horndean 0 - 5 Beaconsfield Town
Live
+
10:00am
Horsham 0 - 3 Worthing
Live
+
10:00am
Leamington 2 - 0 Rushall Olympic
Live
+
10:00am
Molesey 1 - 4 Metropolitan Police
Live
+
10:00am
Mossley 3 - 0 Coleshill Town
Live
+
10:00am
Nuneaton Town 0 - 5 United of Manchester
Live
+
10:00am
Peterborough United 3 - 2 Birmingham Legion
Live
+
10:00am
Redditch United 0 - 2 Hereford
Live
+
10:00am
Runcorn Linnets 0 - 2 Southport
Live
+
10:00am
Salisbury City 0 - 2 Hampton & Richmond
Live
+
10:00am
Sheffield 4 - 1 Matlock Town
Live
+
10:00am
Stamford 1 - 1 Boston United
Live
+
10:00am
Stratford Town 3 - 0 Bedworth United
Live
+
10:00am
Tamworth 2 - 0 Barwell
Live
+
10:00am
Tonbridge Angels 1 - 0 Margate
Live
10:00am
Wealdstone vs Nottingham U23
Live
+
10:00am
Westfield (Surrey) 1 - 1 Cray Wanderers
Live
Canc.
Widnes vs Lancaster City
Live
+
10:00am
Alfreton Town 2 - 0 Mickleover Sports
Live
10:00am
Broadbridge Heath 3 - 0 Badshot Lea
Live
+
10:00am
Consett 3 - 1 Alnwick Town
Live
+
10:00am
Basford United 4 - 0 North Ferriby United
Live
10:00am
East Grinstead Town 0 - 0 Kingstonian
Live
+
10:00am
Stevenage 4 - 0 Tottenham U21
Live
+
10:00am
Worksop Town 1 - 2 Harborough Town
Live
+
10:00am
Walton & Hersham 4 - 3 Hashtag United
Live
+
10:00am
Hyde United 1 - 1 Stalybridge Celtic
Live
10:00am
Ashington AFC 0 - 3 Workington
Live
10:00am
Ballymacash Rangers 1 - 0 Crusaders
Live
10:00am
Vicenza 1 - 1 Clodiense
Live
10:00am
Bala Town 3 - 1 Bootle
Live
10:00am
Barrow 4 - 1 Newcastle United U21
Live
10:00am
Boulogne 2 - 2 Lens II
Live
10:00am
Loughborough Dyn. 4 - 0 Chesterfield U21
Live
10:00am
Marine 0 - 2 Chester
Live
10:00am
Marske United 1 - 2 Scarborough Athletic
Live
10:00am
Ossett United 1 - 0 Widnes
Live
10:00am
Slough Town 4 - 0 Bracknell Town
Live
10:00am
Stanway Rovers 0 - 1 Hullbridge Sports
Live
10:00am
Yate Town 0 - 2 Bath City
Live
+
10:15am
Borussia M'gladbach 5 - 1 Stuttgart
Live
11:00am
Clermont vs Sochaux
Live
+
11:00am
Le Havre 0 - 2 Lorient
Live
11:00am
Paris 1 - 2 Ajaccio
Live
+
11:00am
Parma 1 - 0 Bochum
Live
+
11:00am
Guingamp 0 - 1 Brest
Live
+
11:00am
Reggiana 3 - 0 Sestri Levante
Live
+
11:00am
Sokol Zápy 2 - 2 Jiskra Domažlice
Live
+
11:00am
Arezzo 3 - 2 Trastevere
Live
+
11:00am
Giana Erminio 0 - 2 Novara
Live
+
11:00am
UN Käerjéng 3 - 0 Rumelange
Live
+
11:00am
Jeunesse Esch 3 - 2 Bettembourg
Live
+
11:00am
Clermont 1 - 0 Troyes
Live
11:00am
Nea Salamis 3 - 1 AEL
Live
11:00am
Triestina 5 - 0 Izola
Live
+
11:30am
Ascoli 5 - 0 Tolentino
Live
+
11:30am
1860 München 0 - 2 Stuttgart
Live
11:30am
Kasımpaşa 0 - 1 Al Arabi
