REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Atyrá

Atyrá FC

Paraguay
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Oyuncular

Atyrá FC - Kadro

Kaleciler

J. Aquino

Paraguay

27 yıl · 6 ft 1 in

O. Arce
# 12 O. Arce

Paraguay

33 yıl

A. Machuca

Paraguay

24 yıl · 165.3 lb · 6 ft 1 in

Defans

J. Ferreira

Paraguay

19 yıl

G. Aguilera

Paraguay

22 yıl · 154.3 lb · 5 ft 9 in

A. Loncharich

Paraguay

24 yıl

C. Arce
# 7 C. Arce

Paraguay

28 yıl

A. Duarte

Paraguay

28 yıl · 5 ft 10 in

F. Martínez

Paraguay

20 yıl

M. Borisov

Rusya

31 yıl · 172 lb · 6 ft 1 in

Alexandro Maidana

Paraguay

18 yıl

D. Ojeda

Paraguay

38 yıl · 176.4 lb · 5 ft 11 in

Orta Saha

B. Galeano

Paraguay

23 yıl

F. Asagidigbi

Nijerya

25 yıl · 5 ft 10 in

C. Galeano

Paraguay

25 yıl

V. Fernández

Paraguay

26 yıl

J. Gómez

Paraguay

25 yıl

C. Aranda

Paraguay

22 yıl · 167.6 lb · 5 ft 8 in

R. Galeano

Paraguay

25 yıl

M. Pashkin

Rusya

26 yıl · 145.5 lb · 5 ft 7 in

E. Araújo

Paraguay

28 yıl · 136.7 lb · 5 ft 9 in

J. Maidana

Paraguay

28 yıl

Luis Fernandez

Paraguay

34 yıl

R. Resquín

Paraguay

34 yıl

M. Yakovlev

Rusya

32 yıl · 160.9 lb · 5 ft 8 in

Forvetler

B. Echeverría

Paraguay

20 yıl

B. Ojeda

Paraguay

21 yıl

D. González

Paraguay

34 yıl · 165.3 lb · 5 ft 10 in

H. Ríos

Kolombiya

21 yıl

W. Riquelme

Paraguay

22 yıl

C. Medina

Paraguay

23 yıl · 174.2 lb · 5 ft 10 in

G. Legal
# 18 G. Legal

Paraguay

27 yıl

T. Urbieta

Paraguay

27 yıl

İstatistikler

Atyrá FC Player Statistics

İsimA
Kaleciler
J. Aquino 7899810130000
O. Arce 1011121201150000
A. Machuca 720880020000
Defans
J. Ferreira 109321160100
G. Aguilera 171421183130810
A. Loncharich 79515784140300
C. Arce 1160211381191400
A. Duarte 127415150101100
F. Martínez 28202080000
M. Borisov 245330000001
A. Maidana 10272315812112301
D. Ojeda 122917134260300
Orta Saha
B. Galeano 302734380100
F. Asagidigbi 1282211291092511
C. Galeano 112518144363401
V. Fernández 224428253531500
J. Gómez 204127225350300
C. Aranda 165330310100
R. Galeano 315734061000
M. Pashkin 67110110000
E. Araújo 117614122220200
J. Maidana 1410201641142100
L. Fernandez 1176201461082300
R. Resquín 190425223630500
M. Yakovlev 15101020000
Forvetler
B. Echeverría 75211120000
B. Ojeda 22101020100
D. González 103614122625200
H. Ríos 103514140000
W. Riquelme 818198117134200
C. Medina 455154114111100
G. Legal 6301578683000
T. Urbieta 36202020100

Transferler

Atyrá FC Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Giden transferler
Giden transferler
Germano
01 Ocak 24
01 Ocak 24SP CrystalFree
J. Rivarola
11 Ocak 24
11 Ocak 24IndependenteFree

Atyrá FC Hakkında

Stadyum  Estadio San Francisco de Asis
Kapasite  15,000

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması