REKLAMA
Pokaż wyniki
Kolejność według:
Język:
Clermont

Clermont Foot 63

Francja
Mecze
Oglądaj
Zawodnicy
Statsy
Transfery
Info
*Please note that we do not provide live streaming of Clermont Foot 63 directly. We publish Clermont Foot 63 TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Clermont Foot 63 matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gdzie oglądać Clermont Foot 63

Transmisje TV i streaming według rozgrywek

Clermont Foot 63 bierze udział w tych rozgrywkach: Puchar Francji, Mecz towarzyski i Ligue 2. Poniżej znajduje się lista transmisji w United States.

Ligue 2
beIN Sports, Fanatiz, fuboTV, Tubi

Zawodnicy

Clermont Foot 63 - Kadra

Bramkarze

Theo Guivarch

Francja

30 lata · 196.2 funt · 6 ft 4 in

Massamba N'Diaye

Senegal

25 lata · 194 funt · 6 ft 7 in

Obrońcy

Vital Nsimba
# 12 V. Nsimba

Demokratyczna Republika Konga

33 lata · 152.1 funt · 5 ft 6 in

Kenji-Van Boto
# 97 K. Boto

Madagaskar

30 lata · 156.5 funt · 6 ft 0 in

Junior Sambia
# 10 J. Sambia

Republika Środkowoafrykańska

30 lata · 169.8 funt · 6 ft 0 in

Yoann Salmier

Gujana Francuska

33 lata · 187.4 funt · 6 ft 2 in

Ibrahim Coulibaly

Francja

20 lata

Andy Pelmard

Madagaskar

26 lata · 149.9 funt · 5 ft 11 in

Ivan M'Bahia

Wybrzeże Kości Słoniowej

21 lata · 138.9 funt · 5 ft 8 in

Ethan Kabeya

Demokratyczna Republika Konga

20 lata · 183 funt · 6 ft 2 in

Hadj Kone El

Wybrzeże Kości Słoniowej

20 lata · 5 ft 8 in

Matys Donavin

Francja

19 lata · 165.3 funt · 6 ft 1 in

Pomocnicy

Enzo Cantero

Francja

21 lata

Abdellah Baallal

Maroko

21 lata

Allan Ackra
# 44 A. Ackra

Francja

22 lata · 180.8 funt · 6 ft 0 in

Julien Astic
# 13 J. Astic

Francja

21 lata

Rominigue Kouame
# 26 R. Kouame

Mali

29 lata · 149.9 funt · 5 ft 9 in

Atakujący

Mohamed-Amine Bouchenna

Francja

20 lata · 154.3 funt · 5 ft 10 in

Luis Semedo

Portugalia

23 lata · 6 ft 3 in

Ousmane Diop
# 17 O. Diop

Senegal

21 lata · 158.7 funt · 5 ft 9 in

Maidine Douane
# 11 M. Douane

Algeria

24 lata · 158.7 funt · 5 ft 10 in

Florian Bianchini

Francja

25 lata · 160.9 funt · 5 ft 11 in

Adrien Hunou
# 23 A. Hunou

Francja

32 lata · 145.5 funt · 5 ft 10 in

Statsy

Clermont Foot 63 Player Statistics

NazwaA
Bramkarze
T. Guivarch 8109900010
M. N'Diaye
Obrońcy
V. Nsimba 6217700110
K. Boto
J. Sambia 3529540010
Y. Salmier 8109900010
I. Coulibaly 5578710010
A. Pelmard 1802200000
I. M'Bahia 4316510020
E. Kabeya 643880000
H. Kone El 3796510000
M. Donavin
Pomocnicy
E. Cantero 2847521100
A. Baallal 90110000
A. Ackra 2614400000
J. Astic 147321010
R. Kouame 3465500100
Atakujący
M. Bouchenna 166321000
L. Semedo 832110000
O. Diop 3629540010
M. Douane 56202000
F. Bianchini 4556602110
A. Hunou 3198441100

Transfery

Clermont Foot 63 Transfers

NazwaDataOdOpłata
Transfer do
J. Sambia
06 sierpnia 2026
06 sierpnia 2026SalernitanaWolny zawodnik
R. Kouame
31 sierpnia 2026
31 sierpnia 2026Cadiz CFWolny zawodnik
A. Pelmard
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026JagielloniaPowrót z wypożyczenia
F. Bianchini
31 sierpnia 2026
31 sierpnia 2026SwanseaWypożyczenie
L. Semedo
31 sierpnia 2026
31 sierpnia 2026SunderlandTransfer
M. Bouchenna
19 czerwca 2026
19 czerwca 2026A. LustenauPowrót z wypożyczenia
E. Kabeya
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026VillefranchePowrót z wypożyczenia
Transfer z
H. Saivet
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026CaenWolny zawodnik
J. Gastien
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Gastien JohanEnd of career
F. Diedhiou
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Al OrubahWolny zawodnik
K. Bamba
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Granada CFWolny zawodnik
M. Caufriez
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Caufriez MaximilianoWolny zawodnik
L. Socka Bongue
01 lutego 2026
01 lutego 2026Lausanne OuchyTransfer
A. Camblan
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026BrestPowrót z wypożyczenia
S. Awudu
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026Awudu SumailaWolny zawodnik
I. Fakili
03 lipca 2026
03 lipca 2026BesiktasTransfer
Amine Said
29 czerwca 2026
29 czerwca 2026GFA74Wolny zawodnik

O Clermont Foot 63

Utworzony  1990
Stadion  Stade Gabriel Montpied
Pojemność  13,576
Menedżer  David Guion

Subskrypcja newslettera »

E-mail: Dlaczego warto się zarejestrować?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Aplikacja Live Soccer TV
Pobierz aplikację Live Soccer TV dla
iPhone i Android
Aplikacja Live Soccer TV dla iOSAplikacja Live Soccer TV na Androida