Live
+
11:30am
Gaziantepspor 1 - 1 İstanbulspor
Live
+
11:30am
Belišće 0 - 3 Vukovar
Live
11:30am
Buducnost Popovac 2 - 1 Radnicki Pirot
Live
11:30am
OFK Vršac 2 - 1 Grafičar
Live
+
12:00pm
Real Sociedad 1 - 0 Bayer Leverkusen
Live
+
12:00pm
Rennes 3 - 1 West Ham United
Live
+
12:00pm
Avranches 1 - 1 Concarneau
Live
+
12:00pm
Sporting Gijón 1 - 1 Burgos
Live
+
12:00pm
Angers SCO 1 - 1 Bordeaux
Live
+
12:00pm
Lokeren-Temse 1 - 1 Club Brugge II
Live
+
12:00pm
Amiens SC 0 - 0 Metz
Live
+
12:00pm
Frosinone 1 - 1 Salernitana
Live
12:00pm
Caen 2 - 2 Quevilly Rouen
Live
12:00pm
Châteauroux 1 - 1 Niort
Live
+
12:00pm
Montalegre 1 - 1 Fafe
Live
+
12:00pm
Dijon 4 - 1 Annecy
Live
+
12:00pm
Les Herbiers 0 - 1 Le Mans
Live
+
12:00pm
Orléans 1 - 1 UNFP
Live
+
12:00pm
Chieti 0 - 2 Avellino
Live
12:00pm
Villalbés 0 - 0 Compostela
Live
Canc.
Vicenza vs Montebelluna
Live
12:00pm
Rimini 2 - 0 Victor San Marino
Live
12:00pm
Usvs Rudersdorf 1 - 5 Lafnitz 2
Live
+
12:00pm
Sesvete 1 - 2 Dubrava Zagreb
Live
12:00pm
Beira-Mar 3 - 1 Mortágua
Live
12:00pm
Bregalnica Štip 1 - 1 Makedonija GjP
Live
12:00pm
Brera Strumica 2 - 1 Pelister
Live
12:00pm
Chambly 0 - 1 Versailles
Live
12:00pm
Dinamo Pancevo 1 - 1 Zvezdara
Live
12:00pm
Marignane Gignac CB 1 - 1 Grasse
Live
12:00pm
Sloboda Užice 2 - 1 Borac Čačak
Live
12:00pm
Sochaux 2 - 0 Louhans-Cuiseaux
Live
+
12:30pm
Napoli 4 - 0 Hatayspor
Live
1:00pm
MVV 0 - 0 Patro Eisden
Live
+
1:00pm
Cappellen 2 - 2 Lierse K
Live
+
1:00pm
Sparta Petegem 2 - 2 Deinze
Live
+
1:00pm
Dunkerque 2 - 2 Valenciennes
Live
+
1:00pm
Barakaldo 0 - 3 Eibar
Live
+
1:00pm
Mirandés 1 - 0 Real Valladolid
Live
1:00pm
Laval 1 - 1 MC Alger
Live
+
1:00pm
Valencia 2 - 0 Deportivo Alavés
Live
+
1:00pm
Albacete 2 - 3 Eldense
Live
1:00pm
Cagliari 3 - 0 Juventus II
Live
1:00pm
Athletic Club 1 - 2 Gimnástica Torrelavega
Live
+
1:00pm
Bastia 3 - 1 Hellas Verona
Live
1:00pm
Pau 0 - 0 Bergerac
Live
+
1:00pm
Numancia 4 - 0 Real Sociedad II
Live
1:00pm
Trofense 1 - 2 Al Hazm
Live
Canc.
Hoboken vs Boom
Live
+
1:00pm
Laval 1 - 1 Red Star
Live
+
1:00pm
Huesca 0 - 1 Racing Santander
Live
+
1:00pm
Gimnástica Torrelavega 2 - 1 Athletic Club II
Live
+
1:00pm
Cultural Leonesa II 2 - 2 Langreo
Live
1:00pm
Floriana 1 - 1 Birkirkara
Live
+
1:00pm
Real Unión 4 - 0 SD Logroñés
Live
+
1:00pm
Lusitania FC Lourosa 2 - 1 Paços de Ferreira
Live
+
1:00pm
Volos NFC 1 - 1 Panaitolikos
Live
1:00pm
Istres 1 - 1 Fréjus St-Raphaël
Live
1:00pm
Santa Pola 0 - 4 Murcia
Live
1:30pm
Pontevedra 1 - 5 Racing Ferrol
Live
+
1:30pm
Asteras Tripolis 1 - 1 Atromitos
Live
+
1:30pm
Čelik 0 - 0 Šibenik
Live
+
1:30pm
CD Calahorra 0 - 1 Cultural Leonesa
Live
+
1:30pm
Atlético Baleares 1 - 1 Mallorca II
Live
+
1:30pm
Olot 0 - 2 Sabadell
Live
+
1:30pm
Lleida Esportiu 0 - 1 Teruel
Live
1:30pm
Dessel 1 - 0 KV Mechelen U23
Live
+
2:00pm
Real Zaragoza 1 - 2 Reims
Live
+
2:00pm
Celta de Vigo 1 - 0 Olympique Lyonnais
Live
+
2:00pm
Sporting Braga 2 - 0 Nice
Live
2:00pm
Gimnàstic Tarragona 1 - 2 Andorra
Live
+
2:00pm
Porto 1 - 1 Rayo Vallecano
Live
+
2:00pm
Penya Independent 0 - 4 Ibiza
Live
+
2:00pm
Cartaya 0 - 1 Recreativo Huelva
Live
+
2:00pm
Muleño 1 - 5 UCAM Murcia
Live
+
2:00pm
Torre del Mar 0 - 1 El Palo
Live
+
2:00pm
Caldas 3 - 1 Benfica II
Live
+
2:00pm
Chiclana 1 - 1 Algeciras
Live
2:00pm
Huldenberg vs Boom
Live
+
2:30pm
Genoa 1 - 0 Monaco
Live
+
2:30pm
Atlético Pueblonuevo 0 - 3 CD Badajoz
Live
+
2:30pm
Montijo 0 - 1 Mérida AD
Live
+
3:00pm
Rayo Majadahonda 0 - 1 Alcorcón
Live
+
3:00pm
Roma 4 - 0 Estrela
Live
3:00pm
Linares Deportivo 1 - 1 Real Betis II
Live
+
5:00pm
Real Madrid 0 - 3 Barcelona
  Mexico - Liga de Expansión MX
Live
+
7:05pm
Tlaxcala 1 - 2 Atlante
Live
+
9:05pm
Cancún 2 - 1 Venados
  Mexico - Liga MX Femenil
Live
+
2:00pm
Cruz Azul 2 - 1 Pumas UNAM
Live
+
9:06pm
Atlas 3 - 2 Juárez
  Peru - Primera Division
Live
+
4:15pm
UTC Cajamarca 1 - 1 Unión Comercio
Live
+
9:30pm
César Vallejo 1 - 1 Alianza Lima
  United States - USL Championship
Live
+
7:00pm
Pittsburgh Riverhounds 4 - 2 Memphis 901
Live
+
7:30pm
Loudoun United 1 - 2 Miami FC
Live
+
7:30pm
Tampa Bay Rowdies 3 - 0 FC Tulsa
Live
+
7:30pm
Birmingham Legion 1 - 2 Charleston Battery
Live
+
8:00pm
Louisville City 2 - 0 Indy Eleven
Live
+
8:00pm
Rio Grande Valley 5 - 2 El Paso Locomotive
Live
+
9:00pm
San Antonio 5 - 2 Hartford Athletic
Live
+
10:00pm
Monterey Bay 0 - 2 Phoenix Rising
Live
+
10:00pm
Oakland Roots 1 - 1 Detroit City
Live
10:00pm
Orange County SC 1 - 0 New Mexico United
Live
+
10:30pm
Las Vegas Lights 1 - 2 Sacramento Republic
  United States - MLS Next Pro
Live
+
6:00pm
FC Cincinnati II 0 - 1 Crown Legacy
Live
+
8:00pm
St. Louis City II 4 - 2 Los Angeles II
Live
+
8:15pm
North Texas 4 - 0 Portland Timbers II
Live
+
9:00pm
Minnesota United II 0 - 1 San Jose Earthquakes II
  United States - USL League One
Live
+
7:00pm
Charlotte Independence 4 - 1 Northern Colorado
Live
7:00pm
Lexington vs Richmond Kickers
Live
+
7:30pm
Chattanooga Red Wolves 1 - 2 North Carolina
Live
+
8:00pm
Union Omaha 3 - 2 Tormenta
Live
+
8:00pm
Forward Madison 1 - 1 Greenville Triumph
Live
+
10:30pm
Central Valley Fuego 0 - 1 One Knoxville
 
Argentina - Primera B Metropolitana
 
Argentina - Primera C Metropolitana
 
Argentina - Torneo Federal A
 
Argentina - Primera D Metropolitana
 
Armenia - Armenian Premier League
 
Australia - NPL Northern NSW
 
Australia - NPL SA
 
Australia - NPL Tasmania
 
Australia - NPL Victoria
 
Australia - NPL ACT
 
Australia - NPL NSW
 
Australia - NPL Queensland
 
Australia - NorZone Premier League
 
Australia - NPL WA
 
Austria - Football Bundesliga
 
Austria - Regionalliga
 
Austria - Landesliga
 
Belarus - Belarusian Cup
 
Belarus - Second League
 
Belgium - Pro League
 
Belgium - Belgian Cup
 
Bolivia - Liga de Futbol
 
Bosnia and Herzegovina - Premijer Liga
 
Brazil - Serie C
 
Brazil - Serie D
 
Brazil - Copa Paulista
 
Bulgaria - Parva Liga
 
Bulgaria - Second League
 
Canada - League 1 Ontario
 
Canada - Canadian Soccer League
 
Chile - Primera Division
 
Chile - Primera B
 
China - Super League
 
China - China League Two
 
China - China League One
 
Costa Rica - Primera Division
 
Costa Rica - Liga de Ascenso
 
Croatia - 1. HNL
 
Czech Republic - 1. liga
 
Czech Republic - 2. liga
 
Czech Republic - Czech Cup
 
Denmark - Super Liga
 
Denmark - 1st Division
 
Dominican Republic - Liga Dominicana de Fútbol
 
Faroe Islands - Premier League
 
Finland - Veikkausliiga
 
Finland - Ykkönen
 
Finland - Kakkonen
 
Georgia - Georgian Cup
 
Germany - Regionalliga
 
Germany - Oberliga
 
Honduras - Liga Nacional
 
Hungary - NB1
 
Iceland - Besta deild karla
 
Iceland - 1. deild karla
 
Indonesia - Liga 1
 
Ireland Republic - First Division
 
Israel - Toto Cup Ligat Al
 
Japan - J2 League
 
Japan - J3 League
 
Kazakhstan - Kazakhstan Premier League
 
Korea Republic - K League 2
 
Latvia - Virsliga
 
Lithuania - A Lyga
 
Malaysia - Super League
 
Maldives - Dhivehi League
 
Montenegro - Prva Crnogorska Liga
 
Myanmar - Myanmar National League
 
Nicaragua - Primera División
 
Norway - Eliteserien
 
Norway - 2. Divisjon
 
Panama - Liga Panameña de Fútbol
 
Paraguay - Segunda División
 
Paraguay - Primera Division
 
Peru - Segunda División
 
Poland - Ekstraklasa
 
Poland - I Liga
 
Poland - II Liga
 
Portugal - Taça da Liga
 
Romania - Liga I
 
Russia - Premier League
 
Russia - FNL
 
Russia - FNL 2
 
Russia - Women's Football Championship
 
Scotland - Highland / Lowland
 
Scotland - Scottish League Cup
 
Serbia - Super Liga
 
Singapore - Singapore Premier League
 
Slovakia - Niké liga
 
Slovakia - 2. Futbalová Liga
 
Slovakia - Slovenský Pohár
 
Slovenia - Prva Liga
 
Slovenia - Druga Liga
 
Sweden - Allsvenskan
 
Sweden - Superettan
 
Sweden - Ettan
 
Sweden - Division 2
 
Switzerland - Super League
 
Ukraine - Premier League
 
Ukraine - Ukrainian Cup
 
Ukraine - Persha Liga
 
United States - NISA
 
United States - NPSL
 
Uruguay - Segunda División
 
Uzbekistan - Uzbekistan Super League
 
Venezuela - Primera División
 
Vietnam - V.League 1
 
Vietnam - V.League 2
 
World - Women's Club Friendly
 
World - COTIF
 
Zimbabwe - Premier Soccer League

Newsletter Signup »

Email:
Why Signup?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
TV Schedules and Live Streaming Listings
Live Soccer TV App
Download the Live Soccer TV App for
iPhone and Android
Live Soccer TV App for iOSLive Soccer TV App for Android

UEFAUEFA Euro Live Streaming and TV Schedule  ·  Germany  ·  June 14 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any UEFA European Championship live streaming or videos on this website. We provide Euro 2024 TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. If you wish to see which TV channels broadcast and/or stream the Euro in your country, please visit the UEFA Euro page for full details, or read How to watch and stream Euro 2024.
Group stage

Group A
06/14 3:00pm Germany 5 - 1 Scotland
06/15 9:00am Hungary 1 - 3 Switzerland
06/19 12:00pm Germany 2 - 0 Hungary
06/19 3:00pm Scotland 1 - 1 Switzerland
06/23 3:00pm Scotland 0 - 1 Hungary
06/23 3:00pm Switzerland 1 - 1 Germany
Group B
06/15 12:00pm Spain 3 - 0 Croatia
06/15 3:00pm Italy 2 - 1 Albania
06/19 9:00am Croatia 2 - 2 Albania
06/20 3:00pm Spain 1 - 0 Italy
06/24 3:00pm Albania vs Spain
06/24 3:00pm Croatia vs Italy
Group C
06/16 12:00pm Slovenia 1 - 1 Denmark
06/16 3:00pm Serbia 0 - 1 England
06/20 9:00am Slovenia 1 - 1 Serbia
06/20 12:00pm Denmark 1 - 1 England
06/25 3:00pm Denmark vs Serbia
06/25 3:00pm England vs Slovenia
Group D
06/16 9:00am Poland 1 - 2 Netherlands
06/17 3:00pm Austria 0 - 1 France
06/21 12:00pm Poland 1 - 3 Austria
06/21 3:00pm Netherlands 0 - 0 France
06/25 12:00pm France vs Poland
06/25 12:00pm Netherlands vs Austria
Group E
06/17 9:00am Romania 3 - 0 Ukraine
06/17 12:00pm Belgium 0 - 1 Slovakia
06/21 9:00am Slovakia 1 - 2 Ukraine
06/22 3:00pm Belgium 2 - 0 Romania
06/26 12:00pm Slovakia vs Romania
06/26 12:00pm Ukraine vs Belgium
Group F
06/18 12:00pm Turkey 3 - 1 Georgia
06/18 3:00pm Portugal 2 - 1 Czech Republic
06/22 9:00am Georgia 1 - 1 Czech Republic
06/22 12:00pm Turkey 0 - 3 Portugal
06/26 3:00pm Czech Republic vs Turkey
06/26 3:00pm Georgia vs Portugal
Knockout Stage

Round of 16
06/29 12:00pm Berlin
Switzerland vs 2nd Group B
06/29 3:00pm Dortmund
Germany vs 2nd Group C
06/30 12:00pm Gelsenkirchen
1st Group C vs 3rd Group D/E/F
06/30 3:00pm Cologne
Spain vs 3rd Group A/D/E/F
Round of 16
07/ 1 12:00pm Düsseldorf
2nd Group D vs 2nd Group E
07/ 1 3:00pm Frankfurt
Portugal vs 3rd Group A/B/C
07/ 2 12:00pm Munich
1st Group E vs 3rd Group A/B/C/D
07/ 2 3:00pm Leipzig
1st Group D vs 2nd Group F
Quarter-final
07/ 5 12:00pm Stuttgart
Winner M39 vs Winner M37
07/ 5 3:00pm Hamburg
Winner M41 vs Winner M42
07/ 6 12:00pm Düsseldorf
Winner M40 vs Winner M38
07/ 6 3:00pm Berlin
Winner M43 vs Winner M44
Semi-final
07/ 9 3:00pm Munich
Winner M45 vs Winner M46
07/10 3:00pm Dortmund
Winner M47 vs Winner M48
Final
07/14 3:00pm Berlin
Winner M49 vs Winner M50


CopaCopa América Live Streaming and TV Schedule  ·  United States  ·  June 20 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any Copa América live streaming or videos on this website. We publish Copa América 2024 TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. For further details on TV broadcast and Copa América streaming in your country, please visit our Copa América page, or read How to watch and stream Copa América.
Group stage

Group A
06/20 8:00pm Atlanta, GA
Argentina 2 - 0 Canada
06/21 8:00pm Arlington TX
Peru 0 - 0 Chile
06/25 6:00pm Kansas City, KS
Peru vs Canada
06/25 9:00pm East Rutherford, NJ
Chile vs Argentina
06/29 8:00pm Miami Gardens, FL
Argentina vs Peru
06/29 8:00pm Orlando, FL
Canada vs Chile
Group B
06/22 6:00pm Santa Clara, CA
Ecuador 1 - 2 Venezuela
06/22 9:00pm Houston, TX
Mexico 1 - 0 Jamaica
06/26 6:00pm Las Vegas, NV
Ecuador vs Jamaica
06/26 9:00pm Inglewood, CA
Venezuela vs Mexico
06/30 8:00pm Austin, TX
Jamaica vs Venezuela
06/30 8:00pm Glendale, AZ
Mexico vs Ecuador
Group C
06/23 6:00pm Arlington, TX
USA 2 - 0 Bolivia
06/23 9:00pm Miami Gardens, FL
Uruguay 3 - 1 Panama
06/27 6:00pm Atlanta, GA
Panama vs USA
06/27 9:00pm
Uruguay vs Bolivia
07/ 1 9:00pm Orlando, FL
Bolivia vs Panama
07/ 1 9:00pm Kansas City, MO
USA vs Uruguay
Group D
06/24 6:00pm Houston, TX
Colombia vs Paraguay
06/24 9:00pm Inglewood, CA
Brazil vs Costa Rica
06/28 6:00pm Glendale, AZ
Colombia vs Costa Rica
06/28 9:00pm Las Vegas, NV
Paraguay vs Brazil
07/ 2 9:00pm Santa Clara, CA
Brazil vs Colombia
07/ 2 9:00pm Austin, TX
Costa Rica vs Paraguay
Knockout Stage

Quarter-final
07/ 4 9:00pm Houston, TX
1st Group A vs 2nd Group B
07/ 5 9:00pm Arlington, TX
1st Group B vs 2nd Group A
Quarter-final
07/ 6 6:00pm Las Vegas, NV
1st Group C vs 2nd Group D
07/ 6 9:00pm Glendale, AZ
1st Group D vs 2nd Group C
Semi-final
07/ 9 8:00pm East Rutherford, NJ
Winner M25 vs Winner M26
07/10 8:00pm Charlotte, NC
Winner M27 vs Winner M28
3rd place match
07/13 8:00pm Charlotte, NC
Loser M29 vs Loser M30
Final
07/14 8:00pm Miami Gardens, FL
Winner M29 vs Winner M